Przekazywanie przedmiotów

Dyskusja ogólna
Witam.

Mam pytanie dotyczące przekazywania przedmiotów w Diablo 3. Gram razem ze znajomymi i wydropiłem pierścień który nie jest mi potrzebny ale jest napisane że mogę się podzielić na z innym graczem. Niestety nie mogę wybrać opcji handlu a po wyrzuceniu go na ziemie znajomy nie może podnieść ponieważ jest napis że przedmiot należy do innego gracza. Czy ktoś wie w jaki sposób przekazywać sobie takie przedmioty? Czy muszę coś autoryzować na koncie blizzard lub podejść do jakiegoś NPC? Proszę o pomoc.

P.S. Gram w Diablo na PC
Jeśli w opisie przedmiotu w prawym dolnym masz napisane "Przypisano do konta" to takiego przedmiotu nie przekażesz. Domyślnie od razu przypisane do konta są przedmioty legendarne uzyskane ze skrzyń zdobytych za zlecenia. Wszelkie inne "legendy" możesz przekazać współgraczom danego party przez okres do 2 godzin od momentu wydropienia. W opisie przedmiotu widać wtedy stosowny timer.
Przy okazji hint.
Grając w party pierścienie i amulety można przechować dłużej jak przypisane 2 godziny wkładając je na Towarzysza.
Przykładowo, latacie w 4 osoby, wypadł pierścień a ktoś musiał szybko opuścić party, potem nie było go dłużej jak 2 godziny gry (to są te dwie godziny).
Nawet po dłuższym czasie, spotykacie się w grze, idzie się do towarzysza i wyciąga dany ring/amu. Oczywiście dotyczy to osób będących w party w chwili dropu danego przedmiotu.
Co do braku bufa dla necro.
Dalej zgrane party będzie szybko farmiło paragony ratrunami. (GR)
Solo, czy zwykłe będzie już każdemu dane czyścić w tempie ekspresowym.
Ja się czaję na DH, bo będzie zlecenia i klucze farmił na mega speedzie.
Ten patent z mocą PKW, moim zdaniem jest jednym z lepszych na sezon 16. Bo primo to 10 zakładek w szafie (nareszcie !!! ).

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum