Blizzard szykuje (?) grę związaną z Diablo!

Dyskusja ogólna
https://careers.blizzard.com/en-us/openings/oNiH7fwD

Szukają człowieka do pracy nad grą w uniwersum diablo :) Coś jednak się dzieje. Może za 5 lat zagramy w kolejne diablo ! Pozdr.
07.06.2018 12:58Wpis zamieszczony przez: LordSpooky
https://careers.blizzard.com/en-us/openings/oNiH7fwD

Szukają człowieka do pracy nad grą w uniwersum diablo :) Coś jednak się dzieje. Może za 5 lat zagramy w kolejne diablo ! Pozdr.

Jeśli znajdą... :-)
Teraz wszyscy najwięksi hejterzy "Diablo III" mogą się wykazać. Składać podania, CV i robić coś lepszego :P
Oby to było DIABLO IV
Wszystko fajnie, jednak martwi mnie fakt że szukają osoby do projektowania lochów. Modle się by nie była to gierka na telefon.
Diablo 2 remaster też byłby słaby. Płacić za tą samą fabułę...
Diablo Online też słabo, bo free to play = pay to win
Najlepiej Diablo 4 lub dodatek do 3 który zmieniłby itemizację i rozwój postaci.
Ja bym chciał diablo w świecie MMO, oczywiście ze swoim mrocznym klimatem a nie robić coś baśniowo podobnego.
To na pewno będzie coś na telefony i tablety.
Tego typu gry to teraz żyły złota.
Stawiam wszystkie pieniadze,ze bedzie jeszcze wiekszym szajsem niz trojka :)
to komornik się do pana zgłosi :)
pół żartem pół serio to będzie nowa ramka w D3 :) pozdro!
08.06.2018 14:39Wpis zamieszczony przez: Trybik

dodatek do 3 który zmieniłby itemizację i rozwój postaci.

LOL
Najlepiej dodatek do Diablo 3, który zmieniłby WSZYSTKO :-P
^juz jest,nazywa sie grim dawn,albo poe.
Grim Dawn jest fantastyczny ale tylko solo. Tryb Multi jest po prostu nudny.
Ano , jest fantastyczny:) Multi jest nudne?Nie wiem, bo to gra single, i jako taka sprawdza sie doskonale. Od multi jest poe. Do singla jest tez swietny titans quest ragnarok. Wszystkie te gry zjadają d3 na śniadanie.
11.06.2018 22:05Wpis zamieszczony przez: HAVOC
Ano , jest fantastyczny:) Multi jest nudne?Nie wiem, bo to gra single, i jako taka sprawdza sie doskonale. Od multi jest poe. Do singla jest tez swietny titans quest ragnarok. Wszystkie te gry zjadają d3 na śniadanie.

A jednak siedzisz wciąż na forum D3 i siejesz ferment... ja uważam, że te wszystkie wymienione przez Ciebie gry są zjadane przez D3 i nie widzę w ogóle sensu i potrzeby pisać tego i udzielać się na forach tamtych gier... Tak sobie trollujesz dla sportu? Spoko, na zdrowie.
? Czy wy macie cos z glowa? Czy napisanie zdania o grze jest od razu trollowaniem? Wyrazam swoje zdanie,i tyle. Nienpodoba sie- trudno. Zadnego prawa nie lamie,wiec dajcie se siana z laski swojej.
Równie dobrze może być to tylko remaster Diablo 2
Jaki remaster? jaki dodatek? ludzie czy wy jesteście a czasie? wyraźnie powiedzieli że będzie to gra w uniwersum Diablo. Gra nie jakieś odgrzanie kotleta nie jakiś dodatek tylko pełnoprawna GRA. To jest Blizzard d3 ma już 6 lat czas najwyższy wypuścić coś nowego tej gry już rozwijać nie będą po tym co zrobił poprzedni dev z tą grą a co zrobił teraźniejszy że zaczął ją wyciągać ale każdy wyciąg ma swój czas ten już nadszedł. Pozostaje czekać na nową GRĘ w świecie diablo.
I tak wszyscy co grają w d, d2, D3 kupią d4, d+... Tyle w temacie.
Nawet największe płaczki i lamentujący nad D3 jaka ta gra jest bee, kupią i będą ma początku ciąć po nocach...
12.06.2018 17:28Wpis zamieszczony przez: tlbck
I tak wszyscy co grają w d, d2, D3 kupią d4, d+... Tyle w temacie.
Nawet największe płaczki i lamentujący nad D3 jaka ta gra jest bee, kupią i będą ma początku ciąć po nocach...

Za 5 lat jak ta gra wyjdzie, o ile w ogole wyjdzie to juz malo kogo bedzie to interesowalo. Wiekszosc z piszacych tutaj ma te ~40+. I beda mieli gdzies ta gre.Dla mlodych to bedzie gra jedna z tysiaca.
Pozatym to juz nie jest ten blizzard ktory wydal d1 i d2.
Teraz liczy sie tylko kasa, a nie marka, gra i grywalnosc. Bedzie to jeszcze bardziej casualowa gra dla gimbusów. Diablo skonczylo sie na dwojce Amen.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum