Zakończenie sezonu 15 !!!

Dyskusja ogólna
Napisano w różnych miejscach różne formy zakończenia.

Przy starcie sezonu 15 w oficjalnej zapowiedzi Blizzarda podano datę 16.12.018 około godziny 17.00

Na forum taki niebeski z community podaje datę 06.01.2019 zakończenia sezony 15 abyśmy mogli się dłużej cieszyć podwójnymi darami horadrimów.

A zatem nie jest żaden z powyższych prawidłowy. Tak jak przy zakończeniu poprzedniego sezonu 14 jest głupi błąd i żart ze strony Blizzarda. Sezon się w całości zakończy koło 22 16.12.2018 podwójne dary już zniknęły jako dostępne o godzinie 17:00
a gdzie oficjalna wiadomość ze to pewna data? skąd wiesz ze to nie jest jakis błąd który będzie trwal tylko jakis czas?
Kilka minut temu po zrobieniu zleceń skarb Horadrimów dostałem już tylko jeden.
Skoro podali niedawno, że sezon kończy się w styczniu 2019 to tak właśnie będzie. Nie róbcie na siłę teorii spiskowych!
sezon dalej trwa bo sprawdzałem, natomiast faktycznie nie widze tego znaczka z informacją o bonusach sezonu
16.12.2018 21:45Wpis zamieszczony przez: Obishedo
Skoro podali niedawno, że sezon kończy się w styczniu 2019 to tak właśnie będzie. Nie róbcie na siłę teorii spiskowych!

Oficjalnie podana jest data 16.12.2018

ta ze stycznia jakiegoś gostka z community team. Skoro zachowania sa identyczne jak przy sezonie 14. to jest kolejny taki sam problem z zakończeniem sezonu.

teoria słuszna i właściwa skoro po raz kolejny się powtarza sytuacja.

Nowa władza z ActiVsion co widać po postępowaniu liczy tylko na zyski a nie na jakość jak do tej pory sam Blizzard.
16.12.2018 20:45Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91
a gdzie oficjalna wiadomość ze to pewna data? skąd wiesz ze to nie jest jakis błąd który będzie trwal tylko jakis czas?

data zakończenia podana przy starcie 15 sezonu i tu się zgadza z zakończeniem 2x daru horadrimow o 17

w tej wiadomosci od common teamu było ze sezon zakończy się 6.01.19 dlatego ze dary maja być dluzej dlatego mysle ze to sciema
a postepowanie identyczne jak 14 sezonie
Domindzwon91:
sezon dalej trwa bo sprawdzałem, natomiast faktycznie nie widze tego znaczka z informacją o bonusach sezonu

Co ma się nijak do...
Nimthanion:
Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia...
sprawdzałem dziś ponownie i znów wszystko wróciło do normy i jest oznaczenie podwójnych skarbów horadrimów za zadania,więc wczoraj musiał być poprostu problem który rozwiązano
16.12.2018 18:36Wpis zamieszczony przez: piotrmur
Napisano w różnych miejscach różne formy zakończenia.

Przy starcie sezonu 15 w oficjalnej zapowiedzi Blizzarda podano datę 16.12.018 około godziny 17.00

Na forum taki niebeski z community podaje datę 06.01.2019 zakończenia sezony 15 abyśmy mogli się dłużej cieszyć podwójnymi darami horadrimów.

A zatem nie jest żaden z powyższych prawidłowy. Tak jak przy zakończeniu poprzedniego sezonu 14 jest głupi błąd i żart ze strony Blizzarda. Sezon się w całości zakończy koło 22 16.12.2018 podwójne dary już zniknęły jako dostępne o godzinie 17:00

Nie wiem co bierzesz... ale bierz pół :)
17.12.2018 13:23Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91
sprawdzałem dziś ponownie i znów wszystko wróciło do normy i jest oznaczenie podwójnych skarbów horadrimów za zadania,więc wczoraj musiał być poprostu problem który rozwiązano

Też mam znowu podwójne skarby, więc... problem z głowy.
Cześć wszystkim!

Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 11 stycznia.

Informujemy również, że tablice wyników bieżącej ery zostaną zresetowane 8 stycznia. Macie jeszcze trochę czasu, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, zanim przejdziemy do nowej ery!

Powodzenia!
17.12.2018 21:06Wpis zamieszczony przez: PLsokolPL
Cześć wszystkim!

Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 11 stycznia.

Informujemy również, że tablice wyników bieżącej ery zostaną zresetowane 8 stycznia. Macie jeszcze trochę czasu, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, zanim przejdziemy do nowej ery!

Powodzenia!

o tym wiemy,to czytaliśmy chyba wszyscy jednak pewnie kolege zmyliło to ze wczoraj nie było oznaczenia o podwójnych skarbach i jak sam mówił nie dawało mu tez 2x po wykonaniu zadań więc był błąd z którym sie uporano
17.12.2018 23:36Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91
więc był błąd z którym sie uporano

to zabrzmiało jakby Blizz naprawił cale diablo :P prawda taka ze nie dosyć ze przenieśli zakończenie sezonu pod pretekstem fajnej gry bo podwójne dary to jeszcze nawet to zepsuli :P
chodziło mi o ten błąd z tego 1 dnia
"Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 18 stycznia. "

a może tak wystraszyliście się rozszerzenia do D2 ze chce ukrócić kolejny hejt typu ktoś może z Diablo coś zrobić i wy nie :) wiadomo na starcie sezonu z nowymi cyferkami części grona fanów Diabełka może mieć dylemat co wybrać ale dla mnie nowy D2 wygląda lepiej i ciekawiej :)

Ogólnie naprawdę dziwne te niespodziewane przeniesienie było i dziwnie się pokrywa z rozszerzeniem D2 :)
Sie gosciu przejmujesz jakimis pierdolami
Będzie, kiedy będzie, na uj drążyć temat.
Cały czas hejt, jakie to D3 zrąbane, ale datą wejścia sezonu 16 to się martwią.
D2 na dopalaczu, hmmmmm, ciekawe, czy Activision nie dobierze się do d... twórcom za bezprawną modyfikację :) Bo raczej zgody nie dali.
Byłoby ciekawie.
24.12.2018 07:42Wpis zamieszczony przez: Fiskomp
Activision

a co oni maja do gry Blizzarda ?

Inna sprawa że jakby mieli po tylu innych modach to by tylko wskazało ich własną słabość :)
A ja właśnie dziś kupiłem sobie D3 na PS4 i odpaliłem postać sezonową :) ale się nią nagram bo już nie chce mi się zmienić na normalną.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum