Diablo Immortal... to jakiś żart

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 18 19 20 Dalej
no moze nie z kalkulatorem ;) ale jednak nawet w swoim profilu z ktorego piszeesz nie masz zadnego 'osiagniecia' ;) nawet profilu postaci...

bo nie kupiłem dodatku, to tak w ramach douczania się z D3 ;)
od pierwszego dnia po premierze czy bety :) bo to roznica.

bety
Wiekszosci ? hmm no nie wiem, moglbym sie spierac... albo inaczej, ja nie patrze przez pryzmat nostalgii... bo nawet tydz temu gralem w diablo 2 i doskonale widze ze tam endgame np nie ma... ot bieganie za baalrunami /uberami co mozna przeniesc do diablo 3 i GR'ow ;) a na wersji diablo 2 vanila to juz zupelnie nic sie nie dzialo... ;)

Ja nie piszę, że w D3 nie ma end gamu i że jest słaba, bo jest fajna, ale PoE lepsza :)
ogladalem blizzcon, overhype rzeszy fanow sprawionych przez YT/ Influencerow itd + dodatkowo fail po stronie blizzarda m in filmik nevalistis sprawil ze ludzie sie zirytowali ladnie mowiac. Niemniej jednak firma ma zarabiac i to jest jej nadrzedny cel. Zawsze takim byl i zawsze taki bedzie, a jesli ktos mysli inaczej to coz jest ladnie mowiac ameba ;). Inna sprawa ze jesli firma da ciala z dana marka /produktem to nie zarobi i swojego zalozenia nie dopelni i celu nie wykona.

Każdy kupi D4, ale na pewno nie tak jak D3 czyli w ciemno. Bethesda chciała to samo z Fallout 76 zrobić ale nie da rady :)
no tak bedzie mnie jakis noname tutaj prosil o profil do poe ;) gdzie samemu nie osiagnal nic w diablo, a jedynie sie wymadrza. Bo przeczytal mnostwo placzu i na nim opiera opinie zamiast na swoich wlasnych doswiadczeniach ;) Ergo tok myslenia typowej chorągiewki na wietrze ;)

Powtarzam - zrobiłem wszystkie postacie w D3 w podsatwce sc i hc. Nie mam dodatku dlatego nie widać mojego profilu. Pochwal się swoim PoE skoro w obydwie gra jesteś wyjadaczem :). Jeśli znasz PoE to raczej masz świadomość, że jest "trochę" bardziej rozbudowana niż D3. Ja faktycznie w D3 nie mam się czym pochwalić ale skoro ty jesteś lepszy to pochwal się PoE :)
Własne doświadczenia mam takie, że po tysiacach godzin w D2 spodziewałem się czegoś innego od D3. Chyba wiesz o tym, że sprzedaż dodatku zakończyła się fiaskiem? Dobili trochę kasy nekromantą. Zresztą po forum widać ile osób gra w D3, gdyby nie ja to byłyby tu pustki :). Kiedyś serwery były zapchane a teraz? Masz z kim grać czy sam? :)

Czekam na D4, ewentualnie odświeżone D2, ale nie kupię w ciemno jak D3.
Peace.
20.11.2018 19:48Wpis zamieszczony przez: Milo
Każdy kupi D4, ale na pewno nie tak jak D3 czyli w ciemno. Bethesda chciała to samo z Fallout 76 zrobić ale nie da rady :)
troche slabe porownanie... bo przypadek F76 od samego jego zapowiedzenia bylo wiadomo ze to bedzie slaba gra ;).

Ja nie piszę, że w D3 nie ma end gamu i że jest słaba, bo jest fajna, ale PoE lepsza :)
Moze lepsza moze nie... napewno inna i majaca inny target mimo iz to h'n's ;) dla mnie np lepsze od poe jest Grim dawn ;> czy nawet diablo 1 na belzebubie... a Diablo 3 napewno ma lepiej zrobiona miesistosc walki, poe to takie 'bicie sie dzieci w przedszkolu' zas d3 to MMA ;)

Chyba wiesz o tym, że sprzedaż dodatku zakończyła się fiaskiem?
podaj rzekome zrodlo owego fiasku ;) bo jednak ROS zdecydowanie poprawil gre i nawet placzki z vanili to przyznawaly... ;)

Masz z kim grać czy sam? :)
mam z kim grac ;) nie gram z randomami ;)

Jeśli znasz PoE to raczej masz świadomość, że jest "trochę" bardziej rozbudowana niż D3
owszem jest rozbudowane, ale nie jest bez wad ;) rowniez powielalo pomysly zaczerpniete z D3... ;) Mapy - > GR / Usuniecie 3 poziomow trudnosci - > pomysl z diablo , szkoda ze kampanie dalej trzeba robic bo po robieniu jej 15-30 raz jest juz nudna ;) Jasne GGG fajnie dba o produkt ale z lepszym /gorszym hns coz rzecz gustu a o tym sie nie dyskutuje ;)
troche slabe porownanie... bo przypadek F76 od samego jego zapowiedzenia bylo wiadomo ze to bedzie slaba gra ;).

Wg mnie nie było wiadomo, Fallouta 1 i 2 równiez zagrywałem się do bólu w 3 zresztą też sporo grałem. Nadzieje, jak przy D3, również były ogromne. Może ja po prostu nie lubię prostych gier i narzucania przez producenta z góry co ja chcę robić. Jak chcę żeby barb napie...ł z łukiem to tak zrobię :)
Moze lepsza moze nie... napewno inna i majaca inny target mimo iz to h'n's ;) dla mnie np lepsze od poe jest Grim dawn ;> czy nawet diablo 1 na belzebubie... a Diablo 3 napewno ma lepiej zrobiona miesistosc walki, poe to takie 'bicie sie dzieci w przedszkolu' zas d3 to MMA ;)

Ja tutaj o swoich uczuciach piszę. Dla mnie ważne żeby była mnogość buildów do spróbowania. W PoE nie musisz mieć buildu do wszystkiego, ja zawsze robię 3: do Uber Laba żeby zarobić kasę, Boss killera i Mappera. Z każdego buildu mam fun.
Dla mnie jest odwrotnie, w D3 masz nic nie znaczące staty, resisty, elemental dmg, w PoE wszystko ma ogromne znaczenie. Dlatego D3 to walka początkujących bokserów a PoE to walka MMA wszechczasów z różnymi możliwymi taktykami :)
podaj rzekome zrodlo owego fiasku ;) bo jednak ROS zdecydowanie poprawil gre i nawet placzki z vanili to przyznawaly... ;)

chodzi mi o sprzedaż, połowa tego co podstawki się sprzedało
mam z kim grac ;) nie gram z randomami ;)

no to gratuluję czytałem parę tematów, że serwery momentami świecą pustkami
owszem jest rozbudowane, ale nie jest bez wad ;) rowniez powielalo pomysly zaczerpniete z D3... ;) Mapy - > GR / Usuniecie 3 poziomow trudnosci - > pomysl z diablo , szkoda ze kampanie dalej trzeba robic bo po robieniu jej 15-30 raz jest juz nudna ;) Jasne GGG fajnie dba o produkt ale z lepszym /gorszym hns coz rzecz gustu a o tym sie nie dyskutuje ;)

każda izometryczna gra czerpie garściami z Diablo, niezaprzeczalnie. Ale wg mnie trzeba udoskonalać, ulepszać, słuchać graczy.
Jak to możliwe, że zajebistego moda pojedynczy fanboj robi w miesiąc a WIELKI BLI$$$$$$$ARD w pół roku zrobi gówno???
21.11.2018 11:01Wpis zamieszczony przez: Milo
Wg mnie nie było wiadomo, Fallouta 1 i 2 równiez zagrywałem się do bólu w 3 zresztą też sporo grałem. Nadzieje, jak przy D3, również były ogromne.
to najwidoczniej nie sledzisz branzy gier skoro uwazasz ze oczekiwania w obec F76 byly ogromne... xD w obec d3 owszem... ale nie w obec fallouta.

każda izometryczna gra czerpie garściami z Diablo, niezaprzeczalnie. Ale wg mnie trzeba udoskonalać, ulepszać, słuchać graczy.
wiesz sluchanie graczy ma swoje + i - co widac doskonale na przykladzie World of Warcraft.. Kiedys byl wymagajacym pod katem PVE tytulem, teraz jest maksymalnie casualowy bo inaczej gracze placza na forach ze " nerf this [...] bcus i cant kill it with my grp " itd... i poziom raidow jest zalosny... ;) niestety /stety tak to juz bywa w branzy gier ze ciezko odsiac pleb od quality feedbacku

Jak to możliwe, że zajebistego moda pojedynczy fanboj robi w miesiąc a WIELKI BLI$$$$$$$ARD w pół roku zrobi gówno???

hmm o jakim konkretnie modzie mowisz to raz, a dwa robiac cos hobbystycznie nie masz nad soba zadnych inwestorow , masz wyjebane jajca czy ci sie uda czy nie... po prostu to tworzysz... w przypadku gamedevu w gigantycznym korpo gdzie masz wydawcow/ inwestorow itdd trzeba jednak pracowac dluzej i analizowac wiele + i - projektu.

chodzi mi o sprzedaż, połowa tego co podstawki się sprzedało
podaj zrodlo ;) pomijajac fakt chyba nie zdajesz sobie sprawy z faktu takiego ze diablo 3 podstawke owszem kupilo 30 min gracz, ale odejmij z tego okolo polowe ktora otrzymala diablo3 za abonament od wowa ;) podczas promocji " roczna przygoda z warcraftem " ;)
Dlatego D3 to walka początkujących bokserów a PoE to walka MMA wszechczasów z różnymi możliwymi taktykami :)
znow nie wiesz co piszesz bo nie grales w diablo3ros :) tylko oceniasz na podstawie wypowiedzi innych. zaloze sie ze nie zrobilbys GRa 100 nawet bo jednak trzeba troche podejsc taktycznie, wiedziec co bic a co kiteowac itd...
Dlatego D3 to walka początkujących bokserów a PoE to walka MMA wszechczasów z różnymi możliwymi taktykami :)
znow nie wiesz co piszesz bo nie grales w diablo3ros :) tylko oceniasz na podstawie wypowiedzi innych. zaloze sie ze nie zrobilbys GRa 100 nawet bo jednak trzeba troche podejsc taktycznie, wiedziec co bic a co kiteowac itd...[/quote]

To zróbmy zakład, ja kupuję ROS i robię tego GRa 100 a ty nic nie kupujesz ale zabijasz np. Eldera. Deal? :)
wiesz jakbys byl w stanie udowodnic ze nie bylo boosta to moze i bylby zaklad ;)...
Nawet nie wiem co to boost XD
to moze kojazysz taxi :P ... a jak nie kojarzysz to co z Ciebie za gracz Diablo ;P
09.11.2018 20:58Wpis zamieszczony przez: Cavosh
Oczywiście mógł, a ja zgaduję że tak jest bazując na tym, że Tom pracował nad WoW (był dyrektorem gry?), a Diablo jest najbliżej gatunkowo i pod względem gameplaya do WoW.

Dobra już wiadomo Tom pracuje nad mobilnym grami, a reżyserem tego miejmy nadzieje D4 jest Luis Barriga. Kolejna osoba od WoWa nie wróży to dobrze, choć podobno chce mrocznej gry.
http://wowwiki.wikia.com/wiki/Luis_Barriga
https://www.linkedin.com/in/luis-barriga-9371484
Tutaj kilka ciekawych plotek:
https://www.pcgamer.com/rumor-diablo-4-takes-after-diablo-2-but-a-cancelled-version-looked-like-dark-souls/?utm_content=buffer64b67&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb
O Wolcen ktoś słyszał, wygląda ładnie: https://youtu.be/iyNVPl-no3E
23.11.2018 00:02Wpis zamieszczony przez: Zuben
09.11.2018 20:58Wpis zamieszczony przez: Cavosh
Oczywiście mógł, a ja zgaduję że tak jest bazując na tym, że Tom pracował nad WoW (był dyrektorem gry?), a Diablo jest najbliżej gatunkowo i pod względem gameplaya do WoW.

Dobra już wiadomo Tom pracuje nad mobilnym grami, a reżyserem tego miejmy nadzieje D4 jest Luis Barriga. Kolejna osoba od WoWa nie wróży to dobrze, choć podobno chce mrocznej gry.

Tom "Kalgan" Chilton? Tom zajmował się balansem pvp, chcąc zrobić na siłę z wowa esport. Jak wyglądało pvp w tbc i wotlk ci co grali to wiedzą. Niesmiertelni resto druidzi, sl/sl warlocki jako 1man-army i 0,00000001% hunterow na arenie. Nie chciałbym aby taki "specjalista" pracował przy D4.
26.11.2018 09:59Wpis zamieszczony przez: Raziel
23.11.2018 00:02Wpis zamieszczony przez: Zuben
...

Tom "Kalgan" Chilton? Tom zajmował się balansem pvp, chcąc zrobić na siłę z wowa esport. Jak wyglądało pvp w tbc i wotlk ci co grali to wiedzą. Niesmiertelni resto druidzi, sl/sl warlocki jako 1man-army i 0,00000001% hunterow na arenie. Nie chciałbym aby taki "specjalista" pracował przy D4.

troche przesada ;) w tamtych czasach malo kto potrafil jeszcze grac w te gre... nie mowiac juz o kompetetynych rozgrywkach... ;) esport w wowie hmm to za duze slowo nawet teraz ... areny to glownie 'road to blizzcon' ale nigdy nie byly na takich imprezach jak IEM /MLG /DH itp.
27.11.2018 15:45Wpis zamieszczony przez: itzNaix
26.11.2018 09:59Wpis zamieszczony przez: Raziel
...

troche przesada ;) w tamtych czasach malo kto potrafil jeszcze grac w te gre... nie mowiac juz o kompetetynych rozgrywkach... ;) esport w wowie hmm to za duze slowo nawet teraz ... areny to glownie 'road to blizzcon' ale nigdy nie byly na takich imprezach jak IEM /MLG /DH itp.

O czym ty mówisz? Gralem arene w tamtych czasach i wlasnie wtedy powstały takie setupy jak rmp, które jest grane do dziś. Wow był esportem i był na MLG, zniknął po roku ze względu na niskie zainteresowanie i brak balansu.

Kalgan grał warriorem i nerfil wszystkie setupy nie mające w sobie warriora. Niektóre nerfy cofal ze względu na fale hejtu. Jeśli teraz pracuje nad mobilnymi grami to lepiej niech tam zostanie.
27.11.2018 17:28Wpis zamieszczony przez: Raziel
Wow był esportem i był na MLG, zniknął po roku ze względu na niskie zainteresowanie i brak balansu.
no to sobie odpowiedziales... ;)

Kalgan grał warriorem i nerfil wszystkie setupy nie mające w sobie warriora. Niektóre nerfy cofal ze względu na fale hejtu.

xd <- to jedynie podsumowuje ten fragment Twojej wypowiedzi xD

Gralem arene w tamtych czasach i wlasnie wtedy powstały takie setupy jak rmp

i jaki rat miales ? byl chociaz 1550?
27.11.2018 21:09Wpis zamieszczony przez: itzNaix
Wow był esportem i był na MLG, zniknął po roku ze względu na niskie zainteresowanie i brak balansu.
no to sobie odpowiedziales... ;)

Kalgan grał warriorem i nerfil wszystkie setupy nie mające w sobie warriora. Niektóre nerfy cofal ze względu na fale hejtu.

Gralem arene w tamtych czasach i wlasnie wtedy powstały takie setupy jak rmp

Przestań siać dezinformacje, nawet nie wiesz że Wow był na MLG. O kalganie wiem więcej niż ty o całym wowie ;) umiesz tylko gadać, undead rogalem w t6 ze zbugowanym cheat dead do 1800 byś nie doszedł :)

Mój rating? Grałem sl/sl lockiem i rogalem, zgadnij czym przebiłem 1550 :D

Czytając ten temat i twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie że jesteś zwykłym noskillem, a to forum to jedyne miejsce w którym taki żałosny byt jak ty może poczuć się ważny i lepszy od innych.
28.11.2018 08:43Wpis zamieszczony przez: Raziel
27.11.2018 21:09Wpis zamieszczony przez: itzNaix
... no to sobie odpowiedziales... ;)

...

...

Przestań siać dezinformacje, nawet nie wiesz że Wow był na MLG. O kalganie wiem więcej niż ty o całym wowie ;) umiesz tylko gadać, undead rogalem w t6 ze zbugowanym cheat dead do 1800 byś nie doszedł :)

Mój rating? Grałem sl/sl lockiem i rogalem, zgadnij czym przebiłem 1550 :D

Czytając ten temat i twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie że jesteś zwykłym noskillem, a to forum to jedyne miejsce w którym taki żałosny byt jak ty może poczuć się ważny i lepszy od innych.

no tak noskillem ktory zaliczal realm 1sty ... :) WoW jako esport jest po prostu nudny i nie jest to kwestia " hurrr durr brak balansu ", bo balans w takiej grze nie ma prawa istniec, podobnie zreszta jak w Starcraft... nigdy nie bedzie 100% balansu z powodu za duzej ilosci zmiennych. Wiecej widzow wow ma podczas Mythic + invitational, niz Areny... Stad tez wylecialo pewnie z MLG... i fakt bylo ( o czym nie wiedzialem, ale nie bylo jakos widocznie dlugo ). Glownie jednak Blizz robil osobne wlasne eventy do WOW'a na zasadzie Road to Blizzcon i to wsumie jest ( chyba ) do dzis.
23.11.2018 12:41Wpis zamieszczony przez: Nsonata
O Wolcen ktoś słyszał, wygląda ładnie: https://youtu.be/iyNVPl-no3E

Czysty klon D3, fajnie by się grało, ale od dwóch lat ponad wychodzą z bety i wyjść nie mogą.
Panowie, ja tak trochę poza bieżącym stanem tematu, ale bojkotujmy Diablo 3, nie grajmy w tego trupa, przechodźmy do PoE, Grim Dawn, ewentualnie czekajmy na Lost Arc, Wolcena, lub nawet Torchlight Frontiers, namawiajmy community contributorów żeby nie wspierali blizza i nie tworzyli contentu na youtube ( jak uparcie robi to pan z kanału mulriplayergaming) i co prawda wiele tym nie zdziałamy, ale pokazując że community jest martwe, lub odwróciło się od firmy po tym beznadziejnym blizzconie, może damy im coś do myślenia i przygotują coś więcej niż żałosny patch 2.6.4.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum