Wielostrzał demoniczny- ogień czy fizyczny ?

Łowca demonów
W sezonie 14 biegali fizykami, a teraz ogniowymi. Czy coś się zmieniło ?
caly czas ogniowymi, nic nie zmienilo.

build pod esencja z umiej ognia - wielostrzal (arsenal)

co do fizyczne wydaje mi sie ze to build marudera (wartowniki i wielostrzaly)
choc moge sie mylic.
25.09.2018 13:49Wpis zamieszczony przez: Matrix
caly czas ogniowymi, nic nie zmienilo.

build pod esencja z umiej ognia - wielostrzal (arsenal)

co do fizyczne wydaje mi sie ze to build marudera (wartowniki i wielostrzaly)
choc moge sie mylic.

No właśnie przeglądałem topkę z sezonu 14 i tam biegali w secie esencji pod fizyki.
Fizyczne obrażenia dają większego kopa. Na wyższych GR spisuje się trochę lepiej w połączeniu z jednością żywiołów.
Ogień z kolei w połączeniu z Żarową jest praktycznie "bezpłatny" ale trzeba się dużo naklikać. Rakiety z Arsenału coś tam też biją jednak konieczna jest tu Balistyka.
Do fizycznego buildu można dać dużo lepszy pasyw i masz większe pole do popisu jeżeli chodzi o kostkę.
W ogniu do kostki dajesz Żarową a w fizycznych możesz to czym gra ci się lepiej bo nie ma tu musu.
26.09.2018 07:40Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Fizyczne obrażenia dają większego kopa. Na wyższych GR spisuje się trochę lepiej w połączeniu z jednością żywiołów.
Ogień z kolei w połączeniu z Żarową jest praktycznie "bezpłatny" ale trzeba się dużo naklikać. Rakiety z Arsenału coś tam też biją jednak konieczna jest tu Balistyka.
Do fizycznego buildu można dać dużo lepszy pasyw i masz większe pole do popisu jeżeli chodzi o kostkę.
W ogniu do kostki dajesz Żarową a w fizycznych możesz to czym gra ci się lepiej bo nie ma tu musu.

Dzięki za podpowiedź.
Zamiast Jedności Żywiołów latam na razie z Obsydianowym pierścieniem w kostce. Zemstę mam non stop w akcji dzięki temu.
Podstawowym błędem w twoim Dh jest brak dyscypliny w Kołczanie i Klacie (mimo tego że masz starożytną to jest lipa ). Tracisz tu ogromny dmg.
Kolejna sprawa to pasyw - Pewny Strzał. Niby daje +20% ale bardzo często się resetuje. Wystarczy że jeden mob ci podskoczy itp.
Ja osobiście poszedł był w Łucznictwo dla stabilnego boosta do dmg.
DH pograłem kilka sezonów na HC to coś tam mogę ci podpowiedzieć.
Kolejna sprawa to ta Jedność Żywiołów. To musisz mieć i nie podlega dyskusji. Ogólnie bijesz Wielostrzałem ale bez spiny, ściągasz moby i elity żeby za tobą szły i wtedy czekasz na odpowiedni żywioł z załadowaną Zemstą i spamujesz Wielostrzałem. W te kilka sekund ściągasz wszystko.
W ringu Skupienie rolujesz szanse na kryta.
27.09.2018 16:46Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Podstawowym błędem w twoim Dh jest brak dyscypliny w Kołczanie i Klacie (mimo tego że masz starożytną to jest lipa ). Tracisz tu ogromny dmg.
Kolejna sprawa to pasyw - Pewny Strzał. Niby daje +20% ale bardzo często się resetuje. Wystarczy że jeden mob ci podskoczy itp.
Ja osobiście poszedł był w Łucznictwo dla stabilnego boosta do dmg.
DH pograłem kilka sezonów na HC to coś tam mogę ci podpowiedzieć.
Kolejna sprawa to ta Jedność Żywiołów. To musisz mieć i nie podlega dyskusji. Ogólnie bijesz Wielostrzałem ale bez spiny, ściągasz moby i elity żeby za tobą szły i wtedy czekasz na odpowiedni żywioł z załadowaną Zemstą i spamujesz Wielostrzałem. W te kilka sekund ściągasz wszystko.
W ringu Skupienie rolujesz szanse na kryta.

Trza spróbować ;)
Ale z drugiej strony, jakby zrezygnować z pewnego strzału to i Pomstę Zeja też by trzeba zmienić skoro zakładamy brak umiejętności trzymania dystansu.
Czegoś nie rozumiesz.
Boost z Zeia jest permanentny i obliczany do każdego uderzenia w pewnym zakresie odległości między tobą a mobem. Ów boost działa zawsze nawet gry stoi moob kolo ciebie.
Kiedyś była tak faja nakładka która to idealnie pokazywała no ale Blizz się na nią wypiął bo pokazywało to co Blizz przed nami ukrywa.
Pewny Strzał nie jest boostem permanentnym i resetuje się gdy obojętnie jaki mob stoi w pewnej odległości od Ciebie.
Często nawet nie zdajesz sobie sprawy że Pewny już nie działa.
Do Pewnego Strzału ewentualnie możesz sugerować się ikonką z setu (ten hełm mały jakby co ;D ) UE który Ci pokazuje kiedy działa obniżanie obrażeń z setu.
Poprosze o zrodlo do tej postaci z buildem na fizyczna. (diablofans czy cokolwiek)

poniewaz niektore sie nie zgadzam co napisales, wiec trudno w to wierzyc.
W co Ci trudno uwierzyć bądź z czym się nie zgadasz?
Skąd ja Ci teraz znajdę jakąś postać na UE jak tym nikt w top nie gra.

To co napisałem wyżej to po prostu obserwacje moich znajomych Dh i moje oraz to co to doczytałem lub zobaczyłem na YT.

Chcesz podyskutować to napisz coś konstruktywnego i lecimy.
no wlasnie tym nikt w to nie gra na sezonie 15 ani w poprzednim
to co napisales bylo zbedne, przeszlosc to przeszlosc, terazniejszosc jest inaczej

poprosilem o dowod zebym mogl zobaczyc jak wystrzymuje lowca o ktorym pisales (spojrz na Twoje posty wyzej) - np. w griftach ponad 90-100 dasz rade bez przezywalnosci ? Choc nie wiem czy grales w tym sezonie, nie masz w profilu.

Zreszta nie wazne, gralem kiedys dawno temu pod "fizyke", ale czasy zmienily.

w tej chwili gram:
- zamiast zarowej tuniki w kostce, nosze oblicze guinnesa (przezywalnosc)
- zamiast ringi bastionu, nosze podroznika (kolejna przezywalnosc i dmg)
- wtedy nosze ringi jednosc zywiolow i ulotny (dmg i poraz trzecia przezywalnosc)
- i to jeszcze owijacze jasnosci (oczywiscie przezywalnosc)

- ogniowe a zarowa tunika - to zgadza sie to co napisales, ale nie skorzystam ze wzgledu na kumulacje dmg dzieki owijaczu jasnosci + ogien oslaniajacy potem strzelam na full kopa wielostrzalami. A zmiejszenie zasobu wystarczy gora 2 lub 3 itemy * 8% + luk yanga 50% , skracanie tez przyda. Wiecej kryta w ringach, amu i rekawice.

te ringi bastiony i pewny strzal, rozumiem ze daje o wiele wiecej obrazen
ale z przezywalnoscia ciezko isc w griftach. Na icy veins i diablofans sa informacje o tym.

no nic, powodzenia.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum