Diablo III na Nintendo Switch - dwa podstawowe pytania

Pomoc techniczna
Witam, jako entuzjasta serii Diablo od czasów Diablo II chciałbym zadać dwa pytania odnośnie nadchodzącej wersji Diablo III na konsolę Nintendo Switch.

Po pierwsze, w jednym z wywiadów osoba odpowiedzialna za prowadzenie grupy zajmującej się portowanie gry na wspomnianą wyżej konsolę stwierdziła, że cała zawartość zmieści się na nośniku z grą natomiast do pobrania będą ewentualnie dodatkowe jęyki - i tutaj chciałbym się upewność, czy język Polski również będzie dostępny?

I pytanie drugie, jako osoba która przygodę z D3 ma za sobą na konsoli PS3 a wersję na Switcha planuję kupić aby nie być w tyle chciałbym dowiedzieć się czy nie ma ryzyka że użytkownicy tej platformy zostaną odcięci ponownie jak kiedyś firma blizzard zrobiła z graczami korzystający i z konsol PS3 i XBOX360 - tzn, że stwierdzą iż konsola jest za słaba i nie będzie na nią wiecej aktualizacji.

Bardzo zależy mi na odpowiedziach jako, że są ona dla mnie kluczowe w podjęciu decyzji czy kupię grę na tę platformę czy nie.
Witam azn!

Dziękuję za wiadomość.

Przykro mi, ale w tej chwili nie mam potwierdzonych odpowiedzi na żadne z powyższych pytań.

Dostępne wersje językowe powinny zostać ogłoszone jeszcze przed premierą, ale drugie pytanie nie posiada w tej chwili jednoznacznej odpowiedzi. Wszystkie wymagania sprzętowe naszych gier są uzupełnione adnotacją, że owe wymagania mogą ulec zmianie wraz ze zmianami w grze - nie oznacza to, że Switch zostanie pozbawiony w przyszłości naszego wsparcia, ale taka opcja nie może zostać definitywnie wykluczona.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam czy gracze z pc bedą mogli grac razem z graczami z nintendo?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum