Postać na sezon 16 jaka i dlaczego?

Dyskusja ogólna
Jaka postacią najlepiej będziesz/chcesz grać na sezonie 16-tym i dlaczego?
Nasze wybory i uzasadnienia !
Prawdopodobnie każda bo ta gra już bardziej idiot friendly być nie może.. Szczególnie po absurdalnych buffach WSZYSTKICH setów.
patrząc na dary headriga to wydaje mi sie ze na początku bedzie czarownik
W sezonie XVI zagram barbarzyńcą. Dlaczego? Odpowiedź jest w moim profilu :)

Pozdrawiam!
Waham się jeszcze między łowcą demonów a mnichem, ale ostatecznie chyba padnie na łowcę, tak jak w sezonie 15.
Bardzo lubię set Esencji, więc tym chętniej skorzystam z buffa, który otrzyma w patchu 2.6.4 :)
Barbarzyńca pod set ziemi na GR / WW na speed rifty. :)
04.01.2019 13:49Wpis zamieszczony przez: Wasteland
Waham się jeszcze między łowcą demonów a mnichem, ale ostatecznie chyba padnie na łowcę, tak jak w sezonie 15.
Bardzo lubię set Esencji, więc tym chętniej skorzystam z buffa, który otrzyma w patchu 2.6.4 :)

Witam. O jaki konkretnie buff chodzi? Sam gram DH i na secie esencji więc mnie zaintrygowałeś.
W najnowszym patchu niemal wszystkie sety otrzymają buff, w tym esencja dla dh. Ogólnie bonus za 6 elementów zestawu wzrasta ze 100% do 350%, co oznacza mniej więcej 15 poziomów gr więcej niż w sezonie 15. Zakładam, że w miarę ogarniętą postacią będzie można latać speed gr 95 solo. Tutaj więcej info:

https://eu.diablo3.com/pl/blog/22820656/sezon-16-wspania%C5%82o%C5%9B%C4%87-zaczyna-si%C4%99-18-stycznia-18-12-2018#dh
łowca !!!
Kusi mnie crus na młotki, bo dostał największego buffa. Oby tylko za szybko nie padał i było co bić w korytarzach ...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum