Epicki zestaw "Toaleta Diablo"

Dzieła społeczności
Uwaga, poniższy art stanowi parodię Blizzarda. Miejcie to na uwadze. Proszę o potraktowanie tematu humorystycznie, gdyż jest już wiele tematów poświęconych negatywnym komentarzom dotyczącym Diablo na komórki.

Bohaterowie Sanktuarium! Wiemy jak ważne dla każdego człowieka są potrzeby fizjologiczne. Ogłosiliśmy właśnie Diablo na telefony i zauważyliśmy, że wasze organizmy nie mogły wręcz powstrzymać tej radości, co skutkowało różnymi reakcjami Waszych organizmów. Wiemy też, że jest specjalne miejsce w Waszych domach, gdzie spędzacie dużo czasu, a nadaje się ono przy okazji idealnie do grania.

Z dumą prezentujemy!

Diabelski Zestaw Toaletowy

Poczuj się jak sam Władca Grozy siedząc na tronie i robiąc "dwójkę". Dzięki naszej nowej grze na telefony, każde "posiedzenie" będzie teraz o wiele milsze, a my chcemy je umilić jeszcze bardziej! Zapoznajcie się z zawartością tego epickiego zestawu.

- Płytki Glazury z piekielnym motywem - nadadzą Twojej łazience mrocznego charakteru.
- Podgrzewana podłoga, która płonie pod Twoimi nogami - Utrzymuje ciepło stóp, a przy okazji czujesz się jakbyś stąpał po piekielnej ziemi!
- Lustro z Diabolicznym filtrem - oglądaj codziennie swoje demoniczne oblicze! Dzięki specjalnemu, niesamowitemu filtrowi lustro zniekształca obraz i sprawia, ze wszystko wygląda piekielnie strasznie!
- Specjalny kran i prysznic w kształcie głowy Diablo - odkręć Diablo gorąca wodę, lub Mroźną niczym uścisk Izuala. Dodatkowa funkcja - odkręć wodę w uśrednionej temperaturze!
- Klimatyczny karnisz w kształcie świecznika nada pomieszczeniu atmosfery. Jest on doskonałym dopełnieniem do płytek i nadaje wnętrzu epickiego charakteru.
- Wanna Krwawej Hrabiny - kąpiel we krwi to najlepsza terapia odmładzająca* Wygładź swoją skórę i zacznij pachnieć po szlachecku!
- Kotara Akary - Zasłoń się pod prysznicem kotarą, tak jak Akara zasłaniała się w swoim namiocie. (Uważaj, żeby nikt Cię nie podglądał!)
- Diablo-Sedes - Wydaje ryk Diablo przy każdym spuszczeniu wody.

*Do zestawu dołączane są specjalne kapsułki z barwnikiem. 10 kapsułek barwiących wodę, oraz 10 kapsułek barwiących pianę na czerwono. Kapsułki można dokupić osobno.

Kup teraz zestaw za jedyne 999,9$

Uwaga, oferta specjalna:
- Do utrzymania łazienki w czystości możecie wynająć Woźnego Leoryka. Wysprząta Wam wszystko na błysk!
https://i.imgur.com/0V18B85.jpg

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum