Bełkotliwy Klejnot 2018 r.

Dyskusja ogólna
Witam.
Szukam tematów z tego roku o pasterskim kosturze ale nie mogę nic znaleźć. Nie mogę zdobyć Bełkotliwy Klejnot. Czy jest on dostępny jeszcze w 2018 r. ? Zabiłem tych Mroźnic z 50 i nic. Czy poziom udręki ma tutaj wpływ na to? Wszystkie inne rzeczy już zdobyłem.
Ponoć jest to najtrudniejszy materiał do zdobycia. Info wziąłem z tej strony:
http://www.komnatadusz.pl/sekretny-poziom/
Tutaj temat sprzed dwóch lat:
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17289021610
Jak najbardziej nadal wypada.Osobiscie w 13 sezonie trafilem na klejnot dwukrotnie .Nie podnosilem go jednak bo kostur juz mam wykonany od czterech lat. Nie ma wyjscia trzeba farmic do skutku. Zycze powodzenia.
Potwierdzam Bełkotliwy Klejnot jest nadal możliwy do znalezienia trzeba tylko poświęcić trochę czasu aby go znaleźć. Musisz go szukać w Pieczary Mrozu na Akcie 3. Szukanie klejnotu najlepiej to połączyć z zadaniem "oczyść pieczary mrozu" przynajmniej będziesz miał pewność że trafisz na lokacie ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów ;)
50? jak zrobisz ponad 500 (jak ja i znajomi-pewnie ze 2k runów wyjdzie ;s) to możesz zacząć narzekać :) Nieważne czy na sezonie czy nie. Kiedyś poleci...kwestia KIEDY ;) A poziom udręki nie ma najmniejszego znaczenia. Bierzesz poziom na którym najszybciej przebiegniesz bez bawienia się w mordowanie przydrożnych mobków.

BTW: Trzem osobom poleciał tego samego dnia...jednym na sezonie innym na normalu. Z tego co widzę po screenie to wypadł mi na u1 :)

Życzę powodzenia!
a co mam zrobic jesli mam od groma teczy kosci i klejnotu? sprzedac nie mozna. po prostu wywalic? a dzwonek Wirta? co z tymi itemkami zrobic ? jakies pomysly?
Albo będziesz to kolekcjonować, albo zrobisz tysiąc kosturów, albo wywalisz...
26.03.2018 13:45Wpis zamieszczony przez: Beeavo
Witam.
Szukam tematów z tego roku o pasterskim kosturze ale nie mogę nic znaleźć. Nie mogę zdobyć Bełkotliwy Klejnot. Czy jest on dostępny jeszcze w 2018 r. ? Zabiłem tych Mroźnic z 50 i nic. Czy poziom udręki ma tutaj wpływ na to? Wszystkie inne rzeczy już zdobyłem.

Poziom nie ma znaczenia to po prostu kwestia farta poleci albo nie ja kiedyś sam ciut czasu poświęciłem na jego zdobycie no i ulepszanie.
A tak to leci bo jak akurat mam misje tam na skrzynkę to wypada z odpowiedniej elity.

Kiedyś ulepszało się go do [Infernalny pasterski kostur] teraz też chyba można schematy o ile pamiętam są w 4 akcie po zrobieniu kostura podstawowego i ukończenia 4 aktu , sprzedawca koło lekarza i twoich kompanów.

W normalnym kaprysowie leci ramka i czasami różne dzikie itemy typu :
[Horadryjski Hamburger] albo [Spektrum] przynajmniej ja tylko na te 2 rzeczy trafiłem na inne nietypowe jak sa nie miałem farta trafić tak jak i ramki.
W Kaprysowie z goblina tęczowego po zabiciu portal lecą skrzydła i masa składników.
04.04.2018 19:47Wpis zamieszczony przez: Hunkar

W normalnym kaprysowie leci ramka i czasami różne dzikie itemy typu :
[Horadryjski Hamburger] albo [Spektrum] przynajmniej ja tylko na te 2 rzeczy trafiłem na inne nietypowe jak sa nie miałem farta trafić tak jak i ramki.
W Kaprysowie z goblina tęczowego po zabiciu portal lecą skrzydła i masa składników.

Trzeba uściślić, że w Kaprysowie otwieranym za pomocą kostura leci ramka, ale tylko z jednego bossa jakim jest Sir William. Znalezienie jego nie jest wcale takie łatwe.

http://diablo.wikia.com/wiki/Sir_William

Natomiast w portalu otwieranym z tęczowego goblina lecą skrzydła. Jednakże skrzydła dać nam może Princess Lilian. A trafienie jej w portalu to ok. 1 % prawdopodobieństwa.

http://diablo.wikia.com/wiki/Princess_Lilian

Łatwiej zatem jest zdobyć ramkę. Mnie akurat udało się zdobyć zarówno ramkę jak i Kosmiczne Skrzydła. Co najdziwniejsze szybciej znalazłem skrzydła...
Ja poświęciłem kupę czasu żeby zrobić ten kostur w sezonie 13 i się rozczarowałem bo się totalnie nie opłaca ,w tym Kaprysowie z Goblina leci wszystko spoko a w tym z kosturu nic nie ma ,i też się wkurzałem milion razy zabijając Mroźnicę nie martw sie :P
Mi wypadł przed chwilą w pieczarze mrozu na drugim poziomie przy okazji zadania oczyszczenia pieczary mrozu. Sezon, udręka 13.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum