Pytanie o serwery

Pomoc techniczna
Czy Blizzard nie ma bliżej serwerów tylko w Holandii, nie ma np serwerów w Polsce?
Witaj.
Niestety nie i pewnie nigdy nie będzie. Najbliższe serwery w europie są we Francji, to te do których się łączysz.
No właśnie Ip które mam z waszej strony pomocy z tabeli znajduje się w Holandii
A szkoda że nie ma bliżej serwerów bo będę musiał się rozstać z Blizzardem przez rozłączanie z serwerami które powtarza sie co 20 minut tak grać się nie da. I od dzisiaj odradzam wszystkim zakup gier blizzarda
Czyżbyście sami nie wiedzieli gdzie ma Blizzard serwery?
18.12.2018 18:36Wpis zamieszczony przez: Ion
Czyżbyście sami nie wiedzieli gdzie ma Blizzard serwery?

Serwery gry są we Francji, w Holandii są serwery uwierzytelniania.

18.12.2018 18:33Wpis zamieszczony przez: Ion
A szkoda że nie ma bliżej serwerów bo będę musiał się rozstać z Blizzardem przez rozłączanie z serwerami które powtarza sie co 20 minut tak grać się nie da. I od dzisiaj odradzam wszystkim zakup gier blizzarda

Myślę, że tutaj wystarczy zmienić dostawcę internetu skoro Twój obecny nie potrafi sobie poradzić biorąc pod uwagę Twoje ostatnie problemy z innego tematu.
To i tak daleko. Propuneję przekazać do Blizzarda żeby zwiększyli pojemność serwerów albo będą tracić graczy.
No więc masm nowy modem i router i z sewerem mojego dostawcy jest wszystko w porządku, więc....
18.12.2018 18:39Wpis zamieszczony przez: Ion
To i tak daleko. Propuneję przekazać do Blizzarda żeby zwiększyli pojemność serwerów albo będą tracić graczy.

Z pojemnością serwerów Blizzarda jest wszystko ok. Ty masz problem z połączeniem i biorąc pod uwagę test który zamieściłeś w poprzednim Twoim temacie problem leży po stronie Twojego dostawcy.
Zresztą nie czarujmy się nie tylko ja mam takie problemy z grą
Ok na razie zawieszam temat :) spróbuje pograć na internecie od innego dostawcy.
Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum