Primal Ostrze Proroctwa

Krzyżowiec
Witam, mam takie pytanie, czy ma ktoś może wyżej wymieniony mieczyk w wersji primal, ; chodzi mi czy ma on takie same widełki jak piec primal tj. 4314,2 obrażeń.
Ostrze Proroctwa chciałem używać zamiennie do pieca. Czy taki układ się opłaca?? I wyjdzie na to samo, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Oczywiście przy podkręceniu 10 % do obrażeń.
Nope, miecze mają wyższy attack speed, który nie jest potrzebny, a mają mniejsze widełki, nie ma alternatywy dla pieca.

To co podałeś to nie są widełki obrażen, ale obrażenia na sekundę, skazany ma swój timing uderzen 0.6 sek i obrażenia na sekundę nie mają znaczenia, liczą się tylko widełki mniejszą czcionką.
Jasne o to mi chodziło, dzięki wielkie
Jak znajdziesz primalowe ostrze a one wg mnie czesto lecą, miałem chyba 3, to roznica od perfekt pieca jest 10 procent dmgu, czyli da się żyć. Primal ostrze może być lepsze od większosci nieprimalowych pieców. Widziałem, że z ostrzem wykręcali top 20 na sezonie jakis czas temu.
Właśnie chcę zdobyć te primalowe ostrze, bo ma wpisane 10 % do cooldowna, czyli teoretycznie łatwiej jest znaleźć wszystkie trzy pożądane staty tj. 10% cooldown, 10% obrażeń, 24% do obszarowki.
Na tym paragonie co masz jeszcze Ostrze z siła jest lepsze, mam gdzies w skrzynce primale i z siłą i z obszarówką, ale chyba nie każde ostrze będzie z Cooldownem?
Nazbierałem materiałów na 200 losowań, zrobię ten piec w kostce po prostu, a ostrze jak wypadnie z farmy to będzie dobrze. Ile minimum build pod skazanie ma mieć tego cooldowna?
Problem jest tego typu że mam ten primal piec ale z 24 % do obszarowki, roll jest na 10 % do obrażeń, i mam wrażenie że w całym buildzie brakuje cooldowna.
No to obrażenia na cooldown i on będzie tak samo dobry jak najlepsze primalowe ostrze proroctwa.

Cooldowna potrzebujesz 56.00, ale uwzględniajac lagi bezpieczniej sie gra na 56.45

Edit: ten piec chyba bedzie nawet lepszy od kazdego primalowego ostrza, bo on bez 10 procent dmg ma to samo co miecz z 10 procent dmg, czyli w tym piecu dajesz za dmg cooldown i masz w stosunku do Ostrza jedną darmową statystkę, nie wiem co tam masz jeszcze opocz obszarowki.
W ostateczności można grać tak jak piszesz, dmg zamienić na cooldowna, fakt trochę obrażenia spadną, no ale nie można mieć wszystkiego prawda? Bynajmniej nie odrazu.
Dzięki za pomoc, odezwę się w grze, jak grasz crusem to będzie można pogadać. Czołem
Nie no nie masz wyjścia, w broni musisz mieć 10 cooldown, ja już nie gram ale mozesz pisac na to konto gwido pewnie doradzi ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum