Kiedy oficjalnie sezon 16 bo 07.12 Betrayal nadchodzi

Dyskusja ogólna
04.12.2018 22:14Wpis zamieszczony przez: reaper
Sezon zrobię w jeden dzień dla zakładki, bo jeszcze nie mam kompletu
i dla mnie nie jest istotne kiedy się zacznie, bo i tak nic nowego nie wniesie
poza kolejną ramką i może jakimś petem.

01.12.2018 12:55Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
PoE puszcza bardzo dobrze zapowiadającego się Betrayal`a

Już tylko dwa dni i parę godzin - na szczęście w porę przeskoczyłem do
PoE ( dwie postacie powyżej 80lv i jedna 91) tak więc co nieco
o grze wiem i w pełni wykorzystam nowy kontent.

Na tym tle D. wygląda jak baaardzo ubogi krewny i mowie to z
nie ukrywaną przykrością, bo w końcu spędziłem z D. kilka
ładnych lat.
Nawet "zwiększenie cyferek" w buildach (PST) to tylko odgrzewany
kotlet, który ożywi trupa D. na krótko i nic więcej - a szkoda.

pozdro

BRAWO.
Każdego z was to czeka, więc lepiej od razu zmieńcie tę grę. Może w D4 postarają się to wrócimy...
Na razie lecę w Witch, Occultist, Cold over time dmg, bedzie OP :)
Pozdro.
Ja się wkurzyłem bo wróciłem do D2 i ... wypadła mi runa GUL ;) . Więc już snułem plany a tu info o restarcie lader d2 7 grudnia razem ze startem sezonu D3. Więc postanowiłem przestać kopać się z koniem i lecę zaraz w betryala.
05.12.2018 22:46Wpis zamieszczony przez: groszek
jak mnie wkurzają te capy,co jakieś "połe" tu reklamują

To by Ci nie było nudno, mi i mi podobni z przyjemnością będziemy kontynuować tę propagandę :p PoE, D2, Grim Dawn, nowy Torchlight, Wolcen pro - D3 ssiem
Król jest tylko jeden i nie jest to diablo
05.12.2018 22:46Wpis zamieszczony przez: groszek
jak mnie wkurzają te capy,co jakieś "połe" tu reklamują

Zdobyłeś 4 plusy za wypowiedź, która bezpośrednio obraża forumowicza/ów, który/rzy mają inne zdanie...
Ktoś inny w innym topicu napisał, że to, co robi,jak gra- to jego sprawa...
Dobrze napisał-to jego sprawa, jego wybór-masz coś przeciwko wolności słowa i wypowiedzi ???
A tu od razu stado minusów...
Po co jest to forum? Panuje na nim Święte Officjum ?... Funbojstwo?
Mam takie wrażenie.
Każdy wie, jak Blizz postąpił ostatnio wobec swoich fanów...
Mimo to pojawiają się tu opinie znieważające inne poglądy, aby bronić bezwzględnie...no właśnie, czego?...
Capy?
Że co, że śmierdzą, lub meczą w innym tonie, czy żrą inną trawę, albo w ogóle to kozy jakieś są?...nie wiem-wyjaśnij Groszek, bo Ty ich tak nazwałeś.
A to są ludzie, którzy mają pewnie odmienne zdanie od Twojego.
Kto nie myśli, jak Ty- jest capem?
...Meee !!!
Tak lubisz Poe a komentujesz na Diablo forum. Idz na poe forum i tam smierdzij i zostaw Dia w spokoju.
edit: szkoda słów...jednak napiszę, że nie gram w PoE...
08.12.2018 18:31Wpis zamieszczony przez: gohs
Tak lubisz Poe a komentujesz na Diablo forum. Idz na poe forum i tam smierdzij i zostaw Dia w spokoju.
\

To co że to forum Diablo, mamy wolność słowa więc możemy zarówno pisać o Diablo jak i namawiać do gier innych niż Diablo.
edit: ...
08.12.2018 20:18Wpis zamieszczony przez: Mnichukoxx

To co że to forum Diablo, mamy wolność słowa więc możemy zarówno pisać o Diablo jak i namawiać do gier innych niż Diablo.

Szkoda tylko, że gracze Diablo 3 nie robią takiego gnoju na forach konkurencyjnych gier. Jak myślisz, dlaczego? Bo są mądrzejsi? Bo mają gdzieś nic niewarte wojenki i wolą dobrze bawić się w ich ulubionej grze? A może jedno i drugie? ;-)
Smutne życie fanów połe, że muszą wylewać swoje frustracje tu na forum. :D
.
Polskie forum PoE jest martwe bo mało polaków w tą grę gra. Powód jest prosty - nie ma języka polskiego i nie będzie. GGG oficjalnie odpowiedziało że nie ma w planach dodania języka polskiego a na spolszczenie zrobione przez fanów nie wyrazili zgody.
Gram w PoE krótko ale już widać że polska społeczność jest malutka. Nawet GGG nie jest nią zainteresowana i łączyć trzeba się z serwerami w Niemczech czy Francji. A nawet jak już są doświadczeni gracze to lecą tylko po angielsku.
To duża przewaga D3 nad PoE. Ale chyba już jedyna ...

I teraz czekam jak mnie zbluzgają ... lol
Bawcie się dobrze, w międzyczasie użalając się , że ktoś napluł Wam w twarrz (sic!)...:):)
Jednak niektóre cenne rady można sobie między bajki włożyć!
Ktoś gniewny tu kogoś innego wygania...hłe, hłe...mocium Panie...rycyny sobie zadajcie, luzu doświadczycie i zanim adwersarzów pognębić w zapędzie mielibyście- nuże do wychodka-a jużci tam pośród ekskrementytacyjów, fetorów i innych defekacyj, może co niektóre z beneficjentów olśnione zostaną, że gówienna zabawa obosieczna jest, bo wsiech po równo traktując, wszyćkich obryzga, a wówczas nikto miana ponad innych nie zdobędzie i wsie obesrańcami mianować się bedą;)...Amen!
08.12.2018 20:30Wpis zamieszczony przez: Exxan
08.12.2018 20:18Wpis zamieszczony przez: Mnichukoxx

Szkoda tylko, że gracze Diablo 3 nie robią takiego gnoju na forach konkurencyjnych gier. Jak myślisz, dlaczego? Bo są mądrzejsi? Bo mają gdzieś nic niewarte wojenki i wolą dobrze bawić się w ich ulubionej grze? A może jedno i drugie? ;-)
Smutne życie fanów połe, że muszą wylewać swoje frustracje tu na forum. :D

Ależ ja nie jestem sfrustrowany, wręcz przeciwnie . I nie jestem jakimś zażartym "fanem połe" bo oprócz niego gram jeszcze w inne hn's. A w Diablo 3 przestałem grać definitywnie, ale dopiero po blizzconie, bo jestem zdania że zamiast być przy dziełach developerów którzy napluli w twarz społeczności i każą jej wmawiać sobie że deszcz pada, albo wręcz świeci słońce, lepiej odejść do innych produkcji, nie idealnych, ale mających spore zalety i twórców którzy nie dali tak dużej podstawy jak Blizz do stwierdzenia że utracili kontakt z fanami.
[quote="176244062755"][quote="176243062744"]

Ależ ja nie jestem sfrustrowany, wręcz przeciwnie . I nie jestem jakimś zażartym "fanem połe" bo oprócz niego gram jeszcze w inne hn's. A w Diablo 3 przestałem grać definitywnie,

Paragon poniżej 200 ? W 2 dni idzie tyle napić bez spinania się. Ty jeszcze na dobre żeś Diablo 3 nawet nie zaczął.
09.12.2018 10:06Wpis zamieszczony przez: Cyrulik
Paragon poniżej 200 ? W 2 dni idzie tyle napić bez spinania się. Ty jeszcze na dobre żeś Diablo 3 nawet nie zaczął.

podrasuje tą wypowiedz 2 dni ... przy odrobinie dobrej grze w 1-2 h max :)

Ale tak to już dziwnie bywa w D3 ze osoby z najniższymi paragonami d3 najbardziej krytykują .. ale żeby nie było tak kolorowo również jak już czytam coś dobrego o diablo to te paragony nie są wcale lepsze u osób je chwalące :(

CI prawdziwi gracze diabełka którzy spędzili z nim te kilkaset godzin minimum dobrze wiedzą jak blizza nas traktuje ale są wierni, tli się w nas ta iskra nadziei " banka" którą nieraz sami dmuchamy ... ale czemu nie wierzyć w końcu tylko to nam zostało :))

Jako gracz z pewnym stażem bardziej godzinowym bo więcej czasu spędziłem w odległych czasach z tym tytułem na chwile obecną nie jestem wstanie powiedzieć o D3 nic dobrego ... ale jako też gracz któremu ta gra przyniosła sporo godzin dobrej zabawy nie powiem również nic złego bo po prostu nie wypada..

za 300 zł blizz dał mi zabawkę na ponad 3 tysiące godzin to jakieś 10 gr za godzinę zabawy gdyby tą miarą mierzyć wszystkie nowe gry, których przejście całej zajmuje 20h i to jak twórcy się postarają, a potem koniec to większość gier musiała by kosztować około 1zł:) już o jednorazowym wypadzie do kina nie wspomnę.
.
09.12.2018 10:06Wpis zamieszczony przez: Cyrulik
[quote]
[quote="176243062744"]

Ależ ja nie jestem sfrustrowany, wręcz przeciwnie . I nie jestem jakimś zażartym "fanem połe" bo oprócz niego gram jeszcze w inne hn's. A w Diablo 3 przestałem grać definitywnie,

Nie miałem ambicji na wbijanie paragonów 500+ ze względu na monotonny gameplay

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum