Zestaw rolanda co powiecie na to ?

Krzyżowiec
Myślę, że osoba konfigurująca nie ma zielonego pojęcie. Jednocześnie "Zamaszysty", "Pchnięcie" i "Kara" ? Czemu to ma niby służyć ? Bez Wybrańca Akarata ? Z praktycznie zerowym CDRem ? Dobór legendarnych kamieni również pozostawia pewne wątpliwości. Pojedynek z bossem, na wyższych GR, bez strickena jest jakby trudny ;) Do Zamaszystego klasyczny zestaw to : zmory znękanych i uwięzionych oraz gogok (szybkość, CDR, i unik.) Mirinae jest dobra ale...na szybkie bounty i zwykłe rifty.

Te rubiny w klacie i portkach to w jakim celu ? Topaz w czapce nie jest również rozsądnym pomysłem. W Rolandzie nie oszczędzasz gniewu poprzez taką redukcję kosztów zasobu. Kanon Odwagi z runą Niepowstrzymana Siła i prawie perm Wybraniec Akarata (no ale żeby tak było to trzeba mieć wysoką wartość CDR i to ona jest kluczem do sukcesu w tym secie, zresztą nie tylko w tym) oraz pasywka Złotego Ubijacza (ale warto grupować po minimum trzech zawodników).

Set na ten moment … ani nie bije, ani nie stoi. Musisz się na coś zdecydować (albo "Zamaszysty" albo "Pchnięcie") i być konsekwentnym.

Zobacz na tę konfigurację pod "Zamaszysty" i sam wyciągnij wnioski -> https://www.d3planner.com/127393023

Pozdrawiam
Grzegorz

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum