Diablo 4

Dyskusja ogólna
07.11.2018 15:57Wpis zamieszczony przez: DarkDonkey

A przez min 5 lat to się wszystko może pozmieniać o 360 stopni.

To znaczy, że znowu wrócimy do gier mobilnych xD
09.11.2018 04:25Wpis zamieszczony przez: Castiel
07.11.2018 15:57Wpis zamieszczony przez: DarkDonkey

A przez min 5 lat to się wszystko może pozmieniać o 360 stopni.

To znaczy, że znowu wrócimy do gier mobilnych xD

nie. Wrócimy do Amigi i Pegazuza. 360st. to powrót do początku. O będziemy grać w Contre postaciami takimi jak DH i WD.
Jakie diablo 4, przeciez Chang powiedział na blizconie jasno i wyraźnie nie ma i nie bedzie wiecej diablo na PC, teraz skupiaja sie tylko na androidzie i ios.
09.11.2018 07:22Wpis zamieszczony przez: Ups666
Jakie diablo 4, przeciez Chang powiedział na blizconie jasno i wyraźnie nie ma i nie bedzie wiecej diablo na PC, teraz skupiaja sie tylko na androidzie i ios.

W którym momencie takie słowa padły, że nie będzie "więcej" diablo na PC?
Z tego co ja słyszałem mówił tylko, że Diablo:Immortal się na PC nie pojawi.
09.11.2018 07:31Wpis zamieszczony przez: DarkDonkey
09.11.2018 07:22Wpis zamieszczony przez: Ups666

W którym momencie takie słowa padły, że nie będzie "więcej" diablo na PC?
Z tego co ja słyszałem mówił tylko, że Diablo:Immortal się na PC nie pojawi.

https://www.youtube.com/watch?v=BJpPIwJjYQY od 8:57 do 9:20
wyraźnie jest powiedziane ze na ten moment nie ma zadnych planow na diablo na PC. Jakoś musimy to przeżyć :)
https://www.youtube.com/watch?v=BJpPIwJjYQY od 8:57 do 9:20
wyraźnie jest powiedziane ze na ten moment nie ma zadnych planow na diablo na PC. Jakoś musimy to przeżyć

No to my chyba słyszymy zupełnie coś innego. Jasno jest powiedziane, że nie przewidują Immortal na Pc. Moja propozycja jest taka, żeby nie rozsiewać fakeów, uważnie słuchać i wyciągać wnioski :)
Główna atrakcja blizzconu było D:I ktore jest reskinem d3 na telefony, w dodatku wszystko skopiowane z gier Neteasy. Na blizzconie wciskali kit za kitem jak ciężko nas ta gra pracowali tworząc ja od podstaw. Teraz aby złagodzić hejt obiecują nowe bajery do D3 nawet wspominali o D4. Diablo 4 nie istnieje nie jest nawet w produkcji. Nawet jeśli coś planują mogliby pokazać same logo D4, cokolwiek wspomnieć o tym że zbliża się coś dużego. Nie było nic, D4 nie ma i nie będzie.
Są przecieki, że nad Diablo IV, Blizzard pracuje już od dawna, ale miało być w innej formie, przypominającej Dark Souls... Jednak projekt upadł i został wznowiony w 2016 w bardziej klasycznym stylu jaki znamy z obecnego Diablo III, jednak w klimacie Diablo II. Możliwe, że pojawi się nawet w 2020 (nie wiem jakim cudem) przy dobrych wiatrach.

Link do artykułu po angielsku:
https://kotaku.com/the-past-present-and-future-of-diablo-1830593195

Komentarz Rhykker'a:
https://www.youtube.com/watch?v=HHXMkZkjDSA
25.11.2018 18:33Wpis zamieszczony przez: Ajantis
Tygodniówka #340
Dzisiaj Tygodniówka wyjątkowo poświęcona tylko jednemu tematowi, artykułowi w serwisie Kotaku, który rzuca nowe światło na historię rozwoju Diablo 3 oraz Diablo 4. Oczywiście... jeśli założymy, że autor pisze prawdę...

- parada rewelacji od Kotaku
- moja opinia o artykule

[quote]https://www.youtube.com/watch?v=HdladGh0Wac

Tutaj jest po polsku materiał od naszego Polskiego Kolegi z tego forum nawet:
Forum > Dzieła społeczności > Karczma Ajantisa - Tygodniówka #340 - 25.11.2018
Zalecam wstrzemięźliwość oraz uszanowanie starego, dobrego Not blue not true.
Mam pewne osobiste zdanie w temacie Diablo 4. Naprawdę szczerze wierze, że dłubią nad jakimś dużym projektem który ma być następcą Diablo 3, dużo bardziej udanym następcą. Ale znając Blizzarda, ich politykę wydawania i ogłaszania swoich gier obawiam się, że szukają pomysłu jak zrewolucjonizować tą serię co jest w moim mniemaniu błędem. Odpowiedź jest prosta: przenieść klimat z Diablo 1 i 2 i wprowadzić je do gry z najnowszymi technologiami. Ta firma musi zrozumieć, że o ile Warcraft jest kochany za komiksową, lekko stylizowaną kreskę tak w Diablo liczą się trzy rzeczy: klimat, tajemnica, mroczny gotyk. Bez tych 3 czynników nie da się w tym uniwersum zrobić gry godnej pierwszych dwóch części. Diablo 3 byłoby naprawdę świetną grą, gdyby nie wszystko na raz zostało wyłożone na talerz, gdyby przechodzenie kolejnych aktów było tajemnicze i ciekawe, gdyby styl graficzny był zbliżony do takiego stylu graficznego bliższemu Dark Souls III czy Bloodborne. Blizz musi wrócić do korzeni, ubrać te korzenie w nowoczesną technologię i wtedy będziemy mieli hit na miare tamtych gier.
Niestety ich milczenie coraz bardziej oddala fanów, polityka ogłaszania gdy są pewni swojej gry już nie robi na graczach takiego wrażenia jak kiedyś, zwłaszcza w obecnej sytuacji kiedy po failu z ostatniego Blizzconu można tak łatwo zetrzeć złe wrażenie, wystarczy usunąć odrobinę kurtynę i pokazać ten największy projekt nad którym pracują
Polecam poczytać:

The Past, Present, And Future Of Diablo
https://kotaku.com/the-past-present-and-future-of-diablo-1830593195

Niby bez nazwisk i nic pewnego,
ale ma to wszystko sens.
Myślę że się to pokrywa w dużej mierze z rzeczywistością,
że Blizzard tworzy Diablo 4,
kwestia tylko czy je skończy, po ilu latach, oraz czy będzie ono dobre.

Ja bym obstawiał że jeszcze jakieś 3 lata będą eksploatować D3 (na wersji na switcha zarobią swoje, a myślę że Immortal też zareklamuje D3 i sporo nowych osób kupi wersję na PC/konsolę).
A jak D3 przestanie zarabiać to będzie sens ogłaszać D4.
17.12.2018 13:22Wpis zamieszczony przez: Gmz
kwestia tylko czy je skończy, po ilu latach, oraz czy będzie ono dobre.

Raczej zdobyli doświadczenie i nie powinno być takiej przerwy między 2, a 3 częścią.
12 lat. Aktualnie mamy już 6 lat od trójeczki. Miejmy nadzieje że nie dojdziemy do 10. Maks 8.

17.12.2018 13:22Wpis zamieszczony przez: Gmz
Ja bym obstawiał że jeszcze jakieś 3 lata będą eksploatować D3 (na wersji na switcha zarobią swoje, a myślę że Immortal też zareklamuje D3 i sporo nowych osób kupi wersję na PC/konsolę).
A jak D3 przestanie zarabiać to będzie sens ogłaszać D4.

Wątpię żeby jakiś śmieszny switch zachęcił ludzi do kupna gry na PC/konsole, a zwłaszcza diablo które jest hejtowane w okół

Więc D3 nie zarobi już za dużo. Nawet tak że niezauważalnie.
Ale że D4 powstaje, nadzieja te sprawy. Spoko. Liczę że rozpracują system postaci tak aby było ciekawie zrobić postać.
06.11.2018 10:40Wpis zamieszczony przez: Glordi
chyba blizz by nas tak całkiem nie olał.

Activision/Blizzard ma fanów głęboko w dupie; liczy się to, co się opłaca, a nie to, czego chcą fani, czego najlepszym przykładem jest fakt, że rozwijane są tylko gry które cały czas zarabiają (lootboxy czy inne mikropłatności) oraz fakt, że skłaniają się coraz bardziej ku rynkowi gier mobilnych, z tego samego powodu.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum