Sezon 15

Klany, społeczności i znajomi
Witam,

Szukam chetnych do gry na nowym sezonie. SC lub HC obojetne. Granie na luzie bez napalania sie w pierwsze dni po starcie bo nie mam czasu maniaczyc (moze za wyjatkiem paru nocek). Gra glownie wieczorami. Piszcie tutaj czy jest ktos chetny to bede dodawal do znajomych w grze ;)Pozdrawiam!
Witam
bardzo chętnie o ile naprawdę na luzie( gram kiedy chce i ile chce, nie korzystam z teamspeeków- żona i tak ma mnie za maniaka) , gram też tylko wieczorami.
pozdrawiam
Ja mam dokładnie tak samo, a jeszcze dwóch dzieciaków mi się urodziło. Ale niestety zamiłowanie do gierek jest silniejsze i czasem trzeba się odstresować, choćby godzinka czy dwie. Wysłałem Ci już zaproszenie.
jak będziecie biegać HC to piszcie.
W tym sezonie pierwszy raz zagram WD więc to może być krótki sezon lol
Wyslij zapro w grze, ja bede chcial tu i tu jakas postac ogarnac :)
Jestem chętny do pogranie z kimś wspólnie
No to fajnie, juz nas jest 3 do gry na s15 :D
To jak na luzie to ja moge pobiegac. Mam podobnie, glownie wieczorami jak dzieci i maz pojda spac ;)

Ale nie gralam jeszcze nigdy HC.. :P
Ja też się piszę. U mnie jak żona i dzieci pójdą spać ;-)
Jak kogoś brakuje to się piszę
Widze jak tylu nas chetnych to trzeba pomyslec o jakims discordzie albo wlasnym klanie dla luzakow :D :D :D
Też z chęcią mogę dołączyć do gry!
Z miłą chęcią tylko że nowy i jeśli ktoś miałby cierpliwość to mogę dołączyć :)
witam tez sie chetnie dołacze posiadam wlasnego team speak
Heja wam, gramy wieczorem tak wiec pozapraszam was wieczorem bo weekend ciezki byl :D Jak ktos nowy to nie problem
Witajcie, także polatam z Wami podobnie jak Wy dzieci, żona dom. Głównie wieczorem. wodnik79#2496
Wyslalem zaproszenie. Jak ktos jeszcze do ekipy to pisac, gramy (staramy sie) poki co wieczorami na sc i jest fajnie.
Witam podpisuje się pod temat.
Pogram głównie sezon , ale mogę I poza.
Od biedy możecie dodać i mnie, nawet od razu na kolejne sezony
Hej, wysłałem Wam zaproszenia. Jest nas 6 w tej chwili, jak mamy czas to gramy ze sobą wspólnie. Zapraszamy kolejnych chętnych :D

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum