Losowość przedmiotów w tej grze i kraft to żart.

Dyskusja ogólna
Losowość przedmiotów w tej grze i kraft to żart. Oko Etlisza x5, 3x Zagadkowy Pierścień to sa moje pierwotne po 150h grania. Oczywiście przekucie karawaszy w tysiącach jest niemożliwe. Idę o zakład że w sezonie 16 za przejście szczeliny dostane Oko Etlisza.
Złośliwy demon Rozstrajania Nerwów Graczy (w skrócie RNG) bardzo często nie jest szczególnie łaskawy. Jakoś trza z tym niestety żyć.

Ale, jak się przekonałem na własnej skórze, są też gorsze sytuacje. W poprzednim sezonie przez jakieś dwa albo i trzy tygodnie nie wypadł mi żaden primal, przez co straciłem czujność. Mieliłem przedmioty u kowala ledwo patrząc na staty z myślą "Eeeeee, i tak ni ma primala". I tak mieliłem i mieliłem, aż w końcu z rozpędu przemieliłem pierwotny hełm do setu marudera.

Do dziś blednę na samo wspomnienie.
dlaczego trzeba grać :) ja powiem w odróżnieniu,że poprzedni sezon był (dla mnie przynajmniej) najlepszy - 5 przydatnych primali(2 z kostki Kanaiego)
W ostatnio zakończonym sezonie nie trafiłem żadnego grywalnego primala. Natomiast sezon wcześniej wypadło mi 5 albo 6 grywalnych primali dla DHacza, w tym "Obietnica podróżnika" pod ogień.
12.01.2019 22:29Wpis zamieszczony przez: krzysztoft
W ostatnio zakończonym sezonie nie trafiłem żadnego grywalnego primala.

Mam może 3-4 na wszystkie postaci. Pojawiają się bardzo rzadko, a jeszcze rzadziej takie, których sens jest używać. Bo i co mi z primala jeśli ma gówniane parametry? Dla szpanu go będę nosił, czy jak? :-)
Czyli czekaj.. Jedni gracze chcą aby właśnie rzadziej wypadały dobre przedmioty ale teraz z drugiej strony to jest jakiś żart że ciągle zły drop.

Kurde, zdecydujcie się xD
Jeszcze raz dropią po parę razy te same pierwotne. Z matematycznego punktu widzenia jest to niemożliwe! To tak jak by trzy razy z rzędu trafić 6 w lotto.
Po zabiciu Króla Szkieletów (tryb fabularny) prawie na pewno wypadnie Korona Leoryka. Tak jest już ponad rok.
21.01.2019 02:02Wpis zamieszczony przez: Nisharr
Jeszcze raz dropią po parę razy te same pierwotne. Z matematycznego punktu widzenia jest to niemożliwe!

niby czemu ? primale zawsze maja max wartosci atrybutow, do tego niektore z nich maja okrojona pule affixow ktore moga byc wylosowane (bronie zdaje sie nigdy nie moga wypasc z gniazdem, podobnie chyba life on kill jest chyba wylaczony na niektorych typach itemow ?), wiec szansa na trafienie dokladnie takiego samego itemu wbrew pozorom jest calkiem duza.
.
reaper ale gwarantowany primal dostajemy raz tak?
.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum