Immortal - wymagania i data premiery

Dyskusja ogólna
Hej
Ja mam bardziej konstruktywne pytanie. Mianowicie kiedy data premiery i jakie będą wymagania gry Diablo Immortal?
Hej,

na oficjalnej stronie jeszcze nie podali takich informacji.

https://diabloimmortal.com/pl-pl/
03.11.2018 19:25Wpis zamieszczony przez: Cavosh
Hej
Ja mam bardziej konstruktywne pytanie. Mianowicie kiedy data premiery i jakie będą wymagania gry Diablo Immortal?

Co za róznica? Żaden szanujący się gracz Diablo tego nie ruszy.
03.11.2018 21:22Wpis zamieszczony przez: kamis
03.11.2018 19:25Wpis zamieszczony przez: Cavosh
Hej

Co za róznica? Żaden szanujący się gracz Diablo tego nie ruszy.

W ramach gaszenia pożaru jaki wybuchł w community może jakiś niebieski wypowiedziałby się w temacie.
@Cavosh
w tym kierunku będą mogli się wypowiedzieć dopiero po finalnym panelu Q&A z diablo który będzie dzisiaj w nocy... aczkolwiek nadziei ja już nie mam
Kupiłem już telefon odpowiednio potężny kiedy będzie gra dostępna ???!!!
czy na 3410 pójdzie mi to?
27.01.2019 17:45Wpis zamieszczony przez: groszek
czy na 3410 pójdzie mi to?

Nie, ale zawsze alternatywą jest "Space Impact" :D
Posiadanie tego 'produktu' na telefonie to najzwyklejsza obelga dla uniwersum D3.
Ja będę grał i czekam :)
Tak,już to widze w party 4 graczy którzy grają 100+ na HC
i niespodziewanie zadzwoni operator z nowymi promocjami na telefon hehehehe
Ja pogram, ale przez bluestack`a na PC
19.02.2019 08:10Wpis zamieszczony przez: zuza
Tak,już to widze w party 4 graczy którzy grają 100+ na HC

HC? Ten żałosny twór nie będzie posiadał tego trybu, a wspominał o tym sam blizzard bodajże podczas panelu q&a na blizzconie...
A jak niby se wyobrażasz żeby D:Immortal miał miec tryb hc przecież smartfony nie mają połączenia kablowego do internetu więc będą utraty pakietów i ciągłe disconnecty, gra w takich warunkach na hc to istny masochizm. ja nie mogę sobie pozwolić na tryb HC nawet na średniej klasy łączu światłowodowym bo i tak co jakiś czas zdarzą się disconecty. A ja należę do ludzi którzy uważają że nie chcą być stratni z tytułu tego że gra napluje im w twarz.
21.03.2019 02:05Wpis zamieszczony przez: Leslaw
A jak niby se wyobrażasz żeby D:Immortal miał miec tryb hc

Ja w swojej wypowiedzi tylko stwierdziłem fakt, że tego trybu nie będzie, nic nigdzie sobie nie wyobrażałem. Natomiast określenie "żałosny twór" zostało użyte ot tak, jako synonim diablo immortal, a nie z powodu braku trybu hc.
Strasznie mnie drażnią komentarze hipokrytów typu, "to obelga dla uniwersum" "żaden szanujący się fan serii w to nie zagra"
Ludzie naprawdę? To samo było przed wyjściem diablo 3 " za cukierkowe" " nie ma klimatu".
Wszyscy graliście i gracie. Po co takie gadanie?
Ja jestem fanem serii, grałem we wszystko co związane z diablo, i napewno zagram w diablo immortal, i wiem napewno że będę się dobrze bawil
26.03.2019 23:49Wpis zamieszczony przez: Piq90
Strasznie mnie drażnią komentarze hipokrytów typu, "to obelga dla uniwersum" "żaden szanujący się fan serii w to nie zagra"
Ludzie naprawdę? To samo było przed wyjściem diablo 3 " za cukierkowe" " nie ma klimatu".
Wszyscy graliście i gracie. Po co takie gadanie?
Ja jestem fanem serii, grałem we wszystko co związane z diablo, i napewno zagram w diablo immortal, i wiem napewno że będę się dobrze bawil

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie kolego. Szanuję twoje zdanie ale nie zgadzam się z nim w jakimkolwiek procencie. Jeśli Ciebie zdanie innych drażni to już twój problem :)
I jak dalej nic nie wiadomo z datą wyjścia gry :(
Ja również chętnie zapoznam swój smartfon z immortal już nie mogę się doczekać. Osobiście grał bym w Diablo nawet bez połączenia z internetem bo fabuła jest na tyle ciekawa i dopracowana że wciąga jak dobra książka.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum