Za dużo "korytarzy" ?

Dyskusja ogólna
W temacie jest znak zapytania bo być może to tylko moja subiektywna opinia i większość graczy nie zgodzi się ze mną. A jest ona taka. Zdecydowanie za dużo map z różnymi korytarzami losuje się w GR. Pewnie taka sytuacja jest od dawna ale nie grałem bardzo długo Teraz trochę mnie naszło na granie i zaczyna mi to przeszkadzać. Kiedy graliśmy w teamie w podstawce ZAWSZE wybieraliśmy otwarte lokacje. Na przykład pola niedoli, kotlina lamentów i podobne. Odbywało się to w sposób naturalny. Gracze proponowali jakie lokacje będziemy robić i nikt nie proponował tych pokręconych ze ślepymi zaułkami. Dochodzi kwestia bicia rekordów. Polega to przede wszystkim na wchodzeniu do gry i jej zamykaniu. Ostatnio oglądałem stream w którym party robiło tak bez przerwy przez ponad 2 godziny. Być może dłużej ale nie starczyło mi cierpliwości żeby to dalej oglądać. Także moje zdanie jest takie. Niech sobie te "korytarze" będą żeby urozmaić rozgrywką ale powinno ich być zdecydowanie mniej a jak już się trafią to maksymalnie 1 taka lokacja na cały GR.
Dziekujemy za opinie. Zostanie przekazana ostatniemu studentowi, który pracuje nad tą grą .
A to jeszcze ktoś nad tym pracuje?
No stażysta w paincie projektuje ramki na nowy sezon.
A, faktycznie! Zapomniałem o nim. Ale on ma umowę do końca lipca i co potem będzie? :D
No niestety ale poziom generowania map jest mega słaby. Przynajmniej 80% map jest niegrywalnych na wysokim poziomie gr. Podziemia twierdzy, korwus, kanały, katedra i wiele innych tego typu map to kompletnie się nie nadają do gry. A na wysoki push to dosłownie grywalne mapy można wyliczyć na palcach jednej ręki. To samo z zestawem mobów. Z doświadczenia mogę powiedzieć że można godzinami palić setki kluczy i nie otworzyć ani jednej sensownej mapy. Także jak blizard nie planuje zmian w gameplayu to chociaż mógłby się zainteresować wprowadzeniem wiekszej ilość dużych i otwartych map.
20.07.2018 22:15Wpis zamieszczony przez: HAVOC
No stażysta w paincie projektuje ramki na nowy sezon.

Jak możesz złośliwie tak pisać? Masz Ty rozum i godność człowieka?
Przestań oceniać te grę tylko przez pryzmat ramek.

Jak mogłeś zapomnieć o wspaniałym secie zdobywcy? Nie wiem jak Ty, ale ja nie znam nikogo kto by miał cały ten zestaw zebrany...
21.07.2018 20:32Wpis zamieszczony przez: Trajaaa

Jak mogłeś zapomnieć o wspaniałym secie zdobywcy? Nie wiem jak Ty, ale ja nie znam nikogo kto by miał cały ten zestaw zebrany...

Mi brakuje czterech części, może się znajdzie ktoś kto odstąpi te brakujące...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum