Diablo Immortal... to jakiś żart

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 4 5 6 20 Dalej
Pierwsze co mi przyszło do głowy jak "ogłosili" Diablo Immortal:

- Diablo na smartfony, diablo na smartfony...........(kto widział ten nie czyta tylko "podśpiewuje")

Kto nie oglądał filmiku z wprowadzenia hs na telefon poszukajcie sobie.

pzdr
Szczerze to od momentu blizzconu z zapowiedzią nekromanty to jakoś nadzieja minie opuściła, więc dziś zasiadłem z popcornem i oglądałem relacje i fora karmiąc swojego trolla bez wkładania w to wysiłku.

Naprawdę gość co wyszedł na scenę musiał mieć jaja ze stali, by wyjść do tłumu ludzi, z których może 1% będzie targetem ich gry i starać sprzedać produkt.

Co do samego wydania gry na telefon to jeszcze nie jest to głupi pomysł, gdyż mamy tam w miarę grywalnego baldura, icewind dale, kilka części gta...

Problem polega na tym, że to co zaprezentowali wygląda jak marny re-skin upitolony w tydzień z jakieś innej mobile mmo. Co więcej zaczynają się pojawiać obawy o to jaki został obrany model biznesowy.

EDIT: Plus to trochę słabo, że dostajemy tylko produkcje na telefon -_-
Niestety, cokolwiek byśmy powiedzieli - koniec końców przemówią pieniądze. A współczesny rynek mówi - Blizzard zarobi - dużo.

Niestety współczesne pokolenie graczy jest coraz bardziej przyzwyczajone do mikropłatności.

Wyraźnie widać, że jedynym, co aktualnie przemawia do Blizzarda - są pieniądze. A w walce z nimi żale "starych wyjadaczy nie pomogą".. Bo grono odbiorców będą stanowić ci, którym klasyki latają koło nosa...
03.11.2018 00:34Wpis zamieszczony przez: anubin
Niestety, cokolwiek byśmy powiedzieli - koniec końców przemówią pieniądze. A współczesny rynek mówi - Blizzard zarobi - dużo.

Niestety współczesne pokolenie graczy jest coraz bardziej przyzwyczajone do mikropłatności.

Wyraźnie widać, że jedynym, co aktualnie przemawia do Blizzarda - są pieniądze. A w walce z nimi żale "starych wyjadaczy nie pomogą".. Bo grono odbiorców będą stanowić ci, którym klasyki latają koło nosa...

Nie do końca jestem w stanie się z tobą zgodzić, wydaje mi się, że to właśnie dla tego zrobili pokaz tej gry na blizconie, bo najzwyczajniej w świecie potrzebują graczy, było już kilka-kilkanaście projektów strzelających w ten gatunek na telefony i przetrwały może ze 3. I ci co już w te pozycje grają raczej nie odejdą od nich (chyba, że gra będzie znacznie lepsza od swoich konkurentów), dlatego tutaj trzeba przekonać fanów klasycznych diabełków, by ci przynajmniej na rozruch byli tymi co wypełnią grę.
Mówiąc szczerze, okrutnie liczyłem nawet na jakiś ochłap, żeby pokazali, że wciąż jest nadzieja.

Nie liczyłem na Diablo 4 - to jeśli w ogóle się pojawi, to za kilka lat. Ciężko też było mi uwierzyć w dodatek do Diablo 3, ale na to jakieś tam większe nadzieje rokowałem. Wystarczyłoby kilka tweaków aktualnych itemów, może nowy NPC, jakieś bardziej zrandomizowane GRy, cokolwiek co tchnęłoby lekkim życiem w tego, delikatnie określając, trupa, ale nie.

Dostałem - jak i Wy, plasterkiem pomidora po twarzy. Smutne okrutnie, bo od Diablo 1 byłem wiernym fanem, który przegrałem w tę grę kilka tysięcy godzin.

Cóż, może na następnym Blizzconie... ;)
Przeciez to Diablo Immortal bylo by zjadliwe gdyby jednoczesnie wprowadzili do D3 jakis patch rebalansujacy (nie na miare 1.10 z D2 ale cos blisko) + pare mapek lokacji moze postac (platne oczywiscie).

Jednoczesnie dac mozliwosc powiazania wersji moblinej z kontem PCtowym i wprowadzic jakies dzienne questy na paczki kluczy bountiesow czy czegos tam (mozna by sobie dofarmiac konto w trasie pracy szkole w wolnym czasie ect.)

I nic by sie nie stalo starzy gracze kupili by komorkowe diablo a nowi moze by sie skusili na wesje PC.

Wszyscy wygrywaja a starzy fanie nie dostaja z liscia w pysk (i mozna dalej czekac na rewolucyjne D4).

Zal i rozczarowanie bo Diablo 3 jest "skonczone" w podwojnym znaczeniu tego slowa.
Ja liczyłem po cichu na D2 Remaster. NIe nastawiałem się, że wyjdzie D4. Zapewne grę zobaczę jak wyjdzie na telefon, bo sporo czasu spędzam przy telefonie. Ostatnio więcej niż przy Pc. Oczekiwałem reż jakiś patch, bo dawno nie było. Gracze Pc nie dostali nic, bo taka prawda.
Ja również miałem ogromne nadzieje na d1/ d2 remaster lub dodatek do d3. Gra mobilna może też by była zjadliwa gdyby to nie było d3 po raz kolejny przedstawione jako nowa gra. Jak wszyscy fani serii czuje niesmak i żal. Cieszę się że nie kupiłem virtual ticketu jako fan diablo, bo zupełnie nie było warto. Pozostaje czekać na kolejny blizzcon. Może burza niezadowolenia fanów czegoś nauczy Blizzard, choć nie sądzę, bo raczej nie bez powodu starzy twórcy d1 i d2 odeszli z zespołu... RIP Diablo... Trzymajcie się.
Gdyby Immortal byl na Pc to ludzie by sikali ze szczęścia także to jest przyczyna wielkiego oburzenia, gameplay to jedno ale gro ludzi nie ja akurat by chciało o zgrozo ta fabułę ogarnąć która to stanowi pomost.
"F" Tylko taki komentarz zostawie..Bo to niejest już RIP..
A wystarczył zwykły remaster D2, tak jak w przypadku WC3 i scena by ożyła jak nigdy. Rozumiem, że na jednym Blizzconie dwa hype'y na remastery to za dużo, ale wówczas przemilczeć kwestię niechcianego dziecka jakbym stało się D3 (jak w roku poprzednim) i poczekać z ogłoszeniami na następny Blizzcon.
Czuję się zażenowany, nawet patrząc na twarz Chenga i jak bardzo było mu wstyd za to co nam prezentuje. Nie wiem co byłoby gorsze ze strony widowni, zaistniała niezręczna cisza czy wygwizdanie i buczenie.
Co do gry mobilnej, jeżeli będzie za darmo, to może zainstaluję i zagram godzinę czy dwie żeby zobaczyć za co Bli$$ard sprzedał swoją duszę. Natomiast jeżeli będzie P2P (co podejrzewam), to co najwyżej mogą ten kit wciskać chińczykom.

#NoKingRulesForeverMySon
Gdyby tylko wydali to również na PC. Nie skreślajmy gry po samych zwiastunach rozgrywki. Może okazać się nawet przyjemna. Bardzo się cieszę, że dostajemy jakąkolwiek nową grę z tego świata, bo jaka by nie była, świat będzie rozwijać.
W Diablo 3 formuła się wyczerpała. Przechodźcie na telefony, do innych produkcji albo czekajcie na remastera 2 (w tym roku WC, może w następnym Diabolo?).
Ogólnie pod tym względem Blizzard mnie zawiódł - wolałbym dalszą część Diablo, a nie prequel 3, który może prowadzić do szkodliwych retconów. No i wolałbym grę na PC (i nie jest wykluczone, że kiedyś dadzą ją też na PC). Ale na razie nie ma co oceniać samej rozgrywki, a to chyba ona jest najważniejsza.
To już wiemy dlaczego Mike Morhaime odszedł z Blizzard. Smutek i niedowierzanie to co się wczoraj wydarzyło na Blizzconie, mam nadzieję, że my społeczność nie damy się "nowej lepszej marce".
Tak mi się wydaje że Blizzard ma ochotę uszczknąć trochę kaski z rynku azjatyckiego gdzie królują gry mobilne.
https://youtu.be/2-SLvqXyrI4

https://i.imgur.com/9muw54R.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=41XpjeCRrsk&t=14%3A59

https://youtu.be/0SQazmrMKqU
Dobra to jak macie dość i tęsknicie za D2 to znalazłem coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=8HWgrwoQECw&t=171s
@Panty
dlatego tutaj trzeba przekonać fanów klasycznych diabełków, by ci przynajmniej na rozruch byli tymi co wypełnią grę.

Po tylu latach, kiedy Blizzard nas olewał i kompletnie miał wywalone na Diablo? Niby z jakiej racji fani klasycznych Diabełków mieliby ich wspierać w rozwoju czegoś, czego zdecydowanie nie chcieli?
https://www.youtube.com/watch?v=RtSmAwpVHsA

Oficjalny trailer z Diablo imortal. 5 tys łapek do góry i 167 tyś łapek w dół :)

Nie zapomnijcie dać swojej łapki, tak żeby Blizz widział co się dzieje.
Gierka gorsza od kiepskiego bf 5... Sio mi z tym.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum