Sezonowy Kostkowicz I poziomu

Dyskusja ogólna
Dobry wieczór.
Mam pytanie, proszę ja Was.
Sezonowy kostkowicz I sezonu od co.
Nie mogę tego ogarnąć! O co tu chodzi? Jak to osiągnąć?
Bardzo proszę o SENSOWNE! wytłumaczenie.
Pozdrawiam
Chodzi Ci o Kostkę Kanaiego?
Jeśli tak, to pierwszy poradnik z brzegu:
https://youtu.be/3zSgdbgwo0c
Sezonowy kostkowicz 1. poziomu to ostatnie zadanie na liście zadań trzeciego rozdziału podróży sezonowej. Zalicza się je poprzez pozyskanie mocy legendarnej z przedmiotu legendarnego - dowolnego posiadającego takową moc (bo nie wszystkie mają), czyli podaną pomarańczową czcionką w opisie przedmiotu.

Instrukcja jak to zrobić:
    1) Podejść do Kostki Kanaiego (zakładam, że gracz ją już zdobył) w mieście i na nią kliknąć;
    2) Kliknąć symbol otwartej księgi na dole otwartej kostki; otworzy się pierwsza strona z przepisem (to ta, o którą nam chodzi);
    3) włożyć do kostki przedmiot, z którego chce się pozyskać moc legendarną;
    4) kliknąć przycisk Wypełnij (trzeba mieć zdobyte wymagane składniki czyli: Zwój z Khanduras, Lulecznicę z Kaldeum, Wojenny Gobelin z Arreat, Mięso Spaczonego Anioła, Wodę święconą z Zachodniej Marchii oraz 5 sztuk Oddechów śmierci);
    5) kliknąć przycisk Transmutacja;

Gotowe.
Wkładam item zielony, legendarny, żółty, niebieski razem ze wszystkim co wypełnia miejsce i nic...
Co robię nie tak.
07.01.2019 00:01Wpis zamieszczony przez: skaater730
Wkładam item zielony, legendarny, żółty, niebieski razem ze wszystkim co wypełnia miejsce i nic...
Co robię nie tak.

Po pierwsze:
3) włożyć do kostki przedmiot, z którego chce się pozyskać moc legendarną;

Jeden przedmiot w kostce! Legenda z mocą legendarną (dodatkowy afix)

Po drugie:
4) kliknąć przycisk Wypełnij (trzeba mieć zdobyte wymagane składniki czyli: Zwój z Khanduras, Lulecznicę z Kaldeum, Wojenny Gobelin z Arreat, Mięso Spaczonego Anioła, Wodę święconą z Zachodniej Marchii oraz 5 sztuk Oddechów śmierci);

Jeśli klikasz wypełnij i nie dodają się żadne składniki tzn, że nie masz składników.
Zdobywasz je robiąc zlecenia we wszystkich aktach - 5 zleceń w każdym akcie. Po wykonaniu zleceń nagrodę odbierasz w mieście u Tyraela.

PS. Oglądałeś filmik o kostce? Strzelam, że nie ;)
Pozdrawiam i życzę wytrwałości :D
Ok, udało się, dziękuję za wszystkie rady.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum