Problem ze starym e-mailem

Pomoc techniczna
Problem ze starym e-mailem.. zalogowalem sie dzisiaj na konto w Blizzard i chce sobie zagrać w Diablo 3.. patrze a tu jakis starter ;/ mozliwe ze pomyliły mi sie e-maile (ten co sie zalogowalem byl zapamietany...) gre kupilem w pudelku dawno temu i nie pamietam juz e-maila jest jakas opcja przypomnienia e-maila bez wysylania zdj. dowodu?
Witam Swiadek!

Dziękuję za wiadomość.

Wydaje mi się, że pierwsza część adresu email jej poprawna, a problem leży w serwerze pocztowym, który został wpisany jako @o.pl.

Zmiana adresu email jest możliwa za pomocą tej strony pomocy.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
zmienilem email a dalej to samo
@Swiadek: zmieniłeś adres na koncie @o2.pl, które zawiera starter Diablo III.

Pełna wersja gry znajduje się na @o.pl i to właśnie tam musisz dokonać podmiany lub skontaktować się z nami w celu dokonania korekty.
jak sie zalogowac na emaila @o.pl? nie ma takiej strony ;/
dobra juz wszystko mam (pytanie pomocnicze)
:D dziekuje bardzo ! ale ciekawi mnie jedno... CO TO ZA DOMENA O.PL?
Prędzej literówka, niż domena, gdyż adres email nigdy nie został zweryfikowany na Stronie Zarządzania Kontem, ale cieszę się, że problem zostało rozwiązany :)

Powodzenia w powrocie do gry!
Witam
Zainstalowałem D3 po około dwóch latach i mam wersje starter ;/ wydaje mi się, że użyłem właściwy adres email. Jedynej zmiany jakiej dokonałem to zmiana hasła gdyż go nie pamiętałem. Istnieje szansa odzyskania pełnych wersji d3 z dodatkiem?
Pozdrawiam
@Adas: byłeś bardzo blisko poprawnego adresu:

A*****AK.AD****90@GMAIL.COM

Pozdrawiam
@Madkipar
Wszystko działa jak należy :)
dzięki za przypomnienie maila

Pozdrawiam
Witam mam ten sam problem moje konto to m***al.pi*****k@flash-reklama.pl

chce grać w diablo a tu ciągle informacja że mam kupić zmianiłem adres email i nadal to samo.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum