Obsydiusz i "Nikt cię nie zastąpi"

Pomoc techniczna
Hej, mamy problem z Obsydiuszem z osiągnięcia 'nikt cię nie zastąpi' (HC), szukamy grupą od 3 dni na różnych grach i nie mamy szczęścia, kiedyś dostępny był w zlecaniach. Próbowaliśmy w trybie kampanii i zleceń, na różnych poziomach trudności, trafiliśmy wszystkie inne moby pojawiające się w lokalizacji poza Obsydiuszem (co jest trochę dziwne jak na 4 graczy i różne tryby gry). Ktoś może potwierdzić, czy mob nadal występuje w grze albo czy jest zbugowany?
Robię to osiągnięcie teraz. Wszystkie moby działają i się spawnują tam gdzie powinny. Jedyny, który mi został to Razael Straszliwy. Co do Obsydiusza to powinien być na polach bitewnych wieczności. Niestety za cholerę nie pamiętam, czy może pojawić się jako zlecenie, czy trzeba go szukać... Ja wszystko robie na normalnym poziomie trudności. Nic nie zabijam (no poza rzadkimi i czempionami bo zbieram te 20000 z inncego osiągnięcia ;) ) tylko odkrywam mapę. Także nie wiem jak inne poziomy trudności ale na najprostszym działa. Chociaż muszę przyznać, że żeby trafić na "rzadkie rozwścieczone widmo" musiałem wykorzystać już rezerwy cierpliwości ;P

edit: aha i wszystko robiłem w trybie przygodowym. z wyjątkiem czegoś co samo wpadło przy okazji gry multi to "polowałem" solo. z tego co mi się kojarzy to zanim zacząłem szukać tych unikalnych z 5 aktu miałem "wbitą" marna garstkę. Obsydiusz był znaleziony solo (wiem, bo mam listę do wykreślania na papierze ;P )
Dzięki za info, no to szukamy dalej :) co do Razaela też mogę potwierdzić, że występuje bo mieliśmy go jakieś 4 dni temu ;) jeśli chcesz możesz do nas dołączyć bo robimy przy okazji sporo innych osiagnięć.
Wysłałem zaproszenie

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum