Jak kupić Diablo III na koncie z kontrolą rodzicielską

Dyskusja ogólna
Jak w tytule, założyłem moim synom konta - obaj mają poniżej 16 lat - i nie mogę kupić w sklepie Diablo III. Wyskakuje komunikat o ograniczeniach wiekowych. Jak kupić grę na tych kontach? Zastanawiałem się nad zakupem z mojego konta jako prezent, ale pytanie czy nie będzie jakiejś blokady na grę, nie chcę wydać 400,- zł na Diablo III z dodatkami razy dwa i nie móc grać.
Po pierwsze to jakie 400zł?
Na choćby Allegro masz D3 + Reaper za 80-90zł w wersji elektronicznej. To masz masz 180zł
Nie ma sensu póki co kupować Przebudzenia bo nic do gry nowego za bardzo nie wnosi.

Kupując klucz w formie elektronicznej możesz go użyć na każdym koncie Battlenetu bez ograniczeń czasowych. Samo konto czy instalacja nie pyta o wiek. Kupujesz 2 oddzielne klucze i chłopaki sami sobie grę aktywują na swoich kontach.
08.12.2018 00:22Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Po pierwsze to jakie 400zł?
Na choćby Allegro masz D3 + Reaper za 80-90zł w wersji elektronicznej. To masz masz 180zł
Nie ma sensu póki co kupować Przebudzenia bo nic do gry nowego za bardzo nie wnosi.

Kupując klucz w formie elektronicznej możesz go użyć na każdym koncie Battlenetu bez ograniczeń czasowych. Samo konto czy instalacja nie pyta o wiek. Kupujesz 2 oddzielne klucze i chłopaki sami sobie grę aktywują na swoich kontach.

Wnosi wnosi. Dostajesz dodatkową postać Nekromanty do wyboru.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum