Nowy gracz D3 Switch

Dyskusja ogólna
Hej, jestem nowym graczem D3 na platformie Nintendo Switch. Szukam kogoś kto pokaże jak ogarną. Szybko tą grę ;-) Ewentualnie proszę o podesłanie lektury, która pomoże mi w ogarnięciu gry.
Ps. Zapraszam też do luźnej gry i zostawienia po siebie Friends Cody.
W internecie jest mnóstwo poradników dla nowych graczy, myślę że najlepiej będzie tam poszukać o ile w ogóle ich potrzebujesz bo gra nie jest skomplikowana a postaci nie da się "zepsuć" jak w innych grach tego typu. Sam nie dam rady pomóc bo gram na Xbox One; na switcha przyjdzie czas jak stanieje :) jeśli jednak masz jakieś pytania to odpowiem
To poszukam po necie jakiś poradników odnośnie podstaw. Ale jedno pytanie. Power Lveling; jak to wygląda i jaki koszt jest takiej usługi. W D2 taxi za kuźnię ;-D jak tu to wygląda ?
Taxi zazwyczaj jest darmowe Level 70 mogą Ci zrobić w około 15-20min w trybie przygodowym, ale żeby się tam dostać musisz ukończyć kampanie. Pierwszym razem kampanie polecam ukończyć samemu by poznać fabułę zajmie to kilkanaście godzin mi zeszło 32 ale każdą mapę czyściłem i odkrywam na 100% czytałem każdą znalezioną notatkę zaglądałem pod każdy kamień i lizałem każdą ścianę. Przechodząc kampanię jednorazowo nie odkryjesz wszystkich rzeczy ponieważ gra tworzy losowo lochy, ale ostatecznie i tak docelowo każdy musi wejść do trybu przygody.
Super na pewno tak zrobił ;-) myślę, że kampanię przejdę ze znajomym w trybie kanapowym :-D
Ps. Ta gra posiada tryb pvp ? Online, offline ?
ale żeby się tam dostać musisz ukończyć kampanie.

Bzdura ;) W wersji na Nintendo Switch nie trzeba przechodzić kampanii, by grać w trybie przygodowym.

06.12.2018 12:30Wpis zamieszczony przez: D4rk81
Ps. Ta gra posiada tryb pvp ? Online, offline ?

Jest tryb pvp, który polega na mordobiciu się na jednej mapie: https://eu.diablo3.com/pl/game/guide/gameplay/pvp

W wersji na konsole można grać i online i offline. Tylko tutaj uwaga - postaciami na sezonie nie zagrasz bez połączenia z internetem - granie na sezonie wymaga połączenia się z serwerem. Postaciami niesezonowymi bez przeszkód możesz grać bez połączenia z internetem.
06.12.2018 19:21Wpis zamieszczony przez: Exxan
ale żeby się tam dostać musisz ukończyć kampanie.

Bzdura ;) W wersji na Nintendo Switch nie trzeba przechodzić kampanii, by grać w trybie przygodowym.

Moja wina moja wina moja bardzo wielka wina;)przepraszam za w prowadzenie w błąd opierałem się o wersję na pc i miałem nadzieję że tak samo jest na konsolach.
Nie mniej jednak polecam ukończenie kampanii na spokojnie bez pośpiechu bo później pozostaje tylko grind.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum