PST

Publiczny Serwer Testowy
Cześć, wszystkim mam pytanie dotyczące serwera testowego w diablo 3 otóż zainstalowałem PST, ale nie mogę go odpalić jest tylko napisane odinstaluj i wyświetla, że ta gra nie jest już dostępna wie ktoś o co chodzi z góry dzięki.
mamm tak samo
"Testy aktualizacji 2.6.4 na PST potrwają tydzień, od środy, 21 listopada."
Od środy, ale której godz ? Pewnie Popołudniu.
A ja nie rozumiem tego: "Krok 1: Stwórz konto PST. W tym celu zaloguj się na stronie zarządzania kontem Blizzard Battle.net i kliknij dwa razy licencję Diablo III. W ten sposób trafisz na stronę zarządzania grą. Kliknij tam przycisk „Stwórz konto PST”." Nic takiego nie znalazłam wchodząc na podaną stronę. Nie ma takiego przycisku. Odsyła mnie na "Twoje konta gier". Po prawej jest "ustawienie profilu beta-testera" i w nim mam zaznaczone ze chcę brać udział w testach Diablo i być informowaną o wszystkim itd.. Jak kliknę 2x na Diablo III RoS to przenosi mnie do konta gry gdzie mogę pobrać pst ale to jest do RoSa.
Witam.
No ja tez szukam tego PST i znalezc, nie moge.
Moze ktos nam tu ladnie wytlumaczyc gdzie to znalezc i jak z tego skorzystac?
Pieknie dziekuje i pozdrawiam ;)

Edit. No juz znalazlem i zainstalowalem. Puki co moge tylko odinstalowac, wiec chyba PST jeszcze nie wystartowal.
też miałem odinstaluj,i już nie mam,bo odinstalowałem i nie zawracam sobie tym głowy
Mogliby dać jakieś konkretniejsze info, kiedy odpalą serwer.
Okazało się ze nie ma funduszy na PST więc od 16 grudnia będziemy testować te zmiany :PP
Ludzie ściągneli PST, statystyki już są, koniec imprezy.
Serwer PST dla EU rusza jutro o 7:00.
21.11.2018 20:48Wpis zamieszczony przez: ZoRan
Serwer PST dla EU rusza jutro o 7:00.
Gdzie znalazłeś tą informację?
No to już pierwszy błąd możemy zgłosić:
1. Brak informacji że PST rusza 22go o 7:00
moim zdanie zachował bym spokój i czekał ważne ze robią co kolwiek
Poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie, ale przykre, że blizz nawet nie poinformuje o tym fakcie.
Jak taka firma może nie potrafić nawet podać dobrych informacji ;/ Tak dużo osób ciężko pracowało nad tym patchem, że się pewnie nie mogli dogadać :D
PST juz działa
flyguyPL Przeczytałeś przynajmniej co pisali na tym forum? Wiedzieli więcej niż my i nikt tam nie oczernia innych ot tak sobie.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum