Starter zamiast pełnej wersji gry

Pomoc techniczna
BlizzCon okazał się jednak sukcesem wbrew hejterom ! Tylu graczy wraca :)
@Lampo91: przyjemność po mojej stronie!
Dzień dobry.
Mam pytanie. Jestem człowiek starej daty :) i byłem przekonany, że jeśli odkupiłem grę używaną, pudełkową, to po usunięciu klucza z konta poprzedniego właściciela, będę mógł go wykorzystać u siebie na koncie. Oczywiście jak zapewne wiecie, jest to niemożliwe.... ja już też wiem. Wracając do pytania. Czy istnieje jakaś inna możliwość zdobycia klucza, bez konieczności ponownego kupowania licencji. Pozdrawiam
Nie ma opcji odłączenia klucza gry od konta (nigdy się nie spotkałem, nie tylko w blizzardzie). Wrobiono Cię. Nauczka na przyszłość - kupować z legalnych i sprawdzonych sklepów/źródeł.
Janus, nie tyle nauczka, ile brak wiedzy. Będę już mądrzejszy.
Witam.
Problem jest następujący. Kupiłem Diablo 3 Battle Chest. Wszystko instalowałem zgodnie z instrukcjami (pomijam fakt, że gra instalowała się ok 8 godz). Pojawił się niebieski przycisk Graj i było ok, do momentu kiedy pokonałem Króla Szkieletów i muszę ulepszysz grę. To wpisałem klucz aktywacyjny w battle.net...i co dalej?? Proszę o pomoc bo ostania gra w jak grałem to była Diablo 2 kilka lat temu i nie mam doświadczenia z obecnymi grami.
@janekluk: pełna wersja Diablo III została już dodana do Twojego konta Blizzard. Jeśli wciąż posiadasz ograniczenia wersji Starter, to wyloguj się z gry, zresetuj hasło do konta Blizzard i zaloguj się ponownie do gry.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
witam mam rowniez problem ze starterem diablo :( mam plyte opakowanie i wgl wszystko ale chyba zly email.. jestescie w stanie podac mi prawidlowy jakos z tymi gwiazdkami xD?
dodam ze ostatni raz gralem dobre 2 lata temu
@Swiadek: wydaje mi się, że pierwsza część adresu email jej poprawna, a problem leży w serwerze pocztowym, który został wpisany jako @o.pl.

Zmiana adresu email jest możliwa za pomocą tej strony pomocy.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
niestety niemozliwe poniewaz aktualnie jestem na tym koncie zalogowany na wirtynie o2.pl :(
@Madkipar: zmienilem email i dalej jest to samo :(
Mogę podać klucz z pudełka czy coś ;/ chyba ze jakos sie aktywuje full wersje po dlugiej przerwie?
@Swiadek: Twój problem został już rozwiązany :)

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum