lubie diablo 3

Dyskusja ogólna
Bawi mnie jak casuale w dosłownym tego słowa znaczeniu, wypowiadają sie o grze i jej superlatywach: muzyczka fajna itp - bez komentarza.
Autorze tematu, wielki graczu diabelka, przez takich osobników jak ty, gra wyglada dzisiaj właśnie tak jak wyglada. Jaki skutek? Gra zdechła.
odezwal sie nie casual wyjadacz diablo 3 ktory gra na softcore

ja chociaz nie babram sie z jakimis softcorami. a ocenianie kogos ze jest casualem, widzac jego paragon level tez jest zalosne.
Duzo za to przegralem diablo 3 na ps3, wiecej niz na komputerze, i podejrzewam, ze wiecej razy przeszedlem fabułe niż ty zrobiłeś riftów :D.

To tez jest smutne, ze dzisiaj casual jest ten kto gra kilka godzin dziennie a nie casual to ktos kto gierczy calymi dniami ;D
ale w sumie to sie ciesze ze jestem casualem, bo przynajmniej nie mam powodu płakać jak te amerykance ze blizzard nie dodaje CONTENT XD.
A co do twojego babrania ze przeze mnie gra wyglada jak wyglada, mnie do szczescia wystarczy przejscie samej fabuly i farmienie 3 aktu, jak kiedys, co ja mam do tego ze blizzard dodał rifty grifty i inne?????
19.11.2018 19:32Wpis zamieszczony przez: Dorsaj
Gdybym nie lubił, to bym nie grał, ale... wolałbym "normalny" RPG zamiast hack'n'slash, coś w stylu Wrota Baldura lub Icewind Dale.
Zacne gierki :D
Uuuu Icewind, aż się łezka z oku zakręciła.

Szkoda że w Grim Dawn multiplayer jest taki bezpłciowy.
Oj grało się w Icewind, grało...ech...
z tego co widzialem w empiku, to byly icewind po 35zł
19.11.2018 06:45Wpis zamieszczony przez: PonuryBurak
18.11.2018 22:27Wpis zamieszczony przez: Tur
Super, szkoda że nie grałeś w dwie poprzednie odsłony. D3 to ubogi spadkobierca wielkich poprzedników, wykastrowany z treści i ogólnie miałki. Z tego powodu odgrzewam właśnie dwójeczkę, w przerwach pomiędzy rozgrywkami w ***.

Ubogi to nie właściwe słowo zdecydowanie. Choć nie uważam D3 za grę lepszą niż D2, czy D1, to ubogi to zdecydowanie nietrafione określenie. Trójka zawiera zdecydowanie więcej zawartości, bogatszy endgame, więcej trybów rozgrywki, crafting etc. Jest może mniej klimatyczny (a i tak różnica w klimacie jest mniejsza niż między D1 a D2), ale z pewnością nie wykastrowany i uboższy.

Ubogi spadkobierca i tyle - weźmy pod uwagę ilość postaci np... Taki Druid z D2 niby jeden a masz 4 postacie do wyboru mag ele, przywoływacz, zmiennokształtny x2 a co mamy w D3 ? Co ciekawego nawet Dru przywoływacz może skasować klona Diablo.Muzyka w D3 lepsza od D2 - nawet nie będę tego komentował. Crafting - proszę.... W D3 mamy tylko lepszą rozdzielczość itd. ale to już w zasadzie wymusza o wiele lepszy hardware komputera. O jakim endgame w D3 mówimy ? Biegasz cały czas po tych samych planszach ( zwanych szczelinami), niczym nie różni się to od Ballrunów w D2. Przepraszam kolego ale chyba naprawdę mało grałeś w D2 bo kompletnie go nie znasz. D3 przy D2 jest jak muzyka discopolo przy heavy metalu, nigdy nie będzie inaczej. Chyba że ktoś lubi discopolo to już w zasadzie jego problem.
D3 przy D2 jest jak muzyka discopolo przy heavy metalu

Obrażasz kolego trochę diablo dwójkę, z powyższych słów wynika że D3 jest pod każdym względem lepsze ;>
Mnie rozwala tekst że mega pozytywem D3 jest MUZYKA.

Do cholery, jak w D3 może być dobra muzyka gdy NIE MA muzyki w tej grze, sa jakieś niczym nie wyróżniająca się rytmy, tak samo z dźwiękiem, który w większości nie pasuje do siebie.

Jak atak barbarzyńcy powodujący ryk świń? lol?

Albo takie podstawy jak odgłosy szkieletów, w d1 i d2 czuć było że bijesz szkielet, ten piękny odgłos, tutaj klepiesz coś co wydaje normalne dźwięki jak człowiek...

No sorry, ale z D3 jest całkowicie wyssana jakakolwiek głębia i powaga.

NAWET pieprzonego nekromantę zgwałcili... i wyprali z niego to co było fajne w d2
Zdecydowanie lepszą muzykę i warstwę audio ogólnie, doświadczyć można w Grim Dawn, klimacik prawie tak dobry jak w D1 ;p w D3 warstwa muzyczna to żart.
30.11.2018 00:17Wpis zamieszczony przez: SzarikPies
D3 przy D2 jest jak muzyka discopolo przy heavy metalu

Obrażasz kolego trochę diablo dwójkę, z powyższych słów wynika że D3 jest pod każdym względem lepsze ;>

Dobre ;).
@ Inspire

Z tego co się orientuję to kiedyś na tym forum w dziale pomocy technicznej polecali wpisanie parametru -dx9 do linii komend dla klienta x64 bit miało to wymusić tryb directX 9 na kliencie x64 bit. nie wiem czy to jeszcze działa,Jeśli dx11 to jedyna przeszkoda do korzystania z klienta x64 to jak chcesz sprawdzić czy ci pójdzie na tym Linuksie to śmiało. przynajmniej nie zaskoczą cię jajca typu brak cache w RAMie do pamięci graficznej co skutkuje czasem niewyrenderowaniem mapy do końca w GR dzieje się tak jak na mapce jest sporo mobów sporo efektów graficznych a do dyspozycji tylko 2GB RAM dla klienta 32 bit bo jak mniemam klient 32 bit nie ma ustawionej flagi "świadomości większej przestrzeni adresowej" ( ang. Large Adress Aware), co sprawia, że bezsensem jest posiadanie karty z większą iloscią VRAM i granie klientem 32bit.

@ wszyscy

Co do dźwięków w diablo 2 to polecam odpalić se diablo 2 na win XP z kartą dźwiękową z systemem Aureal3D a.k.a. A3D ustawić odblokowaną wtedy opcje 3D sound i puścić trochę zaklęć czarką. mówię wam czacha dymi. obecne implementacje programowe na nowszych systemach niestety jeszcze tego w pełni nie oddają, a DirectSound3D jak i sterów do kart Aureala na nowsze systemy brak.
nie napisalem muzyka tylko oprawa dzwiekowa, mozna ustawic rozne channele np 7.1 do tego jakosc dzwieku (128), ale muzyka w d3 to żart troche, diablo 2 ma o wiele lepiej ;).

a co do linuxa to zamiast korzystac z devuana o czym pisalem wczesniej, to jesli ktos nie korzystal nigdy z linuxa to polecam sciagnac linux mint
https://www.linuxmint.com/
i to samo co w poprzednim poscie jesli chodzi o instalacje tylko ze ubuntu
https://wiki.winehq.org/Ubuntu
najnowsza wersja mint: On Linux Mint 19.x, the last line should be the following:
i to co jest ponizej: For Ubuntu versions prior to 18.10:
a potem wine-staging sciagamy, bo tylko na wine-staging podobno dziala d3.
ja devuana skasowalem poniewaz jestem podirytowany konfiguracją nvidia optimus dwie karty graficzne w laptopie to dla mnie za duza irytacja, sciagnalem minta i wlasnie teraz sciagam diablo 3 z apki b.net
https://my.mixtape.moe/doovqf.png
ogolnie jesli ktos chce grac w gry windowsowskie to polecam linux mint, od razu sciaga wszystkie sterowniki i konfiguracje. sa jeszcze archowe dystrybucje takie jak antergos albo manjaro, ale moim faworytem osobiscie jest linux mint jesli chodzi o gejmingi na steamie albo windows ;).
zawsze jezscze zostaje debian albo ubuntu ale z tych distro specjalnie nie korzystalem.

02.12.2018 00:46Wpis zamieszczony przez: Leslaw
Co do dźwięków w diablo 2 to polecam odpalić se diablo 2 na win XP z kartą dźwiękową z systemem Aureal3D a.k.a.

chciałbym sobie odpalić bardzo mocno, bo mam niezle sluchawki, tylko ze jak tutaj winxp odpalić, mozna niby z virtual boxa korzystac ale nigdy nie korzystalem
ale zawsze mozna jeszcze sobie pc kupic albo złożyć pod windows xp ;D.
ale nie watpie ze niezly pogrom jest z tym aureal

edit: hahah a na linux mint diablo 3 gram w full hd 40 fps
https://my.mixtape.moe/raktfd.png
an windowsie sie cielo zobaczymy jak tutaj bedzie ;)
hahah ;P https://my.mixtape.moe/ujoryh.png
na win10 mi sie cielo na full hd i jeszcze karta grzala jakby sie miala spalic XD jestem w niebie;D linuksowym ;D
witam to znowu ja :)

tym razem diablo 3 nie odpalam na devuan ani na linux mint tylko sie juz przerzucilem na artix linux ktory opiera sie na arch linux tylko ze ma openrc albo runit jako init system do wyboru.

I mam taki performance, ze szok. Normalnie jakbym zlozyl super laptopa i odpalal gierki na windows xp!!
i nikt mi nie powie ze windows jest lepszy do gier niz linux. na windows 10 tuz po odpaleniu systemu w procesach mialem 50% zuzycia ramu ciągle, nawet jak przegladarka wyłączona. a mam 4gb ramu więc 2gb ramu mi ciagle zużywał windows 10!! a przykład taki manjaro linux openbox 1gb!! to ma być jakiś żart??
Artix mi zużywa około 280mb gdy odpalam kompa!! 280mb a 2gb to jest roznica!!
microsoft by sie wstydzil co oni wypuscili to samo popularne dystrybucje linuxa

moj laptop ma nvidia optimus dwie karty graficzne i sciagnalem najnowsze sterowniki nvidia .415 i uzywam bumblebee do grania. nie jestem pewien czy diablo 3 ma wiecej fps niz na mint, chociaz graficzka jest przyjemna, jednak gierki na steamie chodzą jak marzenie. gralem teraz w dote 2 i takie efekty widać, normalnie jakbym gral w baldurs gate 1 enhanced edition. SUPER!!

tutaj jest strna do linuxa: https://artixlinux.org/

Jesli ktos chce to moge pomóc z ustawieniem artix, sciagnieciem sterownikow, itp itd. bo mam juz wiedze, jak skonfigurowac to i to zeby np sciagnac wine tutaj albo steam. wystarczy z pacman.conf wyjebac # przy multilib repositories. a sciagamy octopi przez pacman -S octopi i potem gdy mamy juz multilib wpisujemy co nas interesuje i tyle.
a jesli jakies bledy wyskakuja to gdy otwieramy cos przez terminal, wszystko mamy pokazane dlaczego jest błąd i np. brakuje bibliotek ktore sa do sciagnieca z archowych repozytorow na octopi pare klikow i zrobione.
jak cos to moj email to filipm@safe-mail.net :-)

Odpowiem na pytania jak grac na linuxie. Ja od razu zaznaczam ze nie jestem hejterem windowsa ani microsoftu, nie szerze nienawisci, tylko z technicznego punktu widzenia system ktory zuzywa mi mniej zasobow jest bardziej wydajny do grania w gry niz ten ktory wiecej zre. Pozdrawiam
jednak jesli ktos nie ma ochoty sie ze mna porozumiewac, na linux mint mozna spokojnie pograc w diablo 3 i miec te 60 fps :)
30.11.2018 20:54Wpis zamieszczony przez: Mnichukoxx
Zdecydowanie lepszą muzykę i warstwę audio ogólnie, doświadczyć można w Grim Dawn, klimacik prawie tak dobry jak w D1 ;p w D3 warstwa muzyczna to żart.

Co mi łapki w dół dajecie... jak coś to przyjedźcie do mnie po porcję mocnych wrażeń

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum