Ciemność nad Tristram 2019.

Dyskusja ogólna
04.01.2019 17:20Wpis zamieszczony przez: Rosołek
Ktoś mi Powie o co chodzi z tą mapą gwiazd? Miała wypaść po zniszczeniu nogi Witra u kowala. Próbowałam chyba że sto razy i ta mapa nie wypada. Można jeszcze jakoś inaczej zniszczyć tą nogę poza Odzyskiwaniem?

Niszczysz legendarną ,czy magiczną nogę wirta?:)
04.01.2019 17:29Wpis zamieszczony przez: Painwish
Potwierdzam słowa przedmówcy.Noga Witra po odzyskaniu nie daje mapy,a mistyczny pył.Błąd?

Jest błąd z Nogą Wirta.U kowala ze schematu ,który zdobyliśmy można zrobić magiczną a nie legendarną Nogę z której nie da się pozyskać mapy gwiazd.Trzeba czekać aż naprawią ten błąd.
Wypada mi tylko magiczna. A użyłam już cały pył jaki miałam w zapasie. Ech co wydarzenie czy event to mają problemy. Trzeci raz jest to wydarzenie i znowu jest ten sam problem. Brawo Blizzard, brawo
Witam Blizzard kiedy możemy liczyć na naprawę tego błędu?

Wszyscy czekają.......
Hehe. Ten sam błąd był rok temu. LOL.
Nawet nie potrafią wstawić poprawionego eventu. Kupa (dosłownie) śmiechu
04.01.2019 11:23Wpis zamieszczony przez: Orald
04.01.2019 10:40Wpis zamieszczony przez: LeśnyDziad
no ta ciemność nad Tristram spadła raczej na całe D3... odgrzewany kotlet nie wnoszący nic nowego do gry. D3 RIP

Trochę śmiesznie wygląda taka opinia wystawiona przez osobę z 249 paragonem.

Paragon wbiłem w sezonie 4, a teraz masz koniec 15 :) w d3 zmieniają się tylko cyferki i powracają stare nic nie wnoszące eventy. D3 RIP
Nie wiem ale lubię ten ewent, jest w nim coś co sprawia że chce mi się w to grać, zwłaszcza hardcore.
05.01.2019 08:53Wpis zamieszczony przez: LeśnyDziad
Paragon wbiłem w sezonie 4, a teraz masz koniec 15 :) w d3 zmieniają się tylko cyferki i powracają stare nic nie wnoszące eventy. D3 RIP

Unikam zwracania się personalnie, bo to i nie jest ładne i
narusza reguły dyskusji.

Jesteś typowym trollem z paragonem 200 coś z jedną
postacią na 20 którymś lv.

i ........ z 346 wpisami - no wyjątkowy troll, nie mający nic
do powiedzenia a mówi.

bez spiny.
Czy naprawiono już bug z nogą wirta?
09.01.2019 09:28Wpis zamieszczony przez: herbatnik
Czy naprawiono już bug z nogą wirta?
jeszcze nie.
Ponawiam pytanie czy naprawili błąd lub ewentualnie czy ktoś wie kiedy naprawią.
15.01.2019 23:08Wpis zamieszczony przez: SirTyndyk
Ponawiam pytanie czy naprawili błąd lub ewentualnie czy ktoś wie kiedy naprawią.

Naprawili. Nie musisz dropić jeszcze raz. Na liście masz jako niebieski, ale po krafcie jest złoty i daje mapę gwiazd.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum