Kolekcja Trofeów

Pomoc techniczna
Jest bug w osiągnięciu "Kolekcja Trofeów". Zabiłem (na hardkorze) rzadkie rozwścieczone widmo ale nie odhaczyło mi się na liście. Oczywiście pojawiło się w Niszczejącej Krypcie. Imię moba to "Gilgamesz, zwany Wiarołomcą". Mam screena z dowodem ubicia jak coś. Trochę szkoda, bo długo na niego polowałem ;/
Czasami odhaczanie stworów na liście osiągnięć jest nieco opóźnione. Sprawdź w miarę możliwości jeszcze raz, być może widnieje już jako zaliczony.
Niestety nie. Po prostu nie załapało. Może moja towarzyszka zadała ostatni cios i gra się pogubiła? Zobaczymy jak następnym razem trafię na tego moba. Z innymi jak dotąd nie było problemu. No może z wyjątkiem tego, że nie mogę ich spotkać ;P
Dla ludzi, którzy kiedyś będą mieć podobny problem: "Sepson, zwany biesem" zadziałał. Na wszelki wypadek jednak przed walką zdjąłem wszystkie elementy ubioru, które przywołują stwory i odesłałem zaklinaczkę, żeby nie było wątpliwości, że zadałem ostatni cios. Teraz mam problem z Czaszkowym zbrojnym ale pewnie też w końcu "załapie" ;)
Hej, wiecie jak to jest z Obsydiuszem z osiągnięcia 'nikt cię nie zastąpi'? Szukamy od 3 dni i nic, kiedyś dostępny był w zlecaniach. Próbowaliśmy w trybie kampanii i zleceń, na róznych poziomach trudnosci, trafiliśmy wszystkie inne moby pojawiające się w lokalizacji poza tym jednym. Ktoś może potwierdzić, czy mob nadal występuje czy jest zbugowany?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum