REKRUTACJA OTWARTA TYLKO NIE SEZON!

Klany, społeczności i znajomi
Klan PLNG szuka tylko graczy nie sezon pomozemy sie ubrac a potem polatac wysoko wszystko w swoim czasie.Jedna rzecz ts3 obowiazkowy chcesz grac lepiej wyzej szybciej wejdz na ts3 paragony minimun 1000 i tak nie bedziecie mieli pojecia o grze jak cos pomozemy zapraszam pisac privat Czarny#22252.
Potwierdzam chłopaki przyjeli ubrali. Nauczyli jak grać. I teraz bez problemu gram gr 120+
Ok teraz rozumiem jeśli coś was dogonie jeśli to wogole realne to kiedyś się odezwe;)
widziales kolego swoje postacie nie masz nic zadnego suporta ja non stop pomaga a gdzie jest czas dla mnie na gre ja mma 4600+ para jka zamiezasz grac zze mna jak ja gram 128 gr ustoisz tam powodzenia w szukaniu
Aktualne jeszcze ?
Cześć chętnie dołączę
14.08.2018 22:13Wpis zamieszczony przez: Saw
Ok teraz rozumiem jeśli coś was dogonie jeśli to wogole realne to kiedyś się odezwe;)

barbem możesz grac te 128 na tym paragonie, zrób barba i poucz się grać nim kilka tygodni i spokojnie możesz latać wysokie GRy.
20.08.2018 15:12Wpis zamieszczony przez: besty
14.08.2018 22:13Wpis zamieszczony przez: Saw

barbem możesz grac te 128 na tym paragonie, zrób barba i poucz się grać nim kilka tygodni i spokojnie możesz latać wysokie GRy.

ja latam kazda klasa a 128 gram dps nie suportami kolego
To była porada dla twojego ewentualnego przyszłego klanowicza. :)
besty nie dotyczy to ciebie to nie udzielaj sie kolego mas zklan to graj nie wnikaj w moj powodzenia
dajcie zapki koledzy do klanu aha i wyjdzcie ze swoich najpierw electrix18 Koszyk
to was weame na nauke
moją pasją jest wnikanie w klany i granie w nich ;)
witam szukam klanu czy jest jeszcze otwarta rekrutacja
tak zapraszam
Witam chciałbym dołączyć i coś pograć i się doszkolic.Jestem otwarty na rozgrywke...nick Raptor700..
Gram ogólnie nekro..
witaj znajdz klan i daj zapke do klanu
dowodca albo ja cie przyjme
jak cos
04.09.2018 22:46Wpis zamieszczony przez: Czarny
witaj znajdz klan i daj zapke do klanu
dowodca albo ja cie przyjme
jak cos

Cześć, z kumplem położyliśmy na biurko swoje CV, czekamy na akceptację.
Mnich - dudek23#2510
Demon Hunter - goral25pl#2773
05.09.2018 12:06Wpis zamieszczony przez: dudek23
Demon Hunter - goral25pl#2773

ale też witch doctor oraz wizard
Goral daj zapke znaj dz klan ktos cie przyjmie jak cos pozdro

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum