nowicjusz

Dyskusja ogólna
może to głupio zabrzmi ale gram w diablo 3 od paru godzin pierwszy raz w zyciu. mam pytanie może ktoś pomoze. W jaki sposób laczyc pare klejnotow w jeden większy? tak jak było w diablo2
Klejnoty łączysz u złotnika oczywiście jeśli awansowałeś go już na wyższy poziom.
W pewnym momencie postępów w grze dołączy do Ciebie jubiler Złotnik i u niego będziesz mógł za kasę łączyć najwyższe dwa klejnoty jakie wypadają w grze.
Rozbudowując stragan złotnika za kasę będziesz mógł w końcu łączyć klejnoty w te najwyższe.
Pomniejsze klejnoty od razu na bieżąco wkładasz w gniazda a nadmiar sprzedajesz, czy tam wyrzucasz.
Nie opłaca się zapychać skrzyni masą nadkruchów, które okażą się i tak nieprzydatne.
12.01.2019 10:57Wpis zamieszczony przez: LeśnyDziad
pomóc można tylko w jeden sposób... Przerzuć się na PoE :)

Że też wam się jeszcze nie znudziło. To już na serio staje się żałosne.
Grajcie sobie po cichu w ten drewniany badziew i nie róbcie gnoju na forum.
.
co prawda nadchodzący sezon 16 wymusi
u wielu graczy robienie tego sezonu ale tylko dlatego aby nie czekać
kilka miesięcy na buffy setów +PKW, które po zakończeniu sezonu przejdą na NS

Mylisz się. Buffy setów wchodzą od razu ponieważ związane są z aktualizacją całej gry do wersji 2.6.4 - a nie tylko sezon. Moc "stałego PKW" pozostaje na sezonie 16. Nie trzeba czekać kilku miesięcy na buff setów NS. A buildy nie przejdą po sezonie 16 na NS bo zniknie moc "stałego PKW".
- PoE - konieczność gry w ligach (odpowiednik sezonów), bo mając kilka/naście postaci na około 95 lv nie wydropiłem żadnego
buildu w całości, każdy build kupowałem prawie w całości - aby nie
przeciągać poza ligą gra zamiera i niewiele osób tam gra a co to oznacza
nie ma z kim handlować - stąd konieczność gry w ligach i robienia co
parę miesięcy gry od nowa - zdecydowany minus jak dla mnie, w D. jak nie chcesz
grać sezonów to nie grasz i tyle

D3 poza sezonem jest martwe tak samo jak i PoE. Nie liczę kilku teamów składających się z ludzi 4000-5000+ para z którymi nowi/średnio doświadczeni gracze i tak nie pograją. Jak chcesz grać z ludźmi to tylko sezon.

- gra nie jest darmowa - jak ktoś chce grać poważnie i wyjść poza "demo" PoE, to musi płacić

Bzdura, swój pierwszy 99. poziom wbiłem bez kupna ani jednej zakładki, jak ktoś chce to da się.
14.01.2019 00:10Wpis zamieszczony przez: SzarikPies
Jak chcesz grać z ludźmi to tylko sezon.
Doświadczeni gracze, czyli osoby biegające GR 110+ grają raczej w stałych/zamkniętych grupach. Natomiast na serwerach publicznych bez problemu znajdziesz graczy, z którymi pobiegasz GR 85 -100

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum