Diablo 3 + pad

Dyskusja ogólna
Cześć,
Pomyślałem nad odgrzaniem tematu z 2.09.2013 https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/8048685832 odnośnie grania w D3 na PC z padem.
Minęło już parę lat od posta, technika poszła na przód.
Co myślicie? Jak obecnie by się grało padem na PC w D3?

Pozdrawiam,
PR.
Jak by się grało?
Tak samo do d...y. Diablo dla mnie to nie gra na pada.
23.12.2018 20:42Wpis zamieszczony przez: GoldGry
Co myślicie? Jak obecnie by się grało padem na PC w D3?

D. to gra na PC i całą mechanika związana ze sterowaniem jest
podporządkowana klawiaturze, wszelkie próby związane z emulacją
na pada (z lepszym lub gorszym skutkiem) kończą się tym że jest
gorzej i działa też to w drugą stronę - gry powstałe np.
na Playstation zwykle są przenoszone na PC z kiepskim skutkiem
jeżeli chodzi o sterowanie.

Poza tym pad jest nieoceniony do "zręcznościówek" D. nigdy, w pełnym tego
słowa znaczeniu, nigdy grą zręcznościową nie było i nie jest i zapewne nie będzie.

A odpowiadając na twoje pytanie D. na pada = crap.

pozdro
I wszystko jasne :)
Dzięki za informację.

Pozdrawiam,
PR.
Nie słuchaj ludzi ktorzy mówią o czymś, czego nigdy nie próbowali. "diablo na pada =crap"? Też kiedyś mi się wydawało, że to profanacja i na padzie po prostu się w diablo nie da grać, ale ostatnio kupiłem sobie diablo na konsolę i powiem Ci że gra się fantastycznie, ogólnie gra mi się w diablo dużo fajniej na konsoli niż na pc, ale wersja konsolowa jest troszkę przerobiona, ma inny interfejs, w wersję pc ciężko by było pograć.
@Pawełs - Jak można porównywać grę z wersji na konsolę do gry na PC? Czy ktoś tu się pytał o Diablo na konsolę? Nie. Pytanie dotyczyło Diablo na PC z padem. Weź ten swój zafajdany pad z konsoli i spróbuj pograć na PC - zobaczymy jakie fantastyczne wrażenia będziesz miał :]
26.12.2018 15:45Wpis zamieszczony przez: Janus
@Pawełs - Jak można porównywać grę z wersji na konsolę do gry na PC? Czy ktoś tu się pytał o Diablo na konsolę? Nie. Pytanie dotyczyło Diablo na PC z padem. Weź ten swój zafajdany pad z konsoli i spróbuj pograć na PC - zobaczymy jakie fantastyczne wrażenia będziesz miał :]

Są święta a w was tyle nienawiści... To potwierdza, że Mefisto już się odrodził...
Jeśli zakładasz że każdy użytkownik forum jest katolikiem i obchodzi święta to trochę poszerzę Ci horyzonty. Ja z rodziną obchodzę Szczodre Gody - odrodzenie Słońca, nie Mefista :)
https://www.slawoslaw.pl/boze-narodzenie-nowego-slonca-szczodre-gody/
https://www.slawoslaw.pl/tradycyjna-poganska-wigilia

Mój wcześniejszy emocjonalny post miał taki charakter, ponieważ pomimo tego, że temat został wyczerpany dobitnymi argumentami na "nie", to Pawełs swym wpisem okazał taką ignorancję porównując jakby nie patrzeć niemal dwie różne gry (różne systemy, różny interfejs sterowania) że pękłem. Chyba za dużo makowca. Z góry przepraszam urażonych i najlepszego na Nowy Rok!
Dziś kupiłem D3 na PS4 i o dziwo da się spokojnie grać na padzie, nawet to wygodne jeśli chodzi o rozgrywkę. Dużo trudniej połapać się z ekwipunkiem ale na PC będzie cały czas taki sam bez względu na to czy gra się na klawiaturze czy na padzie.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum