Zagrajmy w Diablo 3 - Codziennie nowe odcinki !

Dzieła społeczności
Witam! Nagrywam aktualnie zagrajmy w Diablo 3 z dodatkiem Reaper of Souls. Nie jestem profesjonalistą jeżeli chodzi o D3 aczkolwiek, może ktoś chciałby zobaczyć jak prowadzę materiały.

Jest to mój pierwszy let's play na kanale dlatego mogą one nie być najwyższej jakości pod względem prowadzenia, aczkolwiek jeżeli chodzi o jakość wideo wszystko jest w 1080p60fps

Odcinki pojawiają się codziennie po jednym. Możliwe, że będę publikował 2 materiały dziennie.

Wrzucam link do pierwszego odcinka, jeżeli komuś się spodoba na kanale znajdzie więcej

https://www.youtube.com/watch?v=VYNOCLEsfdc
Witaj! Świetna inicjatywa, napewno zajrzę na kanał. Ktoś mógłby napisać, że takie filmy miały sens wcześniej, a teraz jest za późno, ale ja ci kibicuję z całego serca. Kampania w Diablo III jest czymś zapomnianym, dzięki tobie wiele osób może dowiedzieć się, jaka wspaniała jest historia uniwersum Diablo. Ja sam zacząłem nagrywać (mój nick na yt to Revloux, może Ci się przyda) i na początku lekko nie jest, ale nie zwracaj uwagi na hejty i rób swoje, czego ty chcesz. Masz przewagę jeżeli chodzi o jakość filmów Full hd, mój siedmioletni komputer może jedynie nagrywać w 720p. Profesjonalistą też nie jestem, aczkolwiek nie słuchaj tego, że są lepsi bo tak jest, ale Ty przecież też możesz tworzyć. Ja wpadnę na kanał, zostawię subskrypcję i życzę powodzenia w dalszym nagrywaniu materiałów!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum