Ciemność nad Tristram 2019.

Dyskusja ogólna
Czy ktoś wie coś na temat Ciemności nad Tristram w roku 2019?
Kiedy startuje, ile potrwa i czy w ogóle będzie? Wiem, że dotychczas
odbywało się każdego stycznia. Gram w Diablo 3 od marca i nie miałem
okazji zagrać w to wydarzenie. Czy na battle necie w ogóle informują w
temacie Ciemności nad Tristram?
Nie zanosi się na to raczej, informacje raczej już byłyby w obiegu gdyby mieli ponownie to uruchomić. Sam "event" jest lichy.
Przecież ten niby event to było jakieś nieporozumienie. Nic to gry nie wniosło oprócz pokazu pikseli.
Myślę, że wydarzenie "Ciemność nad Tristram" rozpocznie się w pierwszym tygodniu stycznia. Zawsze tak jest co roku, więc teraz też raczej będzie można tam pobiegać. Pytanie tylko za czym? Tam nie ma nic ciekawego i nie przypomina mi to pierwszej części "Diablo"...
Można tam było zdobyć klejnot do umieszczenia w hełmie. Powodował, ze nefalem nadymał się tak, jakby robił kupę i następnie strzelał smugami ognia, czy coś takiego.
A moim zdaniem niech będzie, ci co byli nie wejdą i tyle. Nowi gracze będą mogli zdobyć peta "krówkę", która jest całkiem sympatyczna.
"Ciemność nad Tristram" to event, który zapowiedziano jako "cykliczny".

Nie trzeba o nim pisać, ani mówić, żeby wiedzieć, że będzie. Zawsze trwa na przestrzeni całego Stycznia - więc spodziewaj się jego uruchomienia własnie na początku miesiąca.

Przedmioty do zdobycia w evencie - wbrew komentarzom wyżej i wbrew pozorom jest ich kilka:
- Elementy ozdobne na sztandar
- Zwierzak Rzeźnik
- Zwierzak Krowa
- Transmogryfikacja "Sierp Rzeźnika"
- Transmogryfikacja "Noga Wirta"
- Ramki portretu w stylu kuli Many i Życia
- Notatki Kultystów
- Legendarny klejnot

W evencie znajdziesz:
- Nawiązania do Diablo 1 w postaci różnych przedmiotów
- Lokacje stylizowane na Questowe z Diablo 1
- Zmienioną oprawę graficzną i zubożone animacje, by wyglądały bardziej "retro"
- Muzykę z Diablo 1 (niestety dźwięki potworów nie zostały zmienione :( )
czy coś wiadomo o evencie ciemności nad tristram? sprawdzam dziś i nie widac tego portalu
Wydarzenie już się rozpoczęło. Temporalni kultyści czają się w wielu lokacjach.

Gdy ktoś zajrzy do ruin Starego Tristram, zauważy, że odbywa się tam mroczny rytuał. Jednak otwieranie portalu trwa kilka dni, więc nie wszystko od razu. :P
Potwierdzam i mogę dodać że na wielu platformach. Gram na Swichu, kultyści już są w Ruinach a od północy wypadają kartki. Mam już trzy. Za kilka dni będzie portal ^_^
Na blogu jak ogłaszali event pierwszy raz było tak:

"Kultyści rozpoczęli swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego, a portal stanie przed wami otworem 4 stycznia o tej samej porze. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 31 stycznia również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego."
https://eu.diablo3.com/pl/blog/21361560/

a pytanie mam, bo nie pamiętam jak to było - te kartki do czegoś potrzebne są? czy wystarczy się zalogować tego 4go i wejść do portalu?
Jak zebrałeś 7 kartek, to zdobywałeś osiągnięcie. Również nie pamiętam, czy są potrzebne do wejścia do portalu...
Kartki kultystów były jedynie elementem lore towarzyszącym wydarzeniu.

Do portalu można było wejść dowolną postacią na dowolnym poziomie doświadczenia. Wystarczy mieć odblokowany Tryb Przygodowy i wybrać się do ruin Tristram.
Już wiadomo. Event zaczyna się 3 stycznia. Tutaj filmy z poradnikiem jak wszystko zdobyć.
https://youtu.be/Thdt_xE9HI0
Zrobiłem tę Ciemność rok temu. Dziś zajrzałem tam na chwilę, ale grafika, dźwięki, poruszanie się postaci itd. są nie do przyjęcia po raz drugi. Jednak jeśli ktoś nigdy w to dotąd nie grał, to polecam - ciekawostką jest na pewno.
no ta ciemność nad Tristram spadła raczej na całe D3... odgrzewany kotlet nie wnoszący nic nowego do gry. D3 RIP
04.01.2019 10:40Wpis zamieszczony przez: LeśnyDziad
no ta ciemność nad Tristram spadła raczej na całe D3... odgrzewany kotlet nie wnoszący nic nowego do gry. D3 RIP

Trochę śmiesznie wygląda taka opinia wystawiona przez osobę z 249 paragonem.
Ktoś mi Powie o co chodzi z tą mapą gwiazd? Miała wypaść po zniszczeniu nogi Witra u kowala. Próbowałam chyba że sto razy i ta mapa nie wypada. Można jeszcze jakoś inaczej zniszczyć tą nogę poza Odzyskiwaniem?
Potwierdzam słowa przedmówcy.Noga Witra po odzyskaniu nie daje mapy,a mistyczny pył.Błąd?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum