Gniew Frydehra

Krzyżowiec
Witajcie.

Chcę Was zapytać o taką sprawę, otóż mam dwie takowe tarcze i jedna ma właściwość, że Skazanie zadaje obrażenia większe o 780 %, natomiast druga, że zadaje obrażenia zwiększone o 670 %, ale ma również boost do Skazania-14%. Siła, szansa na krytyki i redukcja odnowienia są jednakowe. Która z tych tarcz będzie lepsza?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Proponuję skorzystać z https://www.d3planner.com/

Chociaż tu już na pierwszy rzut oka widać, że tarcza z pasywką 780 bije mocniej (daje większe podbicie obrażeń od Skazania).

Pozdrawiam
Grzegorz
Dzięki, tak też myślałem, ale wolałem się upewnić.
"Chociaż tu już na pierwszy rzut oka widać, że tarcza z pasywką 780 bije mocniej (daje większe podbicie obrażeń od Skazania)"
.Ja na pierwszy rzut oka wolałbym drugą, ale najlepiej rzeczywiście skorzystać z d3planner.
Edit. Jednak nie. Dadzą bardzo zbliżone obrażenia jeśli nigdzie indziej nie ma premii do skazania. Jeśli gdziekolwiek się pojawi będzie działała na korzyść pierwszej.
...
Ja na pierwszy rzut oka wolałbym drugą, ale najlepiej rzeczywiście skorzystać z d3planner.

Nikt bogatemu nie zabroni :) Utrata dps nie jest znaczna ale jest. Zakładając najkorzystniejszy wariant, czyli cały paragon idzie w siłę a nie witę, dps dla tarczy z pasywką 780 i całego, konkretnego buildu Kolegi (Kolega ma dokładnie 773) - 399.569.851.923 , dla tarczy z pasywką 670 i Conddmg 15 - 389.919.253.028. Czyli mniej, nie wiele (ok. 3% spod dużego palca) ale mniej.

Po drugie, skoro w tarczy jest i CHC i CDR i Conddmg, to znaczy że nie ma na przykład wity (spadek toughness) albo siły (spadek i toughness i dps).

Ergo, nie dość że słabiej bijesz, to w dodatkowo bonusie fundujesz sobie większą podatność na częste pady. Ale tak, jak napisałem, nikt bogatemu nie zabroni :) C.b.d.o.

Pozdrawiam
Grzegorz
Nie mogę skasować ;) Pokićkało mi się, że "...na korzyść drugiej" ;)
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wyjaśnienia.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum