Pierwsza postać 70lv, co dalej

Krzyżowiec
Siemka, wczoraj zaczołem grać w D III, wbiłem 70lv ale nie wiem co dalej. Mam krzyżowca, i zdaje mi się że teraz pozostało mi chodzić na szczeliny, tylko że moja postać jest słaba. Możecie mi polecić jak mam budować tą postać żeby solo grac?
Jak grałem z kumplem to bez problemu robiliśmy szczeliny udręka 1/2, no ale samemu ciężko jest, za mały DMG mam. A może mam najpierw porobić troche te wyzwania co jest kilka misji i dostaje się za to tą szkatułke z itemami?

Profil: https://eu.diablo3.com/pl/profile/ZephireK-2396/hero/110807797
Dzien po dniu musisz dochodzic sam do wszystkiego.
w grze
Shift + L
Klikasz na ranking krzyżowców, klikasz na pierwszego krzyżowca drugim klawiszem myszy, jesżeli wersja polska pokaż szczegóły postaci, w wersji angielskiej view character details.

Tym sposobem masz najmocniejsza obecnie konfigurację krzyżowca do gry solo i powoli zbierasz itemy żeby mieć podobne.
Witaj,

Do tego, co powyżej poradził Ci besty i w czym ma całkowitą rację dodam odrobinę porad szczegółowych na start, bo o nie również pytałeś. :-)

1) Po pierwsze, ponieważ masz postać sezonową, zatem - i to cel numero uno!!! :D - ukończ akty od 1 do 4 i zrób to jak najszybciej.
W zależności od tego, co masz do osiągnięcia robisz albo,zlecenia, albo szczeliny, alboi lewelujesz rzemieślników i Towarzysza. W tym sezonie "nie sezonię" :D, ale zazwyczaj sprawy "do załatwienia" w akcie czwartym mają maksymalny level trudności T1. W międzyczasie - jeśli padasz - buduj sobie postać [nabijaj paragony] na poziomie Wysoki - Expert.
2) Robisz owe akty jak najszybciej się da, dlatego, iż po zakończeniu aktu 4 otrzymujesz kompletny zestaw, który pozwolim wskoczyć Ci z marszu na minimum T4. W tym sezonie jest to najbardziej efektywny z zestawów dla crusa: Akhhan.
Co ważne,: po zakończeniu aktu drugiego wypadną Ci pierwsze dwie części: śmigasz śmiało wchodzisz na T1. Zadania z aktu 3: kolejne dwie. Wszystkie akty - jak pisałem przed chwilą - całość.
3) Po zebraniu całości zrób jak Ci radził besty oraz... przeczytaj, wątek pt.: Mój pierwszy krzyżowiec, założony przez Venoma. Znajdziesz tam masę porad jak zbudować Akhhana Condemn vel Skazanego. :-) Albo jak skonstruować sobie Zaklinacza vel Cierniowego. :-)
4) Last but no least: starożytne graty najczęściej wypadają Ci na szczelinach. Tak zwykłych, jak i GR (tylko w tych ostatnich wypadną Ci niezbędne do śmigania po wyższych i wyższych Tormentach oraz GR-ach Legendarne Klejnoty) , gdzie masz je po prostu gwarantowane. I tam zaglądaj najczęściej. Jakkolwiek nie odpuszczaj zleceń, bo z nich masz niezbędne materiały do craftu. 10 szczelin. 10 GR. Zlecenia z Aktu.
Itd. ...
To oczywiście tylko przykład, ale na początek częstotliwość odwiedzin danych miejsc - moim zdaniem - jest w sam raz :-)

To tak na absolutny początek. :-)

I jeśli chcesz dowiedzieć się więcej śmiało pytaj...
Znajdziesz tutaj parę "bratnich dusz" [:-)], które odpowiedzą Ci raczej prędzej, niż później.

Pozdrawiam,

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum