Automatyczna dezaktywacja chat

Dyskusja ogólna
Szanowni Państwo, proszę o zlecenie realizacji zmiany (obowiązkowej dla trybu hardcore) mającej na celu automatyczną dezaktywację komunikatora (chat) w przypadku otrzymania przez postać obrażenia. Możliwość wprowadzania wiadomości w czasie rozgrywki, gdy postać otrzymuje obrażenia może powodować dezorientację gracza w szczególności, gdy wyzwoli się zabezpieczenie a umiejętności sterowane klawiaturą nie reagują. W dniu dzisiejszym w ten całkowicie bezsensowny sposób straciłem postać hardcorową. Proszę o potraktowanie zgłoszenia jako zasadnego w celu eliminacji wady oprogramowania.
Wątpię, że po sześciu latach od premiery coś nie jeszcze zmieni. Będziesz musiał bardziej uważać na hardkorze i tyle. Nie zapominaj, że główna zasada tego trybu brzmi: Postać hardkorowa jest już trupem przy tworzeniu.

Pozdrawiam!
Witam,

Zacznę krotochwilnie. :-)
Słyszałem i widziałem śmierci postaci na HC poprzez DC. Niezawiniona przez graczy. Zdarzyło się osobiście.
Słyszałem i widziałem wiele historii o kozaczeniu, które takoż kończyło sie "Krainą Zapamietanych, Zapisanych i Podsumowanych Dzlelnych Czynów." Zawinione przez graczy. Zdarzyło się osobiście.
Ale po raz pierwszy czytam, ze postać ginie pod wpływem wiadomości z chata. [?!?] :-) Nie zdarzyło się osobiście.

Konrad,

Nie zrozum mnie źle, ale to wygląda na Twój ewidentny błąd.
Grasz. Sytuacja podbramkowa. Ktoś do Ciebie pisze. Wciskasz "enter", ponieważ jako gracz nie tylko dzielny i młot na swołocz piekielną ale i kulturalny w trakcie swej krucjaty odpowiadasz lub chcesz odpowiedzieć. Tymczasem piekielne plugastwo za nic ma kulturę i sztukę pisania i niezmniennie okłada Ci rzyć w swym programistycznym szale. W nerwach zapominasz kliknąć jeszcze raz w "enter" i zamiast bić wysyłasz zero-jedynkowe komunikaty: "1,1,2,2,3,3,LPM,PPM..." itd. ...
Rozumiem "nerw" jaki ogarnął Cie po usłyszeniu "Tracę siły" od utraconej postaci. Sugerowałbym jednak przeanalizowanie sytuacji i znalezienie sposobu na unikanie jej w przyszłości. HC to ciężki "kawałek gry" [:D] i dlatego rację ma Obishedo kiedy pisze, iż na HC trzeba uważać bardziej.
Co do "trupa przy tworzeniu" można by podyskutować. :-)
Ale nie na forum.
Gdzieś, kiedyś przy piwie w towarzystwie kompanii HC. :-)

Pozdrawiam,
01.08.2018 21:56Wpis zamieszczony przez: Konrad
Szanowni Państwo, proszę o zlecenie realizacji zmiany (obowiązkowej dla trybu hardcore) mającej na celu automatyczną dezaktywację komunikatora (chat) w przypadku otrzymania przez postać obrażenia. Możliwość wprowadzania wiadomości w czasie rozgrywki, gdy postać otrzymuje obrażenia może powodować dezorientację gracza w szczególności, gdy wyzwoli się zabezpieczenie a umiejętności sterowane klawiaturą nie reagują. W dniu dzisiejszym w ten całkowicie bezsensowny sposób straciłem postać hardcorową. Proszę o potraktowanie zgłoszenia jako zasadnego w celu eliminacji wady oprogramowania.

Mam wrażenie, że pisałeś tego posta pod wpływem emocji.
Na pewno go przemyślałeś?
06.08.2018 12:58Wpis zamieszczony przez: Kveldulv

Mam wrażenie, że pisałeś tego posta pod wpływem emocji.
Na pewno go przemyślałeś?

Śmierć to zwykle emocjonująca sprawa.
06.08.2018 16:14Wpis zamieszczony przez: Dorsaj

Śmierć to zwykle emocjonująca sprawa.

Owszem, ale chyba nie w grze...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum