Nie dziala PPM

Pomoc techniczna
Witam, od jakiegos czasu mam problem z graniem, gra dziala bez zarzutu procz mozliwosci przerzucenia itemow z plecaka do skrzyni lub rzucania zaklec PPM gdy najezdzam na kwadrat z plecaka zeby go przeniesc jak jest kursor z gry (zloty) to nie ma problemu natomiast losowo i wiekszosci przypadkow mam tak ze jest zwykly bialy kursor windowsa i wtedy nie jestem w stanie zrobic nic ... nie da sie grac w ogole. Zrobilem reinstalacje systemu (hard format) zainstalowalem klienta od nowa plus wszystkie sterowniki.
https://pastebin.com/kFuTSawU
Witam Bardog!

Dziękuję za wiadomość.

Tego rodzaju problem jest zazwyczaj wynikiem konfliktu gry z nakładkami lub programami trzecimi. Sprawdź listę programów działających w tle i na czas testów wyłącz wszystkie zbędne aplikacje, a następnie uruchom grę ponownie.

Spróbuj także wyzerować ustawienia gry (Aplikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry>Wyzeruj opcje w grze) i skorzystaj z narzędzia Skanuj&Napraw dla Diablo 3.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam zrobilem jak wyzej jest napisane, niestety nic nie pomoglo problem jest w dolnej prawej czesci ekranu i na guzikach przesuwania poziomu gry udreka VI do VII a prawy dolny jest od polowy plecaka po calosci od lewej do prawej (obszar plecaka tylko) system jest nowo zainstalowany jak i klient
@Bardog - spróbuj przestawić grę z trybu "Pełny ekran" do "W oknie" lub "Pełny ekran w oknie" i sprawdź czy na którymś z tych trybów problem nadal występuje.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum