Upgrade DH

Łowca demonów
Witam. Proszę o porady w sprawie ulepszenia mojego DH. Nie grałem dłuższy czas i nie wiem czy nadal mój setup jest odpowiedni.
Z racji tego, ze teraz Impale jest na fali masz wszystko do wymiany :)
F+R może się przydać do UE DH, do czasu jak wydropisz legendarne/pierwotne.
M
To to przebicie takie op teraz jest ? A co z hybrydą, którą aktualnie właśnie skompletowałem i ulepszam. Bo tak jak widziałem mega buffa po przejściu z grenadiera na hybrydę, tak nie wiem jak to będzie w tym przypadku. Podoba mi się CC i ogólna wytrzymałość tego setupu co mam obecnie. DMG też przyzwoity jak na brak caldessanów. Warto zbierać itemy i z czasem respec na przebicie ? Takie 97 zrobiłem w miarę luźno. Paragon jak podgonię i caldessany to za stówkę lekko przejde. Już teraz taka 90 to około 5-6 min. Mam wrażenie, że po sezonie kiedy opcja darmowego ringa wspanialosci będzie na softcore, to po wymianie na jedność żywiołów, ten mój build zyska znacznie. Albo się myle.

PS: Jaki build jest topowy na speed farmę golda U13 i levelowanie gemów na niższych GR ?
Na gold/vaulty/klucze biegam https://www.d3planner.com/140158597
Niskie gr ring w kostce, pas i amu do wymiany.
Dzięki. A main build ?
Wisage of Gunes i CoE w kostkę, Witching Hour i Hellfire amulet z Bane of the trapped.
M
31.01.2019 13:20Wpis zamieszczony przez: MewsoN
Dzięki. A main build ?

Aktualnie nikt z toki nie gra pod esencję. Natalia + Maruder rządzą.
Nie chce mi się zaglądać, ma ktoś z tej topki para 8xx jak OP?
Poza tym:
30.01.2019 13:50Wpis zamieszczony przez: MewsoN
PS: Jaki build jest topowy na speed farmę golda U13 i levelowanie gemów na niższych GR ?
Czyli zostaje mi dalej ulepszać itemy ;). Zwłaszcza, że trochę mial3m farta do dropu pod Natalię i marudera.
Na 13 i tak lecę jak przez masło to tylko w speed zainwestuje. Zmienię pasywki i będzie git.
Najszybciej Dh farmi na Wielostrzale. Nawet ze zwykłem Yangiem 70tki robi się w ok 2-3min. U mnie w profilu masz takiego prostego DH - Farmer
Ja stanąłem na GS 103 chyba i wyżej ni chu chu nie idzie..... Mało dps mała przeżywalnosc. Gram pod Natalie i marudera. I serio nie wiem co jeszcze można zrobić żeby bić gr np 110 czy 120.... Skąd oni biorą siły na takie GS?? Jeśli chciałby ktoś zerknąć na postać sezonową Snickersss dh w moim profilu i poradzić coś byłbym wdzięczny.
08.02.2019 12:48Wpis zamieszczony przez: Snickerssss
Ja stanąłem na GS 103 chyba i wyżej ni chu chu nie idzie..... Mało dps mała przeżywalnosc. Gram pod Natalie i marudera. I serio nie wiem co jeszcze można zrobić żeby bić gr np 110 czy 120.... Skąd oni biorą siły na takie GS?? Jeśli chciałby ktoś zerknąć na postać sezonową Snickersss dh w moim profilu i poradzić coś byłbym wdzięczny.

Przeżywalność byłaby większa gdybyś przerobił go na "zimnego". Mopki większość czasu stoją. Jak też na razie maks 103 (14 minut z groszem) ale paragon ledwie 800 i zero caldesanów.
TurboHud który pozwala zaoszczędzić nawet do 5min i łowienie odpowiedniego rifta to przepis na top. No i co najważniejsze top biega na Przebiciu.
08.02.2019 19:09Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
TurboHud który pozwala zaoszczędzić nawet do 5min i łowienie odpowiedniego rifta to przepis na top. No i co najważniejsze top biega na Przebiciu.

Na sezonie topka biega Natalio-Maruderem ze strzałą odłamkową. Gość z przebiciem jest na 10 miejscu, 3 GR niżej i z wyższym paragonem o 400.
Tylko weź pod uwagę że ja nie gram w wersję Demo SC tylko pełną wersje gry HC.
Różnica jest zasadnicza.
09.02.2019 12:04Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Tylko weź pod uwagę że ja nie gram w wersję Demo SC tylko pełną wersje gry HC.
Różnica jest zasadnicza.

Taaa. I moja dopracowana postać ma być zależna od disconecta lub laga ? Dzięki. Normalni ludzie grają w trybie normalnym ;) Więc na drugi raz podkreśl, że piszesz o HC, bo w tym trybie gra tylko margines graczy.
08.02.2019 13:13Wpis zamieszczony przez: Cyrulik
08.02.2019 12:48Wpis zamieszczony przez: Snickerssss

Przeżywalność byłaby większa gdybyś przerobił go na "zimnego". Mopki większość czasu stoją. Jak też na razie maks 103 (14 minut z groszem) ale paragon ledwie 800 i zero caldesanów.

Zimno jest the best, mniej gonienia=większy dps. Do tego Mniejsza szansa, że zginiesz. U mnie 105 na tablicy na tym DH z 4 caldessanami, ale to tylko jedno podejście było. Nie cisnąłem na rekord, żeby męczyć maksa. Zresztą poszedłem na sezon. Z tym, że no ładne itemy podropily. Kusza idealna, to dużo daje.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum