Sezon 15

Klany, społeczności i znajomi
Ja też piszę się na granie bez spiny, wieczorami. Jak juz dzieci posną, żeby z ojca nie śmiały się...
prezes912#2811
Jeśli jest jeszcze miejsce dla naprawdę luźnego grania to ja się również podpisuję pod tym, wczoraj po 2 latach przerwy wróciłem i wystartowałem sezon :D U mnie obecny tylko TS :D
Jest miejsce.

Byliśmy mile zaskoczeni faktem jak fajnie rozrasta się nasza grupa zwolenników luźnego grania. Zostaliśmy niejako zmuszeni do radykalnego działania, a mianowicie stworzenia klanu rozentuzjonowanych (błąd tak celowo :D) miłośników luźnego grania. Jest nas już 20 osobników, mamy discorda ale, zgodnie z naszą zasadą luźnego grania, nie trzeba na nim sterczeć jak się nie ma ochoty. Zapraszam kolejnych chętnych na luźne granie :P
siema potrzebuje kogoś kto podexpi na sezonie bo szlak mnie trafia jak mam przechodzić tą kampanie
Jeżeli jest jeszcze miejsce to chętnie bym dołączył do Waszego grona. Gra wyłącznie wieczorami jak maluch już śpi. Mogę rozmawiać na discordzie. Pozdrawiam.
Cześć. Dajcie znać czy jest jeszcze miejsce. Mógłbym trochę pograć
hej hej... cięzki typek ze mnie ale też się pisze w tygodniu od 16-22 w maksie:D...pozdro
Nie mam dużo doświadczenia w grupowym graniu, ale szybko się uczę i jeżeli jeszcze funkcjonujecie to również chętnie dołączę do trybu HC na zasadach luźnego grania.

Pozdrawiam!
Witam

Family guy szuka chętnych do gry, a w szczególności chętnych do pomocy w ukończeniu podboju Bosskie Polowanie (w ramach sezonu). Gram prawie codziennie od 21:00, bez TS, Discorda.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum