Roland wraca do gry

Krzyżowiec
Nie wiem ilu z was zagłada na PST ale bardzo mnie cieszy że Roland wraca do topki Crusa.
Póki co 100 gr już pękło razem z Cierniakiem. A to jeszcze bez wysokiego paragonu i bez wymaksowanych gemów.
Całkiem miło gra się Rolandem w tym sezonie.
25.11.2018 01:39Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Nie wiem ilu z was zagłada na PST ale bardzo mnie cieszy że Roland wraca do topki Crusa.
Póki co 100 gr już pękło razem z Cierniakiem. A to jeszcze bez wysokiego paragonu i bez wymaksowanych gemów.

Witam,
Cierniak to akuratnie dostał najmniej "dopalacza". :-)
Ale ponad 110 na spokoju pokosisz. Jakkolwiek i Roland i Hammer [chyba] pójdą wyżej.
Tak mnie się zdaje.
Ale na wybrane cele [w tym Guardianów] - pierwszy trafiony to odstęp 3 do 5 sekund; obserwacja empiryczna a jeżeli Ktoś z Was ma szczegółowe dane z gry to poproszę :D (bonus nr6) - nie masz lepszego. :-)

Pozdrawiam,

PS. Ja to przetestuję dopiero po sezonie. Na teraz sezony przestały mnie rajcować. Życie Life. :D:D:D
Nie wiem ilu z was zagłada na PST .......

Nie zaglądam, więc skorzystam ze szpiega ;)
1. Jak wygląda Sunwuko mnicha po przemeblowaniu ?
2. A jak Natalio/Maruder ? Czy może inny build DH rządzi teraz?
Wszystkie builidy dh robiły 110 w miarę łatwo, najdalej zaszła chyba hybryda. UE gdzieś tam z tyłu bo wymaga skilla z tym stepem.

Ja mam pytanie - czy condemn jest martwy? Jego set nie ma buffa, ale widziałem kilka wpisów o condemnie z legacy of nightmare (ten set ringów i ancient itemy), nie było ich jednak w ptr leaderboard, mam nadzieję że to cisza przed burzą, bo nie chciałbym porzucać skazania - najbardziej prostackiego i bezskillowego bildu, w sam raz dla mnie :)
02.12.2018 23:28Wpis zamieszczony przez: Red
Wszystkie builidy dh robiły 110 w miarę łatwo, najdalej zaszła chyba hybryda. UE gdzieś tam z tyłu bo wymaga skilla z tym stepem.

Ja mam pytanie - czy condemn jest martwy? Jego set nie ma buffa, ale widziałem kilka wpisów o condemnie z legacy of nightmare (ten set ringów i ancient itemy), nie było ich jednak w ptr leaderboard, mam nadzieję że to cisza przed burzą, bo nie chciałbym porzucać skazania - najbardziej prostackiego i bezskillowego bildu, w sam raz dla mnie :)

Witaj,

No gdzież tam. :-)
Skłaniam się ku tym opiniom, które mówią, że inne buildy w klasach dostały buffa, aby ludzie wybierali bardziej różnorodnie i pierwsze 300 miejsc w "topce" nie zajmował ten jeden wyopowany. :-).
Jeśli bowiem spojrzysz na topkę SC, HC [what ever :D], zauważysz, iż rządzi Condemn. Jest sporo Cierniowych. Ale Rolanda, czy Goniącą za Swiatłem to możesz policzyć na palcach jednej ręki.
Co więcej zgadzam się z tymi, którzy piszą (a wiedzą o czym piszą, bo paragony ponad 3k), że owe zbuffowane buildy - a piszemy o Crusie - może osiągną 123, może 124. Skazany to bodajże (nie chce mi się sprawdzać) 127. :-)
No to jak on "umarły"??? :-)

Pozdrawiam,
Chodziło mi o to, że teraz mocno pchając wynik solo zrobiłem 118 skazaniem, a po paczu praktycznie nic się w tym bildzie nie zmieni, co w związku z buffami rolanda i światła praktycznie oznacza przesiadkę/porzucenie sadera.
Condemn rządzi absolutnie, bo dawno nie było takiej prostoty w solo builidzie, a temu się udało jeszcze zostać najmocniejszym w całej grze dla solo.

Paragon 3k nie musi wiele oznaczać, a często spotykam ludzi, którzy mają solo best 100, paragon 3k i pojęcie całkowite tylko o ratach. To tak nawiasem mówiąc.

Ja i mój przyjaciel cyrulik mamy je niskie a daleko zaszliśmy w solówkach.

Tak do rzeczy w tym offtopiku o condemnie (do rzeczy w offtopie ;p ) nikt z Was nie interesuje się wersją skazania z Legacy Of Nightmare?
Wiem co teraz ma Roland, ale zanim porzucę condemna sprawdzę go na tych pierścieniach.
Problemy, które już wiem że napotkam głównie będą natury survivalowej, bo o ofensywe skazania można być spokojnym (skill który grupuje zadając potężny aoe dps musi być mocny).

Defensywa LoN conda będzie jednak kuleć jeżeli buff pierścieni będzie taki jak na PTR. Brak Akarata perma, brak redukcji kosztów z niego, 150% armoru i dodatkowego życia. Brzmi niedobrze, ale mamy legendarki, które powstawiamy w miejsce setu Akkhana. Czy taki zestaw będzie działał, pozwoli na spam skazania i da survi dla (powiedzmy) gr 120 solo to już właśnie zależy od graczy, ile wyciągną z legend. Ja mam już kilka pomysłów, które nawet sobie wstępnie testowałem w obecnym patchu. Nie poddam się i będę walczył o prawo bytu skazania, aby jakiś tam dobrotliwy Roland czy wyszukiwarka światła nie zagoniły skazania gdzieś w niebyt.

Sory za offtop ogólny o kondzie w topiku o rolandzie.
Co myślicie o przyszłości skazania Wy?
...
Co myślicie o przyszłości skazania Wy?

Myślimy, że nadal będzie, że się tak wyrażę, w modzie. Powód jest prosty, jak prostota tego buildu (gameplay). W porównaniu ze skazaniem (na Akkhanie), to Roland na Zamaszystym jest arcy trudnym gameplayowo setem. Jeżeli ktoś sądzi, że sam buff zrobi za niego robotę to jest w baaaaaaaaardzo grubym błędzie. Podglądałem filmiki na YT różnych zawodników testujących nowe buildy, w tym Rolanda. Szczerze ? Wstydziłbym się czegoś takiego opublikować. A ludzie niby po 3k para....

Pozdrawiam
Grzegorz
Lubie Twój post Gwido! :)

Mi tam chodzi o to czy Condemn LoN będzie na podobnej prostej co top bildy (ten nieszczęsny roluś czy młotek do rzucania :D), bo jeżeli będzie średnio 10 tierów za nimi, to nic to nie da - przynajmniej mi - że to łatwe i przyjemne.

Nie grałem na PTR, ale w grze teraz np na naprawdę dość randomowym setupie holy condemna z LoN robię każdą stówę. Niby nic, ale dla mnie prognostyk to całkiem dobry. Dajcie pacza już :)
...

Nie grałem na PTR, ale w grze teraz np na naprawdę dość randomowym setupie holy condemna z LoN robię każdą stówę. Niby nic, ale dla mnie prognostyk to całkiem dobry. Dajcie pacza już :)

Tak, jak wcześniej sam pisałeś - jeżeli buff dla LoN zostanie utrzymany (500% za każdy starożytny = 6500% za komplet starożytnych) to dmg będzie okrutnie zwiększone w stosunku do klasycznego setu Akkhana (1500 vs. 6500). Oczywiście pozostaje jedna trudność (też o tym wspominałeś) - zbliżenie się do perm Akkarata, a co za tym idzie do perm bonus lajfowy, pancerzyk 150% (to wbrew pozorom nie w kij dmuchał buff defensywny) i oczywiście zasób, a raczej jego oszczędność (wszak skazania w tzw. gołej wersji jest okrutnie drogie - 40 za jeb :) :) ). Trzeba się będzie wgłębić w inne (nie setowe) przedmioty i poszukać jakiś ekstra bonusów do CDRa.

Obaczym, jak to mawiają w mojej okolicy. A że na patcha nie mogę się już również doczekać to fakt niezaprzeczalny ;) Ciekawe, czy utrzymają inicjalnie zadeklarowane buffy, czy zredukują... ?

Pozdrawiam
Grzegorz
ja gralem pod ogien z supportem, z zarowa tunika jeszcze idzie grac + zodiak dla zbicia cdr, ale tylko na wysokich z dobra gestoscia, solo probowalem nie szlo mi to ale tez nie poswiecalem temu duzo czasu, bo i tak koncze z crusem po tym sezonie, co do dps to nie jest tak rozowo tracimy jeszcze ringi a to kolejne 100% dpsu, tracimy tez jednosc zywiolow, grajac bez zodiaka a co za tym idzie bez akkarata, ciagnac za soba 5+ elit co chwile jestes zestunowany, przyciagniety, odrzucony itp. strasznie irytujace....
Dla nie mila niespodzianka na PTR byla blokada paragonow w riftach^^.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum