Koniec Karczmy Ajantisa

Dyskusja ogólna
Od ponad 6 lat miałem przyjemność opracowywać dla Was Tygodniówki - cotygodniowe filmy podsumowujące ostatnie wydarzenia w polskiej oraz światowej społeczności Diablo.

Niestety, nadszedł czas zakończenia działalności... Dziękuję Wam serdecznie za oglądanie filmów, komentarze, wsparcie i uczestnictwo w zlotach! Więcej informacji znajdziecie w ostatnim filmie w Karczmie Ajantisa.

https://www.youtube.com/watch?v=moABcDPp1Tw
Coś się kończy, coś zaczyna. Odpocznij trochę i wracaj z nowym Diablo :)
Szacun Ajan.
Będzie mi brakowało Twojej Karczmy Ajantis ale jednak mam nadzieję że kiedyś wrócisz jak już będzie o czym gawędzić, pozdrawiam.
Kawał dobrej roboty, dzięki !
Szkoda bo robiłeś dobrą robotę ! Diablo bez Ajantisa ? Blizzardzie to chyba jakiś przekaz w związku z tym co się w grze dzieje...
szkoda, ale skoro Diablo się skończyło to o czym tu newsy robić :)
Dzięki za cały wkład włożony w prowadzenie kanału i rozwijanie społeczności. Była to bardzo przyjemna seria. :)

Mam nadzieje że uda nam się jeszcze kiedyś spotkać na jakimś ewencie lub w spokojniejszym miejscu przy jakimś magicznym wywarze.

Wszystkiego dobrego i powodzenia z kolejnymi projektami zarówno online jak i offline. :)
Dzięki Ajantis i powodzenia w następnych przedsięwzięciach!
Co prawda kanału na bieżąco nie śledziłem, ale uczestniczyłem w zlocie w 2016 i bardzo pozytywnie go wspominam :) powodzenia w przyszłych projektach!
Kompletnie nie znalem tego kanalu, tak samo jak jego autora, ale dokladam sie do zyczen spolecznosci i zycze powodzenia! Obys w przyszlosci mogl wrocic do tematu zwiazanego z seria Diablo :)
Dziękuję, ale liczę na to, że jako kapitan wrócisz na ten tonący okręt.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum