128! Co sądzicie?

Krzyżowiec
Witajcie,

https://youtu.be/gLtg86XDz6w

Taktycznie rozegrany bez zarzutu.
Niestety nie skillowo... - ale to kwestia gustu. :-)
Strategicznie rozwiązany rewelacyjnie.
Poza padami... - to pozostawiam do Waszej oceny. :-)

Szacunek. :-)
I nie ma w tym absolutnie ironii. Zrobić ten GR to wyczyn.

Jakkolwiek pozostaje parę znaków zapytania. :-)

Chociażby ten, że od końca marca Ze Darkpatator (kiedy strzelił 124 na 5-cio tysięcznym paragonie: filmik tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zmtfeaKfKXk) do teraz nabił około 1300 punktów mistrzostwa. Wychodzi 10 paragonów dziennie - grając dzień w dzień. Niby nie dużo, ale przy takich "wysokościach" - moim zdaniem - trzeba zrobić kilkadziesiąt "fast GR" na paragon. Jakoś mi się to nie klei pojedyńczo, chyba, że pod pseudo ukrywa się nie jeden człowiek, a grupa, która gra non stop.
W ramach jakiego bądź projektu. :D
Tedy znak zapytania znika. :-)

Pozdrawiam,
Grają raty GR 111-112 po 2-3 minuty 4p, jak masz czas to policz ile takich trzeba dziennie na 1 paragon. Walą mysle czasem z 6 godzin dziennie. Wyciągają gdzieś mysle w granicach do 2.5 tryliona exp na H

Co do 128 nic specjalnego, gra jak gra crusem, ogolnie mial trudne moby. Jakby w to wrzucić więcej kluczy to daloby się to imo zrobić szybciej albo z 1 GR więcej, ale on ma front page każdą klasą plus raty, plus klucze plus meta i tak gra pewnie 8-9 godzin dziennie, więc nie chce mu się ładowac kolejne 500-600 kluczy żeby wykręcić lepszy czas.

Uważam, że w tej chwili jest dużo crusów, ktorzy z łatwością przebiliby ten wynik, ale nie chcą się rzucać w oczy blizardowi rankingiem.

Prawdziwym kozakiem crusa jest nie darkpatator a VoiD Capucci, ktory w sezonie 13 na sezonie wbił GR 121 na paragonie 2430. Niech to ktoś przebije. :) Ja na paragonie prawie 3 k wykrecilem na 120 maksymalnie czas 15.15 i to w wielu probach, nie wiem jak on to zrobił, ale chcialbym zobaczyc z tego film zamiast z tego GR 128.

Z Paragonu 6500 na 6501 trzeba 2.7 tryliona expa. Czyli przy dobrych wiatrach teraz da rade wykrcic jeden paragon na godzinę robiąc ratruny GR 112.
Dakpatotor leci jak szalony z paragonem dalej, nic go już raczej nie zatrzyma chyba że ban od blizzarda ale grając tylko na NS myślę, że jest raczej bezpieczny. :) Jak już jakieś banwave są to na sezonie.
26.07.2018 06:23Wpis zamieszczony przez: besty
Dakpatotor leci jak szalony z paragonem dalej, nic go już raczej nie zatrzyma chyba że ban od blizzarda ale grając tylko na NS myślę, że jest raczej bezpieczny. :) Jak już jakieś banwave są to na sezonie.

besty,

Nie śledziłem paragonowych postępów darkpatatora (z racji trybu gry częściej zaglądam na rankingi HC, a tam "dzwony bana" - ostatnimi czasy - biją nawet często :D:D:D), ale jeśli - jak pisaliśmy powyżej - "kręci" te paragony czysto, a nie w taki sposób, jak robią to "kierownicy" komisów samochodowych, którzy kręcą kilometry w "praktycznie nowych, dwudziestoletnich autach" :D:D:D, to dlaczego miałby dostać bana?
Jakkolwiek zainspirowany Twoim postem zajrzałem na ranking i przyznam szczerze, iż skok z 6500 (bo tyle miał pod koniec czerwca) na 7 z groszami... Zastanawia. :-)
Wracając do tego, o czym pisałeś w poprzednim poście: gra po 8 godzin dziennie. Lata ratruny z kolegami. Nie ma nic innego do zrobienia. Bana niet a Niebiescy - chyba - mu się bacznie przyglądają. Może to robić uczciwie.
Szacunek. :-)

Pozdrawiam,
Nie da rady tego wykręcić, chyba już za specjalnie się nawet nie kryje, ale myślę że na ns ludzi nie ruszą, gra już jest i tak na schyłku upadku. Pewnie na sezonie troche pobanują za jakiś czas i to tyle. Niektórzy mają paragony już po 4500 na sezonie to to w ogole nie pojęte dla mnie.
26.07.2018 12:53Wpis zamieszczony przez: besty
Nie da rady tego wykręcić, chyba już za specjalnie się nawet nie kryje, ale myślę że na ns ludzi nie ruszą, gra już jest i tak na schyłku upadku. Pewnie na sezonie troche pobanują za jakiś czas i to tyle. Niektórzy mają paragony już po 4500 na sezonie to to w ogole nie pojęte dla mnie.

No to bez szacunku. A takie rekordy niech wsadzi sobie tam, gdzie i Diablo nie zagląda. Wszak w dupie ciemno i straszno.
A to o czym piszesz, to niestety kolejny dowód na to, że odpuszczają... Bo przecież to nie powinno mieć kompletnie żadnego znaczenia sezon, nie sezon. Booty to dziadostwo w znaczeniu nieuczciwej gry i czy oszukujesz na sezonie, czy przekręcasz na nie sezonie, czy grasz SC, lub wybierasz HC nie zmienia tego, że k...a oszukujesz.
I za to ban.
Czasowy, lub permanentny jeśli ten pierwszy "nie leczy" z bycia oszustem.
Na dziś niestety wygląda to na przysłowiowe "marzenie ściętej głowy"...

Co do paragonów over 4000 na sezonie. To nie jest niepojęte besty. To pieprzone booty. Oups! Przepraszam: "to nie mające wpływu na rozgrywkę dla tych, którzy celują w topkę programy wspomagające grę".
hahahahahahaha

Pozdrawiam,
Wiesz co, tyle expa co on potrzebował, to jest z 6 godzin dziennie ratow, z 8 godzin kluczy i 10 godzin na bocie. Ma zresztą na crusie, jak i rxt najmocniejszą konfigurację pod szybkie GR 105. Rxt nawet przerolował Piec na 10% do elit na szybkie GR 105. Jeżeli by tym crusem latał solo speedy czy coś to by nie miał czasu na raty i na taki exp jaki wykręcił przez miesiąc, a więc wiadomo pod co to są ustawienia, zresztą nikt z czołówki speedów crusem nie lata, bo wypadli by z obiegu. Pół dnia crusem albo cały to gra mała grupka fanatyków jak ja czy gwido67, którzy siedzą codziennie na forum o crusie, albo początkujący gracze na paragonach 2k. To daje ci 100% pewność że do końca czysty nie jest.
besty,

Wszystko jasne.
Z uwagi na mój, casualityczny sposób gry (pod pojęciem "gra" rozumiem nie tylko czas spędzony bezpośrednio w walce, że się tak wyrażę, ale również czas poświęcony na czytanie for, poszukiwanie informacji na temat mechaniki crusa itd., itp. ...), który polega na tym, że mam te kilka-kilkanaście godzin w tygodniu na zajęcie się tematem Diaboła, booty jako takie mi - de facto - nie przeszkadzają. W tym znaczeniu, że ja nie konkuruję o topkę czy to w sezonie, czy to w nie sezonie, a zatem tego typu osobniki - zawodowi przekręcacze jadący bootami, nie są dla mnie jakąkolwiek konkurencją. Tym bardziej ja dla nich. Oszuści sobie. Ja sobie.
Natomiast wiem, że są - jak to ująłeś - "fanatycy", którzy młócą czysto. Ty czy Gwido to najlepsze przykłady. I w takim przypadku nie ma zmiłuj.
Powtórzę: booty to dziadostwo. I takich osobników generujących "szemrane" paragony i uzyskujących "kręcone" rekordy należy i trzeba piętnować. Oczywiście nie żelazem. :D:D:D
BAN!
I koniec filmików. :-)
W takim rozumieniu rekordy osiagają zawodnicy tacy jak Ty, Gwido i Ci wszyscy inni gracze, którzy do swoich paragonów i GR dochodzą żmudną, mozolną i długą walką... :-)
A rekordy Panów bootów dosiadających, to żadne wyczyny. To "ściema i poema" jak się niegdyś mawiało. I tego typu "poeci ściemy" byli w najlepszym przypadku wyśmiewani i nikt nie brał ich na poważnie. Tak trzeba traktować te tzw.: "rekordy". :-)

Wysokich GR! :D

Pozdrawiam,
no i darkpatatora wyprzedzili. Gość za wiele w ekwipunku do zrobiienia nie ma, tylko rękawice z AD, może ma takie, ale jak widać wszędzie wolał ekwipunek z resem fizycznym.

edit

MA takie bo użył ich w 2p gdzie wbił genialny wynik 127, mają 16 AD i na secondary zimno. Na solo jak widac wolał te z resem fizycznym.
02.08.2018 14:58Wpis zamieszczony przez: besty
no i darkpatatora wyprzedzili. Gość za wiele w ekwipunku do zrobiienia nie ma, tylko rękawice z AD, może ma takie, ale jak widać wszędzie wolał ekwipunek z resem fizycznym.

edit

MA takie bo użył ich w 2p gdzie wbił genialny wynik 127, mają 16 AD i na secondary zimno. Na solo jak widac wolał te z resem fizycznym.

besty,

Pytanie brzmi: zrobił "na czysto", czy "na bocie".
Nie wygląda "na czysto" a w takim przypadku - jak pisałem wyżej - "kij" nie rekord. :D

Pozdrawiam,

PS. I Zmora na 150 randze Caldessana??? Jak??? Gdzie najwyższy ranking dla 4 graczy to 147???
I nie ma w nim Pana Morodera.
Noż kurwa jak???????
na 1% ulepszają klejnoty

https://www.youtube.com/watch?v=igARYnVLmGY

to że nikt z czołówki na czysto do końca nie gra to możesz być pewien, więc tu musisz zluzować i to zaakceptować
Gra jest martwa i tego zabardzo nikt nie pilnuje, w tamtym sezonie fala banów to bylo dosłownie kilka osób, które wyróżniały się na sezonie w rankingach i to tyle.
03.08.2018 13:47Wpis zamieszczony przez: besty
na 1% ulepszają klejnoty

https://www.youtube.com/watch?v=igARYnVLmGY

to że nikt z czołówki na czysto do końca nie gra to możesz być pewien, więc tu musisz zluzować i to zaakceptować
Gra jest martwa i tego zabardzo nikt nie pilnuje, w tamtym sezonie fala banów to bylo dosłownie kilka osób, które wyróżniały się na sezonie w rankingach i to tyle.

Thx besty :-)

Pisałem Ci w powyżej, że w pewnych sensach "I am easy like sunday morning. :-)"
[że tak zacytuję Faith No More] :D
W innych znaczeniach - iż to Oszustwo - ciężko pozostać obojętnym i w tym sensie nie ma mojej zgody, czy luzu. Wiem, że nic to nie da i wygląda na przysłowiowe "wołanie na puszczy" ale co z tego?
Oszust to Oszust.
I nie zmieni tego nic. :-)

Pozdrawiam,
https://www.youtube.com/watch?v=r-Bdf3v_Vuw&t=622s
tu 128 zrobione na mniejszym paragonie, na razie najmocniejszy wizz Star Pakt chyba solo 130, tam to był hardkor na maksa
Maroder jak i ten gościu na mieczu sprawiedliwości, który daje niesamowicie dużo na rifcie, problem tylko na bossie gdzie jest słaby toughness bez 30% armour

jednak wylosować takie mapy bossa i pylony co ten crusader to przy pechu może zabraknąć 1500 kluczy
06.08.2018 23:54Wpis zamieszczony przez: besty
https://www.youtube.com/watch?v=r-Bdf3v_Vuw&t=622s
tu 128 zrobione na mniejszym paragonie, na razie najmocniejszy wizz Star Pakt chyba solo 130, tam to był hardkor na maksa
Maroder jak i ten gościu na mieczu sprawiedliwości, który daje niesamowicie dużo na rifcie, problem tylko na bossie gdzie jest słaby toughness bez 30% armour

jednak wylosować takie mapy bossa i pylony co ten crusader to przy pechu może zabraknąć 1500 kluczy

Dobre.
Tyle, że nie na czysto. Znaczy do rzyci. :D:D:D:D:D:D

Pozdrawiam,

PS. besty, zajrzyj na forum Crusa, ponieważ założyłem nowy wątek dotyczący nielosowości affiksów elit. Może gdzieś coś "wyczaiłeś". Ja jeszcze do niczego niedotarłem...
Nie wiem jak ale pokazuje odniesienie i to co jest mozliwe do zrobienia i na jakim paragonie. Jak patrzę na niektore wyniki to wydaje mi sie, ze ciagle mi cos ucieka, gdzies robię jakies bledy.
08.08.2018 12:37Wpis zamieszczony przez: besty
Nie wiem jak ale pokazuje odniesienie i to co jest mozliwe do zrobienia i na jakim paragonie. Jak patrzę na niektore wyniki to wydaje mi sie, ze ciagle mi cos ucieka, gdzies robię jakies bledy.

Wiesz besty to może być nie tylko kwestia Twoich drobnych błędów, ale i "szczęścia" w mapie, o którym pisaliśmy. Jedna elita więcej. Pójście w lewo zamiast w prawo. Zestaw affiksów. Trash...
Od cholery czynników.
Dasz radę!
:-)
Pozdrawiam,
129 marodera
Gość ma tak rewelacyjne equ, że może grac bez cięcie staż a z mieczem sprawiedliwości co daje mu fantastyczna przewagę na rifcie, myślę że darkpatator będzie miał trudno aby mu dorównać
tarcza marodera... podejrzewam, że podobna szansa jak 6 w totka
...

Poczekaj, daj czasowi czas :) :) Znajdzie się. Faktycznie kozak !

A i maroder też kozak ;) 129 to jakiś kosmos...

Pozdrawiam
Grzegorz
30.08.2018 12:09Wpis zamieszczony przez: Gwido67
...

Poczekaj, daj czasowi czas :) :) Znajdzie się. Faktycznie kozak !

A i maroder też kozak ;) 129 to jakiś kosmos...

Pozdrawiam
Grzegorz

Witam,

Faktycznie.
Wynik kozacki.
Tarcza perfecto.
Tylko, że na bocie.
I jak akceptuję i luzuję, jak powyżej pisał besty tak nawet nie tyle wolę, co uznaję Wasze rekordy.
Zrobione na czysto. :-)
A to różnica gigantyczna. Przynajmniej dla mnie. :-)

Pozdrawiam,

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum