Początek sezony/wybór postaci

Dyskusja ogólna
Witam. Nie grałem 2 diabełka parę lat trochę się pozmieniało na pewno lecz nie mnie osądzać czy na lepszy czy gorsze. Po powrocie nie bardzo się odnajzuje5jesli chodzi o sety i które postaci są mile widziane na głębokie szczeliny lub które coś potrafią zdziałać solo. Grałem wszystkimi kiedyś ale chciałem zacząć nowy sezon i borykam się z wyborem. Ktoś poleci która postać jest jak zawsze op a którą w ogóle nie ruszać? Ew jakoś build/odnośniki do tematów?

Za każdą pomoc dziękuję :)
Można się z tym nie zgadzać, mieć inne doświadczenia, ale w tych warunkach nie wybrałbym ani szamana, ani nekromanty.

Tym razem startuję do sezonu z trzema postaciami: łowcą demonów, czarodziejem i mnichem - z czasem zdecyduję na co postawić. Nie wybrałem krzyżowca i barbarzyńcę tylko dlatego, bo nimi grałem dopiero co, w poprzednich sezonach.

Na Twoim miejscu zapewne wybrałbym łowcę demonów.
20.01.2019 11:31Wpis zamieszczony przez: Dorsaj
Można się z tym nie zgadzać, mieć inne doświadczenia, ale w tych warunkach nie wybrałbym ani szamana, ani nekromanty.

Tym razem startuję do sezonu z trzema postaciami: łowcą demonów, czarodziejem i mnichem - z czasem zdecyduję na co postawić. Nie wybrałem krzyżowca i barbarzyńcę tylko dlatego, bo nimi grałem dopiero co, w poprzednich sezonach.

Na Twoim miejscu zapewne wybrałbym łowcę demonów.

Czyli Twoje podejście do wybory wynika z doświadczenia grania innymi postaciami i wypaleniem się. Dh jest typowym glasscannonem ja zawsze lubiłem grać w zwarciu lub magiem właśnie. Może i spróbuję dh....

A jak najszybciej wbić poziom? Odrazu szczeliny czy jak?
Ja wybrałem sobie DH bo dawno nie grałem tą postacią, dużo ludzi bierze wiza bo łatwo się nim gra i ma mocny build. Zobacz co ci będzie pasować albo którą postacią ci się miło grało w przeszłości.

Tu masz wszytko o levelowaniu i rozwoju na starcie.

https://teambrg.com/diablo-3/d3-seasonal-start-guide/
i rozwój postaci od 0 do 70 i wyżej
https://teambrg.com/?s=d3+leveling
.
20.01.2019 12:22Wpis zamieszczony przez: reaper
20.01.2019 01:22Wpis zamieszczony przez: vlad
które postaci są mile widziane na głębokie szczeliny lub które coś potrafią zdziałać solo.

Po którejś wcześniejszej aktualizacji w zasadzie każda klasa postaci
potrafi zrobić mniej lub więcej podobny poziom GR - każda klasa stała się
grywalna - to którą wybierzesz zależy już od twoich preferencji w stylu walki,
bo inaczej walczy Crus a inaczej Szaman.

Po ostatniej aktualizacji zboostowano sety słabsze i w efekcie
tego klasy zyskały równorzędne sety jeżeli chodzi
o skuteczność w GR np. Crus - którego wybrałeś - do tej pory miał
jedynie słuszny Akkhan w tej chwili i Roland i Poszukiwaczka są w stanie
wykręcić podobny GR ale wątpię aby były to buildy popularne tak jak
Akkhan (do gry jedną ręką) Roland i Młotki wymagają "skilla gracza"
i nawalania w klawiaturę i niestety w przypadku tych dwóch setów nici z
NumLocka.

Proste buildy dla nowych czy powracających graczy to Sunwuko Monka,
Esencja DHacza i WW Barba - szybkie buildy w czyszceniu riftów i
GRów na przyzwoitym poziomie - WW czy Esencją rekordów nie zrobisz
ale Sunwuko owszem - ale tak jak powiedziałem robimy przyzwoite GRy
szybko wbijając paragony a to liczy się w sezonie gdy
zamierzamy grać solo i przy okazji wpadają matsy i o to chodzi

i oczywiście Akkhan Crusa - wymaga spełnienia kilku (koniecznie) warunków
aby nim grać a jakich? -znajdziesz na forum Crusa (między innymi i moje wypowiedzi)
gdybyś się zdecydował.

pozdrawiam

I to jest to czego ja potrzebowałem na tą chwilę :) pograłem Krzyżowcem bardziej dla fun'u. Więc padło na monka i dh. Dzięki bardzo i pozdrawiam.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum