Diablo 3 Reaper of Souls edycja kolekcjonerska

Dyskusja ogólna
Witam chciałbym kupić edycję kolekcjonerską do dodatku reaper of souls i teraz takie pytanie czy posiadając podstawową wersje dodatku to będę miał możliwość aktywowania edycji kolekcjonerskiej bez problemu ?
Kazda gra Blizza przypisana do konta jest bazowo w edycji standardowej, wiec odpowiadajac na Twoje pytanie.. tak, mozna upgrade'owac produkty Blizzarda do "wyzszej" wersji.
Mu chodziło o coś innego. Możesz mieszać edycje. Nie ma znaczenia czy masz coś kolekcjonerskiego czy zwykłego. Tak naprawdę kolekcjonerki dają Ci tylko extra przedmioty i nic więcej.
06.11.2018 01:06Wpis zamieszczony przez: Aqwet
Mu chodziło o coś innego. Możesz mieszać edycje. Nie ma znaczenia czy masz coś kolekcjonerskiego czy zwykłego. Tak naprawdę kolekcjonerki dają Ci tylko extra przedmioty i nic więcej.

I jeszcze zwierzaka i 3 miejsca na nowe postacie.
czyli bez problemu będę mógł aktywować edycję kolekcjonerską ?
Tak będziesz mógł ją aktywować bez problemu. Sam byłem w tej samej sytuacji co ty teraz. Miałem edycję standardową, kupiłem kolekcjonerską, po czym obecnie mam zaznaczone w ustawieniach konta, że posiadam najwyższą możliwą wersję gry - kolekcjonerską. Po prostu instalując edycję kolekcjonerską na koncie, na którym już posiadasz wersję standardową zostaje ona nadpisana o różnice, które były tylko w wersji kolekcjonerskiej. Przy okazji Starcraft II Legacy of the Void również mam obu wersjach. Jedyny problem jaki mógłbyś mieś z instalacją gry - to próba zainstalowania jednego tytułu na różnych kontach, co jest niemożliwe, gdyż jedna gra może być przypisana maksymalnie do jednego konta Battle.net.
ok dziękuję za odpowiedź i w razie jakichkolwiek problemów odezwę się tutaj
Nie będzie żadnych problemów. Wkładasz płytkę z edycją kolekcjonerską i postępujesz zgodnie z polecaniami. Potem twoja nowa edycja się instaluje i tyle. W ustawieniach konta na Battle.net od momentu ukończenia instalacji masz już edycję kolekcjonerską widoczną na liście gier na twoim koncie Battle.net. Oczywiście razem z dodatkową cyfrową zawartością. W pudełku masz zresztą krótką instrukcję z krokami co robić. Z tego co pamiętam zaczynasz instalację od wpisania kodu (klucz znajdziesz w środku pudełka) edycji kolekcjonerskiej w ustawieniach konta (Opcja Dodaj klucz gry zdaje się). Przypominam sobie, że być może nie będzie potrzebna ci nawet instalacja (bo masz już zainstalowanego RoS) tylko wpisanie klucza na twoim koncie Battle.net. Ale nie jestem pewien. Sprawdzisz sam. Pozdrawiam.
Nie ma problemu Triplorian. W razie jakichkolwiek problemów zawsze ktoś ze społeczności na forum ci pomoże. Wszyscy jesteśmy w tym razem jako gracze i sami na samym początku nie byliśmy przecież wszystkiego pewni.
jeszcze chciałbym się zapytać jaka jest różnica między deluxe edition a collector's bo zastanawiam się właśnie nad kupnem klucza na g2a ale to kosztuje ponad 200 zł bo jeszcze prowizja do tego jest jeszcze opcja kupienia na g2a blizzard giftcard 20 euro i jest tańszy kosztuje 108 zł i teraz pytanie do was co było by lepsze bo jestem nowy na battle necie i nie znam się za bardzo na edycjach co polecalibyście ?
W skrócie delux edycja to kolekcjonerka bez fizycznych dodatków. Czyli edycja podstawowa powiększona o cyfrowe dodatki z kolekcjonerki. Taka wersja pośrednia. Nikt Ci nie poleci bo wszystko zależy od tego co chcesz mieć. Ja kupuję kolekcjonerki głównie dla ładnych artbooków.
Aqwet. Ja mam identycznie. Artbooki Blizzarda są jednymi z najlepszych w branży. Już samo pudełko wygląda bosko. Świetnie wygląda jako ozdoba na półce. Kupiłem niedawno kolekcjonerkę WOW Battle for Azeroth i chociaż nie było w niej artbooka to książka jest fenomenalna. Może w kolekcjonerkach Blizzarda zwykle nie ma figurek (poza Overwatch), ale całość zrobiona jest z absolutną klasą. Najwyższy standard. Nic w edycji kolekcjonerskiej gier Blizzarda nie jest nigdy dziełem przypadku. Pozdrawiam.
Myślałem o samym WOWie dla artbooków ale szkoda mi kasy, bo i tak nie grałbym:D A co do figurek, to Diablo 3 miało czaszkę z kryształem pendrive. Starcraft 2 pendrive nieśmiertelnik.
A co do samych artbooków to jeszcze wiedźmina mi się podobało i o dziwo ghotic 3. Reszta albo jest średnia albo jeszcze gorzej. Co prawda te średnie mogą mieć dobrą zawartość ale są to mini książki, np shadow warrior 2. Ech, jakby mi ktoś podarował wszystkie brakujące artbooki blizza:D
kupiłem edycję cyfrową deluxe do diablo 3 i nie mam tych rzeczy kosmetycznych
Temat może już zostać zamknięty kupiłem wersję deluxe bo nie chciałem przepłacać za klucz do wersji kolekcjonerskiej wszystko działa jak należy dziękuje za wszystkie wpisy na moim temacie i do usłyszenia trzymajcie się.
Mam wersję Deluxe, a w niej trzy miejsca na nowe postacie i... i to zdaje się wszystko. Zwierzaka Szkieletora nie widzę, transmogów broni i hełmów też nie. O co chodzi?
O ile mnie pamięć nie myli na dole ekranu po lewej stronie powinna być taka mała koperta w której powinny być dwie księgi z transmo które to trzeba zanieść do wieszczki.
Tak, wiem, tak się to odbywa, ale z nieznanych powodów było rozłożone w czasie dla różnych klas i w ogóle, zaczęło się po trzech dniach - pewnie opóźnienia w księgowaniu.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum