[WK] - Wolna Kompania - klan dla najlepszych

Klany, społeczności i znajomi
Witam
Jeśli jesteś doświadczonym graczem i szukasz gry z najlepszymi to trafiłeś idealnie.
Wolna Kompania to jeden z najstarszych polskich klanów, który zawsze był w topce.
Również i teraz jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce.
Jesteśmy klanem tylko niesezonowym i interesuje nas walka o topowe pozycje.
Więc jeśli czujesz się na siłach, żeby powalczyć z nami o czołowe miejsca to zapraszamy.
Chętnie pomożemy w pobiciu Twoich dotychczasowych rekordów i pokażemy jak grac na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że również nas czymś zaskoczysz.

Także szukamy tylko dobrych graczy, którzy mają ambicję i chcą z nami się rozwijać. Jeśli chcesz do nas dołączyć to powinieneś być w top 1000 w tabeli niesezonowej 4 graczy oraz posiadać przynajmniej 3000 paragonu. Myślę, że nie są to wygórowane wymagania jak na obecne standardy.

Mamy swój własny klanowy kanał na Discordzie.
Zapraszam do kontaktu w grze lub na Discordzie.
Sullivan#2526.
Witam a ja mam szanse ?
Klan WK upadl juz dawno szukacie do klanu atmosferta u was jest do dupy szukacie tylko ludzi ktorzy zamykaja duze gr zeby najlepszysz zawinac i co maja duze paragony cienko wam pujdzie i zycze powodzenia
Cześć

Posiadam Monka supporta ( bardzo dobrze ograny, prócz mety niestety paragon blokuje) paragon 2890~ - Monk jest porządnie przygotowany bieganie Gr'ów 135 nie stanowi problemu)
4p - 582 miejsce Gr 134
2p - 632 miejsce Gr 118
Solo Wizz 880 miejsce 106 ( build magnum delsere)

Fenix#23943

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum