Bugi

Dyskusja ogólna
Witam
Szanowny Blizzardzie czy wasi technicy zaczną naprawiać błędy czy dalej będą udawać, że coś robią?

Ja rozumiem, że ma być trudno ale afiksy dla mnie to jeden wielki bug. Powinna być jakaś szansa na użycie mikstury. Pojawia się afiks typu ogień, zimno, błysk, trucizna i postać leży od razu.
Następna rzecz lagi u szamana na gr 100+ w grupie.
Bugi potworów (jakim cudem zwykły potwór może zabić od razu np. lakunia itp. gdzie przy elicie się stoi??)
Miało nie być elit na początku mapy, a tu wchodzisz i na start 3 elity ( czyli to co mówiliście to puste słowa bez żadnego sposobu poprawy)

Szkoda słów by dalej pisać !

Czy technicy wezmą się za naprawę błędów bo co aktualizacja to więcej błędów.

Opiekun forum, daj znać wyżej by w końcu technicy by naprawili to co psują, i aby kolejny aktualizacje nie były większymi bugami!
Jeśli coś cie zabija jednym ciosem, i nie jest to tajemne zaklęcie. . to znak ze powinieneś zejść na nizszy GR . zgodze sie natomiast że obrazenia niektórych stworków są wyraznie wyzsze niz innych. jak lacuni , osy, czy trucizna która zostawiają zwłoki przekletych. mogli by sie temu przyjrzeć , ale nie uznałbym ego jako bug. mozliwe że to całkiem zamierzone . bo owe stworki sa bardzo kruche w porownaniu do reszty ,

Elity na początku są mozliwe.. bo to pomaga tym którzy używają zmory poteżnych. a jeśli jej nie uzywasz to jaka różnica w tym że spotkasz elite wcześniej czy póżniej? .przeciez właśnie one są najlepsze do nabijania paska na riftach , wiec im wiecej tym lepiej

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum