Jestem nowy...

Dyskusja ogólna
Witajcie!

Jak w tutyle, jestem nowy na Diablo III. Dopiero co kupiłem wersję standardową. Czysto z nudów, bo mam jeszcze środki na koncie BN. Jestem zawodowym graczem w StarCrafta II (jeżdżę na turnieje itp...), a w Diablo II LOD grałem wiele lat...

Mam pytanie, a mianowicie od czego zacząć rozgrywkę? Jaką postać najlepiej wybrać jako pierwszą, aby było można się dorobić czegokolwiek i czy jest sens od razu Reaper of Souls kupić?

Pamiętam, że kieeeedyś ściągnąłem startera Diablo III i chwilę tam kimś grałem, ale kompletnie nie wiem co i jak.

Jakieś krótkie wskazówki na start?

Pozdrawiam, nop

P.S. WYbacznie jeśli zły dział czy coś takiego...
1. Z podstawka gra jest duzo lepsza
2. Jak grales w D2 wiele lat to na pewno masz swoj ulubiony styl gry, wszystkie postacie sa grywalne i kazda ma swoj urok. Na pewno jak bedziesz chcial grac z ludzmi w klanie i robic wysokie GR to nekromanta, barbarzynca i czarodziejka sa w cenie.
3. Na normalu gra jest zbyt prosta, graj na min. poziomie wysokim. Po ukonczeniu kampani przejdz na tryb przygodowy i skup sie na grindzie i farmie itemow. Jak zalezy Ci na czasie to poszukaj gotowych buildow i bedziesz wiedzial jakich itemow szukac. Ale polecam samemu odkrywac swoja postac. Zacznij od zlecen zeby odblokowac schematy u jubilera i zlapac troche materialow rzemieslniczych do craftu. A potem szczeliny.
4. Jak chcesz czasem pograc na luzie albo zapytac o jakies inne podstawy i mechaniki to dodaj mnie do friendsow i pisz w grze.

Aaa i najwazniejsze to zrob postac na sezonie zeby zgarnac lupy sezonowe, no i za wykonanie postepow sezonowych masz jeden zestaw klasowy na start.
co do pkt. 1 to kolega miał na myśli - KUP DODATEK.
Bez RoS to masz praktycznie wersję demo. Nie będzie przygody, zleceń, GR itp., nie jestem pewien co do sezonów ale chyba też nie.
Gra mimo hejtu warta zakupienia i zapoznania.
Co do reszty zgadzam się z przedmówcą.
Dziękuję za odpowiedzi!

Otóż da się utworzyć postać ladderową bez problemu. Właśnie coś tam łupię trochę. Mam 15 lvl i wciąż 1 akt. Co ciekawe, jako petka dostałem Probkę ze StarCrafta2. Coś świetnego, takie "puszczenie oczka" do gracza innej gry Blizzarda.

Tak, słyszałem wiele hejtów na temat D3. A bo to za łatwe,a to że można zmieniać poziom trudności "w locie", a to że nie trzeba klikać np w złoto i wiele innych. Dla porównania D2 a D3, określa tylko jedno słowo : UPROSZCZONE!

Ja jako noob powiem, że jeśli się spodoba (mowa tutaj o wspólnym expieniu, handlu itp) to od razu kupuję dodatek i necro. Gram soso na razie.
Handlu nie ma. Grac mozesz kim chcesz,bo roznicy w graniu tez nie ma zadnej,wszystkimi gra sie na jedno kopyto. swoich unikalnych buildow tez nie zrobisz,bo gra sie tylko jednym prawilnym na klase.Ogolnie nie nastawiaj sie na rozrywke na wiele miesiecy.Ta gra jest martwa jak polska demokracja ;)
Witajcie jestem nowy
na Diablo III gotowy
Czym grać, co polecacie?
Jaką zbroję mieć na klacie?
Jaką broń wziąść do ręki?
Jak wejść na wyższy poziom Udręki?
Co to są te całe "pety"?
Nic nie kumam tu niestety
Co to są te szczeliny?
Jak nie paść na HC ze swojej winy
Tysiąc pytań, zero odpowiedzi
Na tym forum nikt nie siedzi
Gdzie Ci ludzie się podziali
Co tak ciągle w "Diablo" grali
Przecież nie ma tu nikogo
Pójdę chyba inną drogą...
^Mistrzu,prowadź :D
Moge pomóc ale na ns.
nop

W sprawie ewentualnych, szczegółowych porad dotyczących wybranych postaci pisz na forach tym postaciom dedykowanych.
Prędzej, czy później znajdzie się jakaś bratnia dusza, która z chęcią udzieli Ci pomocy.

Pozdrawiam,
Ja też od siebie. Zanim kupisz jakikolwiek dodatek, zobacz, czy ten styl rozgrywki ci pasuje.
D3 to można powiedzieć, taka czysta arcadówka - porównując do ścigałek.
Jak jesteś fanem pierdyliarda ustawień, rozkminy, czy tysięczna % balansu "przód/tył" spowoduje, że walniesz jak dzik w sosnę - to daj sobie spokój.
Nie chcę się powtarzać, ale D3 to po prostu świetny "odstresiacz" i aż/nic więcej.
Po ostatnich poprawkach wszystkie klasy są grywalne, piszę GRYWALNE, nie że każdą uda się wykręcić takie same wyniki. Radocha z gry jest podobna.
25.07.2018 13:08Wpis zamieszczony przez: Fiskomp
Nie chcę się powtarzać, ale D3 to po prostu świetny "odstresiacz" i aż/nic więcej.

o ile nie ma się parcia na ranking, to tak. Zgadam się w 100%. Chyba, że ma się takie parcie-zaparcie, to grozi zniszczeniem sprzętu komputerowego lub zawałem serca...
PZDR
Moim zdaniem najprostszy na początek byłby DH Szpica albo Wielostrzał.
To dość proste buildy, dające sporo satysfakcji.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum