skazanie, obrażenia

Krzyżowiec
Witam,
paragonów niewiele i przedmioty nie są najwyższych lotów, ale zastanawiam się dlaczego w zakładce atrybuty obrażenia wynoszą jedynie 646971. Zdaje sobie sprawy, że nie mam wiele dodatkowej siły z klejnotów (jedynie w broni) ale czy to robi aż taką różnicę? W sezonie 14 też powoli zaczynam krzyżowca robić i przydało by mi się kilka porad i sugestii jakie błędy popełniłem w tym niesezonowym do którego podaje link:

https://eu.diablo3.com/pl/profile/kmc-2540/hero/106805845
Bardzo niskie wartości :
- szansy na trafienie krytyczne (CHC) ,
- obrażeń od trafień krytycznych (CHD).
- przy widełkach obrażeń (Aneks Akkhana).

Jeszcze raz - Kanon Odwagi i runa Niepowstrzymana Siła zapewnia perm Skazanie, a to NAPRAWDĘ dużo więcej obrażeń (nie na karcie postaci ale w rzeczywistości ;) ). Rozumiem, że te Resztki Sił, to dlatego, że nie możesz ustać ale...tak się nie da na dłuższą metę.

Pozdrawiam
Grzegorz
Dzięki za odpowiedź, na razie czasu na grę nie mam za wiele, ale liczę na to, że uda się w sezonie coś więcej ugrać niż w poprzednim który był moim pierwszym. Czyli po osiągnięciu cdr w granicy 56% starać się zdobyć jak najwięcej chc (do ilu %?) i reszta w chd?
Nie jest to wzorcowa postać ale spójrz i przeanalizuj -> https://www.d3planner.com/872111817

CHC - 64%
CHD - 467%

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Koniecznie ale to koniecznie powiększaj obrażenia od Skazania (Naramiennik, Napierśnik, Tarcza) - maks może być 45% i do tej wartości warto zmierzać.
hmm fajne itemki :)
no nic, w takim razie muszę najpierw jakieś itemki znaleźć do szybkiej farmy, a później szukać docelowych

dzięki
Czesc, jezeli chcesz grać tym kanonem to tylko pob build skazania na ogien z napiersnikiem 30 procent redukcji kosztu zasobów. Na twoim paragonie okropnym bledem jest jednosc zywiolow w kostce, gra sie kanon niepowstrzymana sila, piec w łapie, skazanie minimum na numloku i w kostce i u pomocnika jedność 50 procent redukcji obrazen. Na jednosci zywiolow ustoisz dopiero od paragonu 1200-1500 i wykrecisz dobre GRy, a czy od 1200 czy wyzej zalezy od itemow i Caldesanów.

Zebys mial rozeznanie, condemn na karcie 1.7 mln robisz GR 90 okolo 3-4 minuty.
Grając Akkhanem ze skazaniem, to dla kanonu odwagi nie ma alternatywy
i dla pieca również - widełki obrażeń, każdy miecz czy korbacz ma dużo
mniejsze.

Można się bawić w kanon nadziei ale tylko u sezonowego crusa, kiedy
mamy do zrobienia/zaliczenia różne czasówki - nie blokujemy sobie wtedy
slota zbędnym konikiem - tak wiem są zwolennicy jazdy na wierzchowcu
ale dla mnie to zbędny gadżet.
Przy tym kanonie darujemy sobie zabawy z jednością pod warunkiem, że
sobie zrobimy easy GR min. 70 i to wystarczy na "czasówki"

Oczywiście każdy kanon z "oprzyrządowaniem"

pozdrawiam

27.06.2018 08:18Wpis zamieszczony przez: besty
Na jednosci zywiolow ustoisz dopiero od paragonu 1200-1500

edyt

Aby zrobić sezonowe zadania, to tych paragonów nie trzeba tyle, 500 coś
spokojnie wystarczy i spokojnie ustoi się na jedności żywiołów, no jak
ktoś chce bić rekordy GR to te 1.2 k to i tak mało
od 2k w górę to min.

ps. no musiałem się przeprosić z konikiem aby easy zrobić mistrzostwo lochów - chaaa
Zadania na sezonie robią w 2 dni, poprzedni sezon trwał 3.5 miesiąca, bo mają 0 pomysłu na dalsze prowadzenie D3, więc to przedłużali ile mogli. Jeżeli ktoś gra bardzo mało to przez ponad połowę sezonu na GRach solo powinien latać z jednością, a dopiero później z jednością żywiołów.
@besty w ktorym poziomie gr ukonczyles solo ?
na sezonie masz blisko 2500 para i build pod ognia (tunika, yana, pas i nemezis) - wydaje mi sie ze to na szybka farme rifta ?

bo nie wiem ktory jest ten wlasciwy build na gr ?
to akurat chyba pod 4p z tego co pamiętam, mam dużo znajomych low para, z którymi zaczynałem grać w grę i którzy mało grają i potrafię latać z nimi kilka godzin crusem, nie latam tylko meta albo raty, chociaż też było tego dużo w tym sezonie, lubię grac i z tymi co nie umieją grać za bardzo, nawet na publikach, od kilku tygodni natomiast nie gram w d3 nie chce mi się, mialem chyba na 1900 paragonu 117 gr i na 2400 118, itemy bez szału, bo na sezonie gram 3 czy tam 4 postaciami i matsy rozłożyłem po równo na monka necro crusa barba, build taki jak wszystkie pod skazanie próźnia: SHIFT + L, drugi myszki, bierzesz na marodera na niesezonie (top 1), pokaż szczegóły postaci - dokładnie tak gram, tylko raz cięcie straż a raz miecz sprawiedliwości, na zmianę

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum