"Klasycznych sześć" - Streamy Diablo 1: Hellfire

Dzieła społeczności
"Klasycznych sześć" - Streamy Diablo 1: Hellfire

Z racji udanego debiutu postanowiłem, że poprowadzę jeszcze sześć audycji, gdzie głównym celem będzie pokonanie Diablo. Streamom towarzyszyć będą krótkie opowieści w formie filmów na [ youtube.com/theanubin ]. Po zakończeniu tej serii będę informować o moich dalszych decyzjach i działaniach.

Oto wstępny plan moich nadchodzących audycji:
1. - 28.11 (środa), godz. 18.30 - Katakumby pod Tristram, questy i ciekawostki [zakończony]
2. - 01.12 (sobota) , godz. 20.30 - Hive, nowa lokacja z dodatku Hellfire [kolejny]
3. - [do ustalenia] - Caves, badamy mroczne jaskinie pod Tristram
4. - [do ustalenia] - Crypt, nowa lokacja z dodatku Hellfire
5. - [do ustalenia] - Hell, zmierzamy tam, gdzie Diablo mówi dobranoc
6. - [do ustalenia] - ostateczne starcie - Walczymy z Lazarusem i Stawiamy czoła Grozie

Do zobaczenia na streamach! :)
Z tego co widzę, będziesz przechodzić tylko poziom Normalny. Co z Koszmarem i Piekłem?

P.S. Czy Imperium Diablo ma szansę jeszcze normalnie funkcjonować?
Tak, będzie to ukończenie poziomu Normal - z racji tego, że dopiero zaczynam streamować, chcę po prostu zobaczyć jak mi idzie i potem ewentualnie rozwijać pomysły :) Przeprowadzenie tej serii powinno dać mi kilka wskazówek na przyszłość :)

Co do kwestii Imperium Diablo... Na forum ID jest temat w którym mniej więcej omawiam sytuację.http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=78463&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=9a8d0dff8968d9c99427205f22691c6b Pozdrawiam
Gdzie znajdę zapisy ze streamów? Na twoim kanale YT nie widzę ich. Nie mam czasu oglądać serii na żywo.
Przy pierwszych podejściach nie prowadziłem zapisów - teraz (od ostatniego streama Diablo 2) będą one dostępne na Twitchu. Pomyślę nad uploadem ich na Youtube ;)
zmiana planów

Stream z serii Diablo 1 przekładam na inny, nieokreślony dzień

05.12 o godzinie 18:30 będzie Barbarzyńca w Diablo 2
Dzisiaj [07.12] wypada mi wolny wieczór, więc postanowiłem go wykorzystać i specjalnie dla Was organizuję stream Diablo 1 : Hellfire. Dzisiaj realizuję podwójny plan, więc będą Caves, oraz dodana w Hellfire lokacja Crypt. Jeśli chcecie razem ze mną zwiedzić te niezmiernie klimatyczne miejsca, to zapraszam na kanał
[ twitch.tv/theanubin ] o godzinie 18:30
UWAGA UWAGA

Postanowiłem nieco zmienić koncepcję "Klasycznych Sześć"

Na streamie numer 4 wybieram się już do Hell i zabijam Diablo.

Pozostałe dwa odcinki z sześciu zrealizuję w inny sposób ;)

DATA STREAMA i GODZINA
[ 15.12.2018 ] Sobota ; Godzina 18:30

Plan Streama:

• Postać: Rogue [ Lvl 24 "Krwawa Orlica" ]
  • Lokacja: Hell
  • Zadania:
  • Warlord of Blood
  • Archbishop Lazarus
  • Diablo
  • Zapraszam serdecznie! :)
    Przypominam, że już jutro (15.12] godzina 18:30, kończę swoją pierwszą serię streamów i na podstawie wniosków wyciągniętych z nadanych transmisji będę podejmować potem kolejne działania :)

Na streamie przechodzę lokację Hell i kończę Diablo 1 na poziomie Normal. Potem odpalam Diablo II w 5 akcie i wybieram się w pościg za Baalem, również kończąc grę na poziomie Normal. :)

18:30 – 18:32
    Prezentacja - Intro Diablo 1 w HD!
    18:32 – 19:34
    Gramy w Diablo 1 - Hellfire. Wykonujemy zadania "Warlord of Blood" ; "Archbishop Lazarus" ; "Diablo"
    19:34 – 19:40
    Krótka Przerwa
    19:40 – 19:48
    Prezentacja Intro do Diablo 2 w HD po polsku, tylko u mnie!
    19:48 – 19:53
    Prezentacja Intro do dodatku "Lord of Destruction" w HD po polsku, tylko u mnie!
    19:53 – do zakończenia gry
    Gramy w Diablo 2 - Lord of Destruction ; Barbarzyńca ; 5 akt ; wszystkie zadania ; Pokonujemy Baala

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum